אז להביא אולר לגיבוש חובלים.?.

I feel loved

New member
מה זה השאלות האלה?

זה כזה משנה? תביאי שיהיה... אבל זה לא משהו כזה קריטי ששווה לפתוח בשבילו שרשור.

Delpi

New member
למה לא?

אם זה מספיק חשוב בשבילה אז כמה מילים באיזה פורום לא יעלה לאף אחד כסף כולה הודעה

IאביעדI

New member
תביאי

וגם אזיקונים וחבלים בכלל שיהיו דברים כאלה לשיפצו"ר. דרך אגב, לאיזה גיבוש את הולכת, של ה-22?

Stick

New member
ואני אומר לך שהמפקדים

בגיבוש הזה לא יתנו לך לעשות את זה.וכל מי שיעשה את זה הולך לאכול הרבה הרבה חרא. [אתה מבין מה אני בעצם אומר?]

IאביעדI

New member
זה לא נכון

אני הייתי בגיבוש והיו כאלה שהשתמשו בזה ולא אכלו חרא בכלל.

Some1here

New member
לא יודע

אני הבאתי חבלים והיה עלי סכין קטנה ואפילו שיפצרתי גרביים לתד"ל שלי עם איזלוירבנד, אף אחד לא אמר לי שום דבר על זה. תביא אפילו אזיקונים זה חובה שיהיה לך ציוד שיפצור כי לפעמים אתה מקבל ציוד הרוס ואומרים לך להסתדר איתו ואין לך ברירה אלה לשפצר אותו. מקסימום תשאל את המפקדים ולא ירשו לך.

Some1here

New member
מצד שני אם אייל אומר שבגיבוש

הספציפי הזה ככה זה יהיה אני נוטה להאמין לו. בכל מקרה תביא ציוד שיפצור ותשאל אם מותר מקסימום לא ירשו לך...

IאביעדI

New member
מי ישאל?

אני אשפצר ואם יקרעו לי קצת את התחת אני לא אשפצר יותר. ברור שאם אני אשאל יגידו לי שלא. בגיבוש הזה אני לא מתכוון לרוץ עם הג'ריקן ביד כי השפצור שלו התפרק מהמנשא!!!

Some1here

New member
תאמין לי שאם יתפרק לך השיפצור

של הג'ריקן אף אחד לא יכעס עליך אם תשפצר אותו הקטע הוא שאת השיפצור של הג'ריקן אפשר לעשות עם החבלים שיש לך אתה לא צריך להביא בשביל זה שום דבר מהבית...

IאביעדI

New member
אבל החבלים שמביאים הם מעפנים

והם די קצרים. אבל הקטע הוא שלעצור באמצע המסע לשפצר זה נראה לי סתם מעצבן כי זה עוצר את הקצב ואז צריך להדביק את הפער.

Stick

New member
אתה לא מבין למה לא כדאי

להביא חבלים? טוב לא נורא...

IאביעדI

New member
תגיד שניה

אתה אמור להעביר את הגיבוש או משהו כזה? כי אתה די מפחיד אותי

IאביעדI

New member
לכל החברה של הגיבוש ב-29

אני חושב שנרמז פה רמז. אולי כדאי לנו להזהר עם השפצורים? לא יודע. בכל אופן, לאדון הנכבד שאמור להעביר לנו את הגיבוש (זה מה שהבנתי) "סטיק". למה להיות מניאק? אתה לא זוכר כשאתה היית מלש"ב? קיצר, אני הולך לשאול קודם את המפקדים אם מותר לשפצר.

למעלה