אז לאן נעלמתי?...

אז לאן נעלמתי?...

כיום י"מ 43.. מחזור אחרון היה לי 50 ימים כך שאני לא מתרגשת מדי למרותש זה כבר מעצבן לחכות כלכך הרבה כל פעם בכדי לנסות מחדש.. כמובן שעשיתי בדיקת דם ויצאה שלילית..רבל מה שהכי מעצבןןןןןןןןןן הוא שאנו (אני ובעלי) מי שדופקים את זה כנראה כל פעם מחדש
ולמה? כי מפספסים אתה ימים הנכונים לביוץ כמו שני חכמים בלילה
התחלנו לנסות יום כן יום לא החל מי"מ 12.. ועד לי"מ 28!! ממש הקפדה ועם בדיקות ביוץ כל יום! כלס לא זיהיתי ביוץ אלא רק קו וחצי כל פעם אז ויתרתי הנחתי שלא בייצתי
יצא שדווקא החודש הביוץ הגיע בי"מ 32 או 33.. עובדה אתול עשיתי בדיקת פרוגסטרון והתוצאה 35.5 לפי הרופא שלי בייצתי! אז אוףף גדול
עכשיו הקטע הוא שהרופא דיבר איתי ממש בקצרה בפון ואמר לי שאקבל וסת אוטוטו לחזור אליו בכדי להתחיל תהליך השבחת זרע..לא הספקתי בעצם להגיד לו שלא ניסינו בכלל בימי הביוץ הנכונים! האם זה יחייב בכל זאת השבחת זרע?... ומה הכוונה בזה בכלל..מה יעשו לבעלי המסכן?

שלום לך...

את מתארת במדוייק את השנה וחמש של הנסיונות להקלט להריון הראשון שלי! ממש הרגשתי שזו אני שכותבת את הדברים לפני מספר שנים. תתנחמי שבסוף באורח פלא בחודש שהתחלנו לקיים מיום ה- 17 יום כן יום לא במקום מיום 10 - נקלטתי באופן טבעי! (וזה היה החודש האחרון לנסיונות ללא טיפול - כבר הלכתי למומחה פוריות והיה לי מרשם להתחיל טיפול עם המחזור שהיה אמור לבוא ולא בא) בכל מקרה לא נראה לי שבעלך יסבול מהשבחת זרע - הוא פשוט צריך להביא זרע בכוסית ובמעבדה בוררים אותו ובוחרים את הזרעים המצלחים ביותר על מנת להחזירם לגופך - מבטיחה לך שהוא ישרוד את ההליך ויצא ממנו בריא ושלם... שיהיה לכם בהצלחה!

אךך תמיד מעודד לשמוע שעוד מישהי

היתה בסרט הזה
אני האמת שוקלת לבקש שלא נתחיל בהשבחה הזו..כאילו באסה רוצה שננסה חודש אחד בצורה נכונה ואמינה קודם ואז לעלות מדרגה... לגיטימי לא? והזעים המושבחים ממ איך יוחזרו אליי..הכוונה יזריקו לי אותם בימי הביוץ? ויותר מפעם אחת? אמא זה מה שנקרא הזרעה? כי אם כן אני באמת צריכה לדחות את זה בעוד חודש ולנסות..

מעיןבר

New member
../images/Emo24.gif

למה השבחת זרע
התגלתה בעיית זרע
כרגע כמו שזה נשמע עדיף להתחיל מטיפול בביוץ שלך שמגיע נורא מאוחר וגורם לכם לפספס.

מעיינוש ../images/Emo24.gif

לא התגלתה כל בעייה..בדיקת הזרע של בעלי היתה תקינה, אך הרופא שלי חשב שאחרי כל הנסיונות לא נקלטתי וישר רוצה לקפוץ מדרגה! אני כבר אודיע לו כשאתקשר לדווח על קבלת וסת שאני לא מעוניינת החודש בהשבחה זו אלא שהפעם אקפיד לפשפש בכל הימים עד לוסת שאחרי על ביוץ
ושאלה נוספת.. ההשבחה אז מפרידים את הזרעים החזקים..והגינוקולוג שלי מחדיר לי אותם ביום ביוץ? זה הקטע?

מעיןבר

New member
אם כך

אל תוותרי על טיפול - חשוב שתקבלי טיפול שיסדיר לך את הביוץ לפני הכל כדי לתת לך צ'אנס לזהות אותו ושיתרחש כשהביצית והרירית לא זקנות מדי. להערכתי - כדאי להתחיל עם איקקלומין + מעקב ביוץ ואני מניחה גם שזה מה שהרופא יעשה. אפשר גם בהזרעה "טבעית" (נוקי נוקי עם הבעל) וללא השבחה. לעניין ההשבחה - ברור שהרופא מחזיר את הזרע אח"כ (מה שנקרא הזרעה) הרי אי אפשר להחזיר לגבר שיכניס אותו בדרכים המסורתיות
.

אוטוטו, אני רוצה לעודד אותך ולהגיד

שאת לא היחידה שזה קורה וזה מעצבן ביותר אני במשך הרבה חודשים כנראה פיספסתי את הביוץ ובדיעבד הסתבר שדווקא בימים שחשבתי שאין סיכוי ולקחנו קצת מנוחה דווקא שם היה הביוץ. בסופו של דבר החלטנו שאנו עושים את זה מינימום פעם ביומיים ומתי שאפשר אפילו כל יום. עד שהמחזור מגיע או עד שרואים פסים. היה קשה אבל שווה. כי נקלטתי להריון והביוץ היה בי"מ 21 וכנראה שנקלטתי אחרי הביוץ דווקא. אז לא להתעצל ובטח לא להתייאש. בהצלחה.

תודהה על העידוד..ואכן הפעם אני

מוכנה למרדף אחרי הביוץ..בכיף..היה מספיק לי לדעת שאכן בייצתי! זו כבר ידיעה גדולה עבורי

ניקה 101

New member
אוי....... כמה מוכר../images/Emo2.gif

זה בסדר, אנחנו באותה סירה, גם לי זה קרה... כל פעם היינו מפספסים את הביוץ, עד שהבנתי שאני מבייצת לא פחות ולא יותר בי"מ 42... כן כן, גם זה יכול להיות, אז חודש שעבר פיספסנו והחודש הזהרתי את בעלי שאין מצב לפספס, היום אני בי"מ 41, יש את כל הסימנים, הפרשות וכאבים, עושים יום כן יום כן... וזהו.... מחכים.... דרך אגב אנחנו כבר שנה ככה מפספסים, אין לך מה לדאוג זה יגיע... מאחלת לך שהחודש הבא זה יקרה... כמו כן בקשר להשבחה, לפי דעתי תנסו עוד חודש עם זיהוי ביוץ וודאי, גם לי הרופאה אמרה שאחרי המחזור הזה לבוא לקבל איקוקלמין אבל אני מאמינה שאם זה רק פיספוס ביוץ ואן בעיות אחרות אז כדאי לנסות עוד חודש לבד כדי להיות בטוחים שכיסיתם את הימים, זאת העיצה שלי כמובן וההחלטה היא בידיכם... ניקה

חייבת שלאול בקשר לכאבים-סורי../images/Emo8.gif

אצלי גם במחזור לא סדיר בכלל וזה מ-ש-ג-ע אותי. בנוסף- אני מנסה לעקוב אחרי ההפרשות ולא מצליחה, כי התיאור שצריך להיות של ההפרשות - זה מה שיש לי כל החודש!!! איך זה יכול להיות?? אז בגלל זה אני שואלת בקשר לכאבים שהוזכרו זה סימנים- אולי באמת מישהי יכולה לומר לי אילו סימנים עוד עוזרים לאתר ביוץ? איפה אמור לכאוב אם בכלל?? ת ו ד ה

ביוץ..

מזהים דרך ערכות בדיקת ביוץ.. או בדיקת חום השחר או הפרשות חלבוניות לבנות סמיכות בימי הביוץ.. או מהכאב באחתה שחלות שזה בצד הבטן התחתונה, או משמאל או מימין!
איבחון מוצלח שיהיה לך

אז את בדיוק בימים "החמים"../images/Emo8.gif

מחזיקה לך אצבעות מלא מלא
בקרוב תחזרי עם פסים יפיםםם
תודה על העידוד חמודה

למעלה