אז כפי שצפיתי התקנת הוואטסאפ היתה טעות

קלייטון.ש

Well-known member
התקנתי ושלחתי הודעות בהתאם, ובתוך דקות הוצף הטלפון בעשרות תמונות וסרטונים של הנכדים בכל מיני מצבים ואירועים ומקומות.
והבעיה היא שכל אלה הם מצבים ואירועים ומקומות שלא ידעתי עליהם.
את השנים מאז שהם התחילו לבוא לעולם העברתי כאילו רק אני בחייהם. כאילו יש להם חוויות רק איתי. ובשאר הזמן כאילו אין קיום.
עכשיו מסתבר שיש להם חיים מלאים, ואני חלק שולי בהם. נמצא פה ושם אבל יש עוד סבים וסבתות ודודים ודודות שמסתבר שפעילים לא פחות ממני.
יש המוני חברים, יש כל מיני טיולים. כל מיני דברים שקורים בגן.
אני לא ידעתי על כל זה. בטח באשמתי כי כנראה סיפרו לי ואני לא הקשבתי. הרי אמרו לי שוב ושוב תקנה טלפון ותתקין וואטסאפ יש המון תמונות ואתה מפסיד.
אבל עכשיו הלב נצבט קצת לנוכח המציאות המגמדת.

התקנתי ושלחתי הודעות בהתאם, ובתוך דקות הוצף הטלפון בעשרות תמונות וסרטונים של הנכדים בכל מיני מצבים ואירועים ומקומות.
אתה לא אוהב לראות תמונות של הנכדים שלך?
את השנים מאז שהם התחילו לבוא לעולם העברתי כאילו רק אני בחייהם. כאילו יש להם חוויות רק איתי. ובשאר הזמן כאילו אין קיום.
עכשיו מסתבר שיש להם חיים מלאים, ואני חלק שולי בהם. נמצא פה ושם אבל יש עוד סבים וסבתות ודודים ודודות שמסתבר שפעילים לא פחות ממני.
אתה רכושני ורוצה אותם רק לעצמך, איזה אדם אתה?
אני לא ידעתי על כל זה. בטח באשמתי כי כנראה סיפרו לי ואני לא הקשבתי. הרי אמרו לי שוב ושוב תקנה טלפון ותתקין וואטסאפ יש המון תמונות ואתה מפסיד.
לך לטיפול ויפה שעה אחת קודם.

ממש לא הגזמת, אבל ממש.
איזה מזל שלא שלחת אותי לטיפול בעקבות סירובי לראות את הסרטון , שכמובן מציג רק צד אחד באירוע השלם עם הרופא המכה.
לא טענתי לרגע שקורבן התקיפה תמים וברור לי כמעט לחלוטין שהוא זה שהתחיל, אבל פעולת הנגד של הרופא התוקף הייתה לא מידתית ולא שונה מהתנהגות של הבריון השכונתי.

אבח"י

Well-known member
תוריד אותו. וירווח לך. [מקרה העז והרב והדירה בקטנה].

סופהו 1

Well-known member
ברוך הבא לעולם.
כעת תדע, פחות או יותר, מי נמצא איפה, עם מי, מתי וכו, ואני מודה לילדי שלא משתפים (אותי) בכל צעד, שיהוק וטיטול.

אם עדיין לא גילית, ולא מתאים לך שכל תמונה תגיע בקול תרועה רמה, ואחריה גם תתעורר מכל וואו! משגע!! איזה נסיך!! מוש, .... (השלם את החסר) יש אפשרות להשתיק קבוצות. כמה טוב

צליליתה1

Well-known member
תתחדש!

גם אחרי כל שנות הותק בווטסאפ יש לי עדיין כמה ענינים לא פתורים מולה

למשל

מתלוננים* עלי שאיני עונה מספיק מהר, ומסבירים לי, שווטסאפ זה צאט, לא מייל

אז בהזדמנות זו, הרשו לי, מעל דפי האינטרנט, לומר לכל מי שאינו מרוצה שהוא יכול ללכת ולחפש לו עונג גופני (כזה או אחר)

*(כלומר, עונה מתי שנוח לי, ולא בשניה אחרי שההודעה הופיעה.)

סופהו 1

Well-known member
תתחדש!

גם אחרי כל שנות הותק בווטסאפ יש לי עדיין כמה ענינים לא פתורים מולה

למשל

אז בהזדמנות זו, הרשו לי, מעל דפי האינטרנט, לומר לכל מי שאינו מרוצה שהוא יכול ללכת ולחפש לו עונג גופני (כזה או אחר)

בי די יוק.

מספיק מהר?
שמחה על האפשרות לביטול ה"מידע" האם צפיתי או לא (שכמובן מגיעה עם מניעת האפשרות לדעת האם צפו בהודעתי או לא) ומשתמשת בה.
מי שדחוף לו, יכול להתקשר.

נערך לאחרונה ב:

קלייטון.ש

Well-known member

צריך לענות???
אוי לי. חשבתי שזה ערוץ להפצת תמונות וסרטונים על צאצאים.
איך עונים? מה אומרים?
(אם זה לא מייל אז לא רואה סיבה להתעסק בזה מעבר למטרה לשמה אילצו אותי להתקין את זה. מי שרוצה תשובה שיכתוב לי במייל. אם לא יודע את המייל שלי שישאל בוואטסאפ ואכתוב לו אחרי שאפענח את הדרך לעשות זאת)

סופהו 1

Well-known member
צריך לענות???
אוי לי. חשבתי שזה ערוץ להפצת תמונות וסרטונים על צאצאים.
איך עונים? מה אומרים?
(אם זה לא מייל אז לא רואה סיבה להתעסק בזה מעבר למטרה לשמה אילצו אותי להתקין את זה. מי שרוצה תשובה שיכתוב לי במייל. אם לא יודע את המייל שלי שישאל בוואטסאפ ואכתוב לו אחרי שאפענח את הדרך לעשות זאת)
אתה צוחק עלינו?
כמובן שמגיבים.
נניח שאתה רציני ובאמת לא יודע-
התגובה תלויה כמובן בגיל השולח, ביחסים איתו, ברצון להיות נחמד/לא נחמד, מה מצב הרוח שלך, עד כמה אתה משקיע, האם עתידך תלוי בשולח ועוד גורמים.
תגובה וזמן תגובה- מכיון שאנו עוסקים בתמונות וסרטים של נכדים (לא רק שלך), להשתדל לא להגיב מיידית.
זה יכול להתחיל בתגובות מושקעות-איזו תמונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה נכד/ה נהדר/ת, איזה חיוך/עיניים/תלתלים, ממש קסום/ה,מתוק/ה, גאון/ה של סבא, אין כמו הנכד/ה שלי, בליווי |לב||נשיקה|😍🥰וכד'.
לאט לאט לעבור לשימוש מוגבר בפרצופונים ומחוות יד |מדליה||שעוןחול|🥰🤩👍👏ואז, אפשר להישאר עם👍|לב|...
עם הזמן אפשר להגיע לתגובה אחרי פרק זמן ארוך, או חוסר תגובה מדי פעם וזה עובר בשלום.

אני בעד הורדת הסימון שההודעה נצפתה. (אם אתה מוכן לוותר על האפשרות שלא תדע האם צפו בהודעותיך).

חשוב ביותר לציין ולהדגיש שכל הנ"ל נכתב מניסיוני האישי עם אנשי הקשר שלי.
אין אחריות לגבי אנשי הקשר שלך, תגובותיהם ומצבך בהמשך.
:)

בהצלחה

קלייטון.ש

Well-known member
אתה צוחק עלינו?
אני על סף בכי.
מתקשרת הבת הקטנה, "לא הגבת לסרטון"
לאיזה סרטון בדיוק מתוך בערך מאה הייתי צריך במיוחד להגיב?
"רחל התינוקת עולה לבד על המדרגה לאסלה ומתיישבת לפיפי"

לא, באמת, הכל אחלה. אחלה הטלפון והתמונות והסרטונים. אני אכן לא מגיב להם, בעיקר כי הם זורמים בעשרות, אבל כולם יודעים שאני מאד אוהב אותם.

למעלה