אז מה, כבר יצאתם מהארון האלהורי?

Bella Lola

Active member
כשהבנתם סופית שאתם אלהוריים, סיפרתם לסביבה? סיפרתם להורים שלכם? אני לא מתכוונת שבהכרח יצאתם באיזו הצהרה רשמית ודרמטית, אבל אפילו "כבדרך אגב" כזה - אתם מספרים לאנשים?
כי נגיד אני "התוודיתי" בפני כמה חברים, אבל להורים שלי אני לא מעיזה לספר שהחלטתי במודע להשאיר אותם נטולי נכדים (בת יחידה). הטקטיקה שלי מולם היא שימשיכו לחשוב שזה "פשוט לא מסתדר" כי לא מצאתי את "האחד".

דקל נור*

Well-known member
כשהבנתם סופית שאתם אלהוריים, סיפרתם לסביבה? סיפרתם להורים שלכם? אני לא מתכוונת שבהכרח יצאתם באיזו הצהרה רשמית ודרמטית, אבל אפילו "כבדרך אגב" כזה - אתם מספרים לאנשים?
כי נגיד אני "התוודיתי" בפני כמה חברים, אבל להורים שלי אני לא מעיזה לספר שהחלטתי במודע להשאיר אותם נטולי נכדים (בת יחידה). הטקטיקה שלי מולם היא שימשיכו לחשוב שזה "פשוט לא מסתדר" כי לא מצאתי את "האחד".
שחררי אותם מהציפיה וספרי להם.

ruven7

Active member
מעולם לא. מי שהבין, הבין.אם זה עולה בשיחה על ילדים ואני נשאל כמובן לא אשקר וגם לא אצא בהצהרות על אלהורות.מי שזה מפריע לו מוזמן לחפש.

Dominant

New member
כשיהיה לך מישהו רציני כבר יתחילו להציק.
במילא לא יאמינו לך ויחשבו שזה בגלל שאין לך זוגיות ושברגע שתהיה לך הכל ישתנה ואת לפתע תחושי צורך במשפחה.

Bella Lola

Active member
כשיהיה לך מישהו רציני כבר יתחילו להציק.
במילא לא יאמינו לך ויחשבו שזה בגלל שאין לך זוגיות ושברגע שתהיה לך הכל ישתנה ואת לפתע תחושי צורך במשפחה.
היה לי. לא הציקו.
אבל זה לא מה ששאלתי.

Dominant

New member
אצלי זה כבר לא רלוונטי , אני בת 45 ומקבלים א זה שאין לי ילדים, שואלים את לא מתחרטת?
בעבר לא היתה שיחה רשמית שהודעתי שלא יהיו לי ילדים, הזמן עשה את שלו, אני גם חושבת שלא הייתי בטוחה כדי להגיד את זה בוודאות, ידעתי שאני חוששת ולא רוצה ילדים שיהיו דומים לי ויעברו אותן חוויות כמו שלי אבל לא אמרתי את זה אף פעם. אבל לדעתי מיותר לצאת בהצהרות כאלה,גם כי בסופו של דבר הכל פתוח לשינוי וגם כי....המציאות יכולה להשתנות מיליון פעם, זה מסוג הדברים שלא אומרים פשוט עושים. מקווה שעכשיו זה עונה יותר על השאלה.

למעלה