אז מה אתם ואתן אומרות?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
באמת לא השארת מקום באמצע?
משהו בסגנון 'העולם מתחלק לשניים, אלה אוהבים לדבר ואלה שרק לזיין'.. (הציניים יגידו שזו החלוקה הישנה של זכרים ונקבות רק במילים אחרות)
אבל ברצינות, אני חושב שבעיקר בעולם הבגידות יש הרבה- כמוני- שמחפשים את שניהם באמת! ולא דוקא בשביל להוביל לאינטרס השני.
WELCOME 🤗

קלייטון.ש

Well-known member
עם אשתי הראשונה רק דיברנו כמה חודשים לפני שניסינו לשכב. אמנם היינו בני 19 ובתולים ובכל זאת.
עם השניה גם עבר איזה חודש לפחות עד ששכבנו. היא לקחה אותי אליה הביתה מיד בסיום הדייט הראשון, בעיקר כי פשוט לא היה לי איפה לגור (הייתי גרוש טרי ושילמתי את כל המשכורת שלי למזונות, וכמה אתה יכול לגור אצל ההורים של גרושתך), אבל סידרה לי את הספה וככה זה היה כמה שבועות. בינתיים רק דיברנו.
אני, כפי שמי שמכיר אותי יודע, לא בעניין של סקס עם זרות בכלל, אבל חושב שאם כן הייתי בעניין, לשיחה ארוכה ומעמיקה היתה בעיני חשיבות קריטית.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עם אשתי הראשונה רק דיברנו כמה חודשים לפני שניסינו לשכב. אמנם היינו בני 19 ובתולים ובכל זאת.
עם השניה גם עבר איזה חודש לפחות עד ששכבנו. היא לקחה אותי אליה הביתה מיד בסיום הדייט הראשון, בעיקר כי פשוט לא היה לי איפה לגור (הייתי גרוש טרי ושילמתי את כל המשכורת שלי למזונות, וכמה אתה יכול לגור אצל ההורים של גרושתך), אבל סידרה לי את הספה וככה זה היה כמה שבועות. בינתיים רק דיברנו.
אני, כפי שמי שמכיר אותי יודע, לא בעניין של סקס עם זרות בכלל, אבל חושב שאם כן הייתי בעניין, לשיחה ארוכה ומעמיקה היתה בעיני חשיבות קריטית.
אני חושבת שגברים עם חשיבה כמו שלך היה בדור של העבר,לפני 30 שנה וזה משהו שהוא must,(לפחות אצלי).מעבר למשיכה שהיא חייבת להיות ברגע שאתה נפגש,אם אין לי עניין -כימיה בראש,כלום לא יקרה.

קלייטון.ש

Well-known member
אני חושבת שגברים עם חשיבה כמו שלך היה בדור של העבר,לפני 30 שנה וזה משהו שהוא must,(לפחות אצלי).מעבר למשיכה שהיא חייבת להיות ברגע שאתה נפגש,אם אין לי עניין -כימיה בראש,כלום לא יקרה.
זה עניין של אופי ואישיות ולא של דור. גם בעלה של אשתי הראשונה הוא איש שיחה ואוהב את אשתנו (כהגדרתו) קודם כל כי כיף לדבר איתה. הם גם הכירו זה את זו הרבה לפני שיצאו כזוג לראשונה, בעקבות הפרידה שלנו. אני מבין שהדיון פה הוא לא על בחירת בני זוג לחיים, ונכון שאין לי מושג בבחירת בת זוג לכל מטרה אחרת, ובכל זאת חושב שהתפיסה העקרונית נכונה גם לזה וגם לזה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה עניין של אופי ואישיות ולא של דור. גם בעלה של אשתי הראשונה הוא איש שיחה ואוהב את אשתנו (כהגדרתו) קודם כל כי כיף לדבר איתה. הם גם הכירו זה את זו הרבה לפני שיצאו כזוג לראשונה, בעקבות הפרידה שלנו. אני מבין שהדיון פה הוא לא על בחירת בני זוג לחיים, ונכון שאין לי מושג בבחירת בת זוג לכל מטרה אחרת, ובכל זאת חושב שהתפיסה העקרונית נכונה גם לזה וגם לזה.
מדוייק.

alongrin100

Well-known member
היא דיברה איתך כמה חודשים, ובנתיים היא נטחנה עד דק על ידי אחרים.
תבין שבחיים אין ואקום ונשים הרבה פחות תמימות מאשר הן מציגות את עצמן כלפי חוץ.

כשהייתי בערך בגילך קרה לי אירוע מכונן ששינה את תפיסת עולמי.
הייתה מישהי שהייתי דלוק עליה רצח.
היא אמרה לי תשמע...בוא ניקח את זה לאט...
אני עוד לא בשלה לזה.

ערב אחד יצאנו כמה חברים למועדון.
הלכתי לשירותים ואת מי אני פוגש?
את "הלא בשלה" שעונה על האסלה כאשר איזה עארס מזיין אותה מאחורה.
אחרי שהיא סיימה ניגשתי אליה ואמרתי לה "נראה לי שלא רק שאת בשלה, אלא את גם מתחילה להרקב"...🤣🤣🤣

מאז..פגישה מקסימום שתיים, אין סקס? סלמאת.

קלייטון.ש

Well-known member
בנתיים היא נטחנה עד דק על ידי אחרים
כן, אני הייתי משוכנע בזה כל התקופה ההיא. במיוחד שהיא היתה החיילת המחוזרת ביותר בבסיס. הייתי בטוח שאנחנו ידידים ושהיא מוצאת בי חבר אינטלקטואלי, ושאחרי השיחות היומיות איתי היא הולכת עם הקצינים שהזילו עליה ריר ואני הייתי ועודני אפס לעומתם מבחינת הגבריות. זה היה ההכרח ההגיוני של הדברים. אבל בבוא העת הסתבר שהיא בתולה. זה שוב עניין של אישיות. יש כל מיני נשים וכל מיני גברים.

alongrin100

Well-known member
כן, אני הייתי משוכנע בזה כל התקופה ההיא. במיוחד שהיא היתה החיילת המחוזרת ביותר בבסיס. הייתי בטוח שאנחנו ידידים ושהיא מוצאת בי חבר אינטלקטואלי, ושאחרי השיחות היומיות איתי היא הולכת עם הקצינים שהזילו עליה ריר ואני הייתי ועודני אפס לעומתם מבחינת הגבריות. זה היה ההכרח ההגיוני של הדברים. אבל בבוא העת הסתבר שהיא בתולה. זה שוב עניין של אישיות. יש כל מיני נשים וכל מיני גברים.
אתה מתכוון בטח לבתולה באוזן...

in bal1

Well-known member
היא דיברה איתך כמה חודשים, ובנתיים היא נטחנה עד דק על ידי אחרים.
תבין שבחיים אין ואקום ונשים הרבה פחות תמימות מאשר הן מציגות את עצמן כלפי חוץ.

כשהייתי בערך בגילך קרה לי אירוע מכונן ששינה את תפיסת עולמי.
הייתה מישהי שהייתי דלוק עליה רצח.
היא אמרה לי תשמע...בוא ניקח את זה לאט...
אני עוד לא בשלה לזה.

ערב אחד יצאנו כמה חברים למועדון.
הלכתי לשירותים ואת מי אני פוגש?
את "הלא בשלה" שעונה על האסלה כאשר איזה עארס מזיין אותה מאחורה.
אחרי שהיא סיימה ניגשתי אליה ואמרתי לה "נראה לי שלא רק שאת בשלה, אלא את גם מתחילה להרקב"...🤣🤣🤣

מאז..פגישה מקסימום שתיים, אין סקס? סלמאת.
אתה עוד המשכת להפגש איתה?!!! שתשאר עם הערס בשירותים שם מקומם.

in bal1

Well-known member
רגע. שמישהי מוצאת חן בעינכם אתם מפתחים איתה שיחה קודם לא? ואולי עוד 2,3 שיחות סתם להכיר אותה טיפה.
ואז רק מזמינים לצימר לא?
אם אתם מזמינים מישהי ישרות לצימר אז מה ההבדל בינה לבין נערת ליווי,זונה?
רק שואלת.אה אתם לא משלמים לה.רק על הצימר.

אבח"י

Well-known member
רגע. שמישהי מוצאת חן בעינכם אתם מפתחים איתה שיחה קודם לא? ואולי עוד 2,3 שיחות סתם להכיר אותה טיפה.
ואז רק מזמינים לצימר לא?
רגע. כשמישהי.
יא אללה.
את אשכרה כמו אמא שלי, שהגדירה את כל הנשים הנשואות כזונות, מוחזקות על ידי גבר. אבל אצל האשה ההיא, אמי, אשה עצמאית היא אישה עובדת או לא "שוכבת", כן.

in bal1

Well-known member
רגע. כשמישהי.
יא אללה.
את אשכרה כמו אמא שלי, שהגדירה את כל הנשים הנשואות כזונות, מוחזקות על ידי גבר. אבל אצל האשה ההיא, אמי, אשה עצמאית היא אישה עובדת או לא "שוכבת", כן.
אביח"י שלום.קוראת אותך הרבה בכל מיני פורומים.מוצאת הרבה עניין במה שאתה כותב.ולעניין.לא הגדרתי אף אשה נשואה לזונה.רק שאלתי מה ההבדל להזמין מישהי לצימר מבלי להכיר אותה,מבלי שיהיו לפחות 2 משפטים שיהיה אפשר להחליף אחד עם השני.
הרי מי תלך עם מישהו לצימר ללא הכרות טיפה מוקדמת? לפחות למען הנימוס.אלא אם כן היא מקבלת תשלום על זה.ואז אם במקרה היא אשת שיחה טובה הרוויח ואם לא ,לא.

in bal1

Well-known member
אביח"י שלום.קוראת אותך הרבה בכל מיני פורומים.מוצאת הרבה עניין במה שאתה כותב.ולעניין.לא הגדרתי אף אשה נשואה לזונה.רק שאלתי מה ההבדל להזמין מישהי לצימר מבלי להכיר אותה,מבלי שיהיו לפחות 2 משפטים שיהיה אפשר להחליף אחד עם השני.
הרי מי תלך עם מישהו לצימר ללא הכרות טיפה מוקדמת? לפחות למען הנימוס.אלא אם כן היא מקבלת תשלום על זה.ואז אם במקרה היא אשת שיחה טובה הרוויח ואם לא ,לא.
ותודה על התיקון אשים לב יותר בפעם הבאה.

אבח"י

Well-known member
אמרתי דומה ל... הקפדתי מאוד, כי אמא שלי.. טוב.. אם היה לה מישהו שלא היה רוצה לזיין אותה היתה סופר מאושרת, ולאבי, אני מניח[הוא גם נראה טוב] היו יותר מאחת או שתיים. [ היום הוא היה אוכל אותו בשל יחסי מרות, אני חושב].

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ואז רק מזמינים לצימר לא?
קצת יומרני בעייני לתת השוואה "כמו זונה"כשיש לך קליק חזק עם גבר והחלטתם על צימר,זה לא מפחית שום דבר בעייני כשם שלא מפחית לגבר,ולא קרה לך אף פעם שהיה לך קליק מטורף עם גבר,ששוחחת, ראית וקבעתם לצימר?
לי זה קרה לפני בערך 10שנים..וואו איזה אומץ,ואגב,היה מדהים לשמחתי.

in bal1

Well-known member
קצת יומרני בעייני לתת השוואה "כמו זונה"כשיש לך קליק חזק עם גבר והחלטתם על צימר,זה לא מפחית שום דבר בעייני כשם שלא מפחית לגבר,ולא קרה לך אף פעם שהיה לך קליק מטורף עם גבר,ששוחחת, ראית וקבעתם לצימר?
לי זה קרה לפני בערך 10שנים..וואו איזה אומץ,ואגב,היה מדהים לשמחתי.
בדיוק זה העניין.יש קליק עם גבר.על מנת שיהיה קליק צריך קצת לדבר אחד עם השני לא? והחלטתם על צימר יחד החלטתם.
הגבר לא התקשר למישהי ואמר לה בואי נעשה את זה תגיעי כמה זה יעלה?
מבינה לאן אני חותרת?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בדיוק זה העניין.יש קליק עם גבר.על מנת שיהיה קליק צריך קצת לדבר אחד עם השני לא? והחלטתם על צימר יחד החלטתם.
הגבר לא התקשר למישהי ואמר לה בואי נעשה את זה תגיעי כמה זה יעלה?
מבינה לאן אני חותרת?
,אף אחד לא אמר שאין שיח לפני,,לדעתי לקחת את הנושא קצת לקיצון.
מעטים הגברים שנוהגים כך,ואם יש כאלה אז יש ,ובגדול-כמעט רובם מחפשים גם שיח ולא רק זיון,וכמו שכתב קלייטון למעלה-הרבה שייך לאישיות ולווא דווקא לרמת החרמנות.

למעלה