אז מה אני שומע לפני כניסת השבת???

Barmelai

New member
OK. גם ORANGE ידידותי ברובו למשתמש המתחיל

רוב האלבום פחות מוטרף מהקליפ שנתת.

Jflyaway

New member
כן... אבל הפזילה שלו להיפ-הופ מוגזמת

והרמה (כמו בכמעט כל האלבומים של בלוז-אקספלוז'ן) - בלתי אחידה באופן בולט DAMAGED מצליח לשמור על אקססביליתי ורמה אחידה, ולא חסרים בו שירים עם HOOK בנזונה נסה אותו

bluesoo child

New member
רשמתי את האותיות הגדולות

נשמע מבטיח. רק שתעודכנו: ראיתי את הסרט של היפני הפסיכי של הארבע שעות. וקשה להאמין אבל הסרט הסוטה כביכול הזה, הוא אשכרה על העוצמה של אהבה. מי היה מאמין. אבל בדרך הוא נותן מחווה לגברת סקורפיון מכלא 701 (האסירה), אבל בשונה מטרנטינו, אצלו זו מחווה בלבד, או לפחות משפט שבו הוא משתמש\אומר משהו שונה לגמרי, ולא אוסף משפטים, כל אחד ממקום שונה, רק בשביל להרכיב פסיפס של אזכורים. אבל נמאס משלטון האיזוטריה שהולך פה, שכל דבר אמריקאי או טיפ-טיפה פופולרי ישר מקבל פסילה, אז ראוי להגן קצת על זה. אני רק אגיד שאני מאוד אוהב את קוונטין, אבל, לפחות מהראיה שלי, יש משהו הגיוני, בלתת יותר כבוד, או פירגון, לדברים שמקבלים פחות כבוד, או איזכורים ממה שמגיע להם. לכן, אני פועל ככה לפחות. אז נחזור. הסרט, בשונה ממה שחששתי, ממש טוב, ולא רק שמצדיק את הזמן הארוך, לדעתי הוא לא יכל לפעול בדרך אחרת- אשכרה יש עלילה שמתקדמת כל הזמן הזה (גם אם בדרך מוזרה). ואם ראיתי קודם שהוא הושווה לחודורובסקי, אז לדעתי זו השמצה בשבילו. כי חודורובסקי, עם כמה שהסרטים שלו משעשעים והזויים בצורה מזורגת, הם חסרי אהבה, אנושיות. ולצורך העניין, לדעתי הסרט האמורפי ההוא של קלמנטי מלא באנושיות ואהבה (בלי קשר לכותרת PEACE AND LOVE שנזרקת בו מדי פעם). ואמנות שעוסקת, חוקרת, משדרת, את הדברים הנ"ל, תמיד יהיו בליגה שונה לגמרי מהשאר, לדעתי (ואולי זה אפילו קטע זמני בלבד שלי, אבל אני בספק). ואפילו בסרט היפני הנ"ל, יש יותר ניסורים של האזור הבכחוסי עם הרבה עושר של הצבע האדום, וצלבי ענק מבסרטים של חודורובסקי. ואם כבר אנחנו בנושא, קבלו את אחד מסרטי האימה התבניתיים האמריקאים, עם הטוויסט הכי טוב שאי-פעם נתקלתי בו (במקרה לגמרי), יואל הסרט הזה בשבילך http://www.youtube.com/watch?v=JQq82cV4aGY&feature=related

bluesoo child

New member
חדי העין מביניכם מתבקשים

להקהות אותן בשניות האחרונות של הטריילר

Jflyaway

New member
נראה מבטיח הטריילר

בטוח שזה יפני? כי כולם שם אשכנזים ...

bluesoo child

New member
הטריילר שהבאתי הוא של סרט שונה

מהיפני שכתבתי עליו. וכן? גם אתה ראית אותו (ברמלאי)? הייתי בטוח שזה היה מהקטעים ההאלו ב3\4 בבוקר שאזור הדמדומים מגיע, ובעצם אני צפיתי בסרט במימד שונה לגמרי. טוב לשמוע.

Jflyaway

New member
SHU ADA ??

הטריילר שהבאתי הוא של סרט שונה מהיפני שכתבתי עליו " ? זה מעניין... אני מניח שיש לך חוקיות משל עצמך לגבי דברים מהסוג הזה... זה בסדר - אתה לא צריך להסביר את האניגמה ...

bluesoo child

New member
יש מכנה משותף בין כל הסרטים שדיברתי עליהם

משהו שאפילו רמיזה לא יפה לו

Barmelai

New member
תוסיף את אימפריית החושים

של נגיסה אושימה (שים לב לשם הפרטי שלו, טיפה מתעתע) וקיבלת סדרה נושאית מכובדת למדי.

LadyG

New member
וגוגל חולק היום כבוד

ליפני אחר - אקירה קוראסווה לכבוד יום הולדתו.

Jflyaway

New member
בכל אלבום של BLUES EXPLOSION

יש הברקות מדהימות ולצידן לא מעט נפילות. מה שמבדיל את האלבום הזה DAMAGED מן האחרים - זה שאין בו את הנפילות האלו... נגיד ב EXTRA WIDTH המצויין הנפילות באות בדמות סוטול שיוצא משליטה... ב ORANGE זה עודף גימיקים בשירים מסויימים... פה יש לנו אלבום עלק "שלם" ומלא שירים מקפיצים אחוזי התלהבות, עולם קליטים ועם זאת - תיזמור מבריק, ובעיקר הרבה HOOKS

אז

יפה, כי לא הצלחתי להתלהב מאקספלוז'ן כל כך, וניסיתי. גם לא מפוסי גאלור, אם כי איתם הסיפור לא גמור עדיין מבחינתי. מה שכן, אני חורש בימים האחרונים על השלישייה המדהימה של גאן קלאב, בדמותם של האלבום הראשון העצום, Fire Of Love, שכבר המלצת פה עליו, השני, Miami, אלבום גדול אף הוא, עם קאבר עם מילים שונות ל Run Through The Jungle של הקרידנס, אבל הרבה יותר מזה. אלבום ענק. וגם השלישי, The Las Vegas Story. אגב שני האחרונים יצאו השנה ברימאסטר מצויין עם דיסק בונוס, במחיר מגוחך בחנות המזון. הקיצור, גאן קלאב זאת חתיכת להקה, יא וואראדי כמו שאומרים. אין מילים. ג'פרי לי פירס הוא שילוב אפשרי בהחלט מסתבר בין ג'ים מוריסון, קורט קוביין ואיאן קרטיס. וואיי וואיי וואיייי. זהו

LadyG

New member
The SLASH CITY DAGGERS

Backstabber Blues זה נשמע כמו הראמונס עם Attitude של הסטונז. מסוג האלבומים, שמזכירים לי כל פעם מחדש, ש- What you see is what you get (קצת כמו גברים), רוק & רול בדיוק כמו שצריך...לא יותר ולא פחות. לפעמים לא לצריך להכביר במילים ורק להנות מהמוזיקה.

Jflyaway

New member
הגדרה מעניינת

ראמונז עם אטיטיוד של סטונז... זה... NEW YORK DOLLS ?
כי זה באופן מוצהר אחד ההרכבים שרכבו על הגל הזה של ניו יורק דולז היה גל כזה... או ליתר דיוק: יש עדיין גל כזה של הרכבים שמושפעים ומנסים להישמע (ולהיראות ב ד י ו ק כמו) NYD ... ופה אגב מדובר בחבורה שעושה את זה ממש טוב

למעלה