אז לקראת שבת קודש

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
אז לקראת שבת קודש../images/Emo63.gif../images/Emo16.gif

אז לקראת שבת קודש

הינו אנוכי הדרומי וזוגתי שתחיה במקום מיוחד כן כן במוזאון של אגד בחולון אז כמה תמונות מהמצלמה הדגיטלית של זוגתיולה ה
שגם דאגה להעביר ת'מונות שאני יכול לשים אותם כאן כדאי שכולנו נהנה קצת . ודש חם לדר' אביתר , מוסר לך מר נוח סלוצקי.

ה דרומי

New member
נהנתם אני ? אנחנו מאוד מאוד

25 מי שמצולם זה מבקר שבא לראות
את התערוכה. לא אני בצילום.
נהנתם אני ? אנחנו מאוד מאוד
מקווה שאת המיפגש נעשה ב"ה במוזאון של אגד בחולון כי יש מה לראות שם. שבת שלום. אני יצאתי לטייל בצפון.

ארזS

New member
חבל שלא למדת מההערות שכתבתי כבר

25 מי שמצולם זה מבקר שבא לראות
את התערוכה. לא אני בצילום.
כמה פעמים. ככה לא עושים שרשור. תסתכל איך שזה הולך פנימה . צריך להוסיף את כל התמונות כתגובה לתמונה הראשונה בשירשור. זה הרבה יותר יפה ומסודר. וגם אם מישהו רוצה להגיב לתמונה ספציפית התגובה לא עפה למטה כפי שקרה כאן. לאיזו תמונה הגבתי וכתבתי שהכל יפה מאוד ? אה ? תסתכל בשירשורים של האחרים ותלמד. וחוץ מזה באמת שנהניתי מכל התמונות המצויינות ! שבת שלום.

ארזS

New member
הנה בדיוק לזה התכוונתי.

כמה פעמים. ככה לא עושים שרשור. תסתכל איך שזה הולך פנימה . צריך להוסיף את כל התמונות כתגובה לתמונה הראשונה בשירשור. זה הרבה יותר יפה ומסודר. וגם אם מישהו רוצה להגיב לתמונה ספציפית התגובה לא עפה למטה כפי שקרה כאן. לאיזו תמונה הגבתי וכתבתי שהכל יפה מאוד ? אה ? תסתכל בשירשורים של האחרים ותלמד. וחוץ מזה באמת שנהניתי מכל התמונות המצויינות ! שבת שלום.
הנה בדיוק לזה התכוונתי.
תסתכל בשירשור של דוד. תראה איזה יופי. והשורות לא נחתכות בסוף. אני מקווה שאתה מבין את ההערות שלי שהן הערות בונות ולא ביקורת חס וחלילה. שבת שלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה