אז מה יהיה לנו ביום א.

מצב
הנושא נעול.

klapim

New member
אז מה יהיה לנו ביום א.

אז מה יהיה לנו ביום א.
לצערי למרות שאני מנסה להיות אופטימי,ולא רק בגלל הפוזציה שלי (אני מחזיק קולים) אחרי שאני שומע את החדשות האחרונות נראה לי שהולכים לעוד הסלמה, למרות שאני כבר לא יודע איזה עוד הסלמות מחכות לנו. בשורה תחתונה הבורסה תרד ביום א. בהצלחה לכל מחזיקי הפוטים.

biz man

New member
אני שוקל להכנס באוכף

אז מה יהיה לנו ביום א.
לצערי למרות שאני מנסה להיות אופטימי,ולא רק בגלל הפוזציה שלי (אני מחזיק קולים) אחרי שאני שומע את החדשות האחרונות נראה לי שהולכים לעוד הסלמה, למרות שאני כבר לא יודע איזה עוד הסלמות מחכות לנו. בשורה תחתונה הבורסה תרד ביום א. בהצלחה לכל מחזיקי הפוטים.
אני שוקל להכנס באוכף
לדעתי הזמן הוא אידיאלי להכנס לאוכף כי צפויה תנודתיות חזקה מאוד בשוק.

moco10

New member
מה שחשוב זה אם אתה חושב

אני שוקל להכנס באוכף
לדעתי הזמן הוא אידיאלי להכנס לאוכף כי צפויה תנודתיות חזקה מאוד בשוק.
מה שחשוב זה אם אתה חושב
שתהיה יותר תנודתיות ממה שהשוק ככלל חושב. האוכפים כבר מאוד יקרים.

מאור08

New member
לאן נעלמו כול הממליצים של אלרובנדלן

מה שחשוב זה אם אתה חושב
האדמה בלעה אותם.הנייר מרוסק לחתיכות וביום ראשון עוד יותר מרוסק לגזרים.הממליצים ברחו כנראה מעבר לגדר לביירות.

nadavrozental

New member
אלרוב נדלן

האדמה בלעה אותם.הנייר מרוסק לחתיכות וביום ראשון עוד יותר מרוסק לגזרים.הממליצים ברחו כנראה מעבר לגדר לביירות.
אלרוב נדלן
לא יאומן - אך צפוי. יש לשבת על הגדר ולא לקנות עד לרגיעה מוכחת. יש מלא סחורה טובה בבורסה אך המציאות לא ברורה ...עדיין. שבוע הבא אני נכנס.

הכבשים מנסים לקפוץ מעל הגדר אבל קשה

מה שחשוב זה אם אתה חושב
להם הם מנופחים בסחורה רקובה והמון. עוד מספר ימים הבטן תתרוקן מסחורה הנייר יהיה יותר דליל והכבשים יוכלו כנראה לקפוץ מעבר לגדר. ועכשיו לעיניין אלרוב נדל"ן מנייה מעולה הבורסה במפולת שלגים יש להמתין ולא להיכנס לפאניקה. המנייה בדרך לצלילה חופשית לעבר אפיק לא ידוע.

גלארזז

New member
כואב הלב במיוחד על גידעון+חלסן+דודו

להם הם מנופחים בסחורה רקובה והמון. עוד מספר ימים הבטן תתרוקן מסחורה הנייר יהיה יותר דליל והכבשים יוכלו כנראה לקפוץ מעבר לגדר. ועכשיו לעיניין אלרוב נדל"ן מנייה מעולה הבורסה במפולת שלגים יש להמתין ולא להיכנס לפאניקה. המנייה בדרך לצלילה חופשית לעבר אפיק לא ידוע.
גם דיל1 בהפסדים כבדים מאוד על המנייה. מאחל להם שבוע ירוק בשבוע הבא.

conundrum3

New member
כן מסכן גדעון...

כן מסכן גדעון...
מורווח רק 10,000% על אלרוב נדל"ן, ולא 10,100%. איזה באסה!!!

הקטלני10

New member
סיפורי סבתא מורווח בקלפים שלמונופול

כן מסכן גדעון...
מורווח רק 10,000% על אלרוב נדל"ן, ולא 10,100%. איזה באסה!!!
בקלפים של מונופול מורווח1000%בלי להציג דיווח על אחזקות בנייר לא מאמין לאף אחד בפורום על הסיפורי אלף לילה ולילה. 90% מהגולשים כאן חרטטנים.

conundrum3

New member
לא צריך להיות מאמין גדול

בקלפים של מונופול מורווח1000%בלי להציג דיווח על אחזקות בנייר לא מאמין לאף אחד בפורום על הסיפורי אלף לילה ולילה. 90% מהגולשים כאן חרטטנים.
לא צריך להיות מאמין גדול
פשוט תבדוק ממתי הוא מדבר על אלרוב ואלרוב נדלן ותראה מה היה השער של שתי אלה באותם ימים. עדיין לא מאמין? אז לא. אני לא מכיר את גדעון מעבר לשיחותי עימו בפורומים, אבל הוא נראה לי בחור די אמין. חוץ מזה, עיני לא צרה באף אחד ואין לי שום קושי לשמוח בשמחתו של אחר. אם כותב זה או אחר מחרטט, שיהיה לו לבריאות.

הקטלני10

New member
תראה ממתי אני מדבר על דוראה אופציה2

לא צריך להיות מאמין גדול
פשוט תבדוק ממתי הוא מדבר על אלרוב ואלרוב נדלן ותראה מה היה השער של שתי אלה באותם ימים. עדיין לא מאמין? אז לא. אני לא מכיר את גדעון מעבר לשיחותי עימו בפורומים, אבל הוא נראה לי בחור די אמין. חוץ מזה, עיני לא צרה באף אחד ואין לי שום קושי לשמוח בשמחתו של אחר. אם כותב זה או אחר מחרטט, שיהיה לו לבריאות.
תראה ממתי אני מדבר על דוראה אופציה2
בפורום גלובס משער35אג. אני כבר ברווח של למעלה מ1500%. כול אחד והסיפורי סבתא שלו. למה שאני יאמין לגדעון שהוא מורווח1000% והוא מפחד להציג אחזקות בנייר.אז מה עם הוא דיבר על המנייה לפני כמה שנים גם אני דברתי על דוראה לפני כמה שנים.תפסיק לאכול חארטות מכול חרטטן בפורום. אני מאמין למה שאני רואה בעיניים.

אכן קצת הפסדים בסיבוב האחרון!!!

עשרים אחוז להיות מדוייק .וזה אחרי הסיבוב הקודם שקניתי אותה ב 3300 ומכרתי ב4950 אז את הרווח שוב הפסדתי עכשיו מאוחר לצאת התיקון בו יבוא. אבל כל התותחים מהבסטות שרק מרוויחים תמיד לא לחינם נקראים טמבלים. אני למדתי שמי שלא יודע להפסיד בחיים לא ידע להרוויח. ושיהיה שבוע קודם כל שקט ואח"כ גם ירוק.

גידעון1

New member
קטלני אתה החרטטן הכי גדול כאן

עשרים אחוז להיות מדוייק .וזה אחרי הסיבוב הקודם שקניתי אותה ב 3300 ומכרתי ב4950 אז את הרווח שוב הפסדתי עכשיו מאוחר לצאת התיקון בו יבוא. אבל כל התותחים מהבסטות שרק מרוויחים תמיד לא לחינם נקראים טמבלים. אני למדתי שמי שלא יודע להפסיד בחיים לא ידע להרוויח. ושיהיה שבוע קודם כל שקט ואח"כ גם ירוק.
אתה למעשה מוריס בן טובים=קטלני=מאור08=גלארז. כמה פעמים בקשתי ממך סקירה על מעריב ולא כתבת כלום?? בקשר לאלארוב אכן היא יורדת חזק אבל היא יורדת ככה כי כל הבורסה יורדת חזק. הטענה שלך מוריס היתה שאלרוב צריכה לרדת לא בגלל שהבורסה יורדת אלא בגלל שהחברה עצמה לא טובה אך גם במקרה הזה סרבת להסביר מדוע אתה חושב ככה.

גידעון צר לי מאוד שנמחקת בקול800

אתה למעשה מוריס בן טובים=קטלני=מאור08=גלארז. כמה פעמים בקשתי ממך סקירה על מעריב ולא כתבת כלום?? בקשר לאלארוב אכן היא יורדת חזק אבל היא יורדת ככה כי כל הבורסה יורדת חזק. הטענה שלך מוריס היתה שאלרוב צריכה לרדת לא בגלל שהבורסה יורדת אלא בגלל שהחברה עצמה לא טובה אך גם במקרה הזה סרבת להסביר מדוע אתה חושב ככה.
לא נורא תצטרך לעבוד חודש ימים בשביל להחזיר את ההפסדים הכבדים. מעריב מיום רביעי לא ירדה בכלל בבורסה. אלרוב נדלן ירדה ב20% ביומיים זה ההבדל בין מניית ברזל כמו מעריב לומיר. לזבל של אלרוב נדלן שהתרסקה לרסיסים.

גידעון1

New member
כרגיל אתה מחרטט ולא עונה על השאלות

לא נורא תצטרך לעבוד חודש ימים בשביל להחזיר את ההפסדים הכבדים. מעריב מיום רביעי לא ירדה בכלל בבורסה. אלרוב נדלן ירדה ב20% ביומיים זה ההבדל בין מניית ברזל כמו מעריב לומיר. לזבל של אלרוב נדלן שהתרסקה לרסיסים.
כרגיל אתה מחרטט ולא עונה על השאלות
שלי. בקשר לקול 800 אכן שמתי שם אלפיים ש"ח והפסדתי 300 ש"ח ויצאתי אבל שוב תענה לי למה אתה לא עושה סקירה על מעריב ולמה אתה לא עונה לי למה אלרוב נדלן זאת לא חברה טובה. מעניין שלא ציינת את מניית הברזל החדשה שלך אלוני מיתר. אם בתגובה הבאה שלך לא תהיה סקירה שלך על מעריב ועל אלרוב נדלן אז אני מבטיח יותר לא לשאול אותך על כך אני אני אבין שבעצם אין לך מושג בשתי המניות

themist

New member
מוריס מניית הברזל שלך מעריב מתרסקת

מוריס מניית הברזל שלך מעריב מתרסקת
יורדת 14% . אומנם כל הבורסה יורדת בכלל המצב בצפון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה