אז ככה :

אז ככה :

קניתי בצק של vero לפני שלושה שבועות והיום פתחתי את האריזה וניסיתי לצבוע את הבצק זה היה פשוט אסון הכול נדבק לשיש ולידיים הבנתי שהייצור הראשון של הבצק היה לא טוב ושינו אותו אבל מה עושים? אולי כדאי לפנות ליבואן ? (מישהו יודע מי הוא ?)

אתי אין מצב למרגרינה../images/Emo4.gif

דביק אולי זאת לא המילה המתאימה הבצק פשוט נוזל דומה יותר לבלילה מאשר לעוגה צריך אולי קילו קונפלור בשביל לייבש את הבצק אני אתן לו לילה מנוחה ונראה בבוקר

העדשים

New member
תנסי לעבוד עם מזגן מקפיא../images/Emo178.gif על

האריזה צריך להיות טלפון או לפחות שם של חברה. תתקשרי.

תודה בנות אני כנראה צריכה../images/Emo132.gif

הייתי בטוחה שחיפשתי על האריזה טלפון ולא מצאתי אני אתקשר מחר

באמת חשבתי לקנות לסדנא

עוד לא ניסיתי את הבצק הזה מה דעתכן כדי להסתכן???

etty57

New member
בעסה אמיתית בדיוק שיבחנו אותו השבוע

אני בהתחלה לא אהבתי ועכשיו אוהבת מאודדדדדדד יש לו מלא יתרונות

metokonett

New member
גם אני אוהבת אני עובדת רק איתו אבל

לא ברור לי מה עתידו כי הוא עובר למפעל אחר שחכתי את שמו שלומית אם את רוצה אני קונה עוד השבוע אז צרי קשר

amickyaa

New member
חבל שמוחקים לי את ההודעה

אבל זכות הציבור לדעת איך ומי מכין את הבצק וגם רשמתי את דעתי האישית על ה פלשתינים

גם אני רוצה לדעת איך ומי. אולי כדאי

לנסות שוב - ולנסח אינפורמטיבית, ככה שלא יצטרכו למחוק? ודעתך על הפלשתינים - בהזדמנות אחרת, טוב?

net the jet

New member
אזהרה אחרונה והפעם לא במסר אישי

כי כבר עברת את גבול הטעם הטוב ! א- החתימה שלך לא "חוקית" פה בפורום, התרענו על כך יותר מפעם! שנית, דעותיך הפוליטיות- לא פה ! הגולשים בפורום מתבקשים לנהוג ע"פ הכללים שלו, מי שלא מתאים לו- שלא יגלוש כאן ! אני לא מוחקת הודעה זו כי כבר שירשורו תחתיה, אבל לא אתעצל להבא להמשיך למחוק הודעות שיש בהן פירסום ו|או דברים לא לרוח הפורום. יום טוב

desertm

New member
האיכות של הבצק הזה לא אחידה ../images/Emo10.gif

יצא לי אתמול לפתוח כמה קופסאות, וכל קופסא היתה בגדר הפתעה - לא ידעתי מה אמצא בפנים. בקופסא אחת הבצק היה קשה כמו אבן. עבדנו עם ילדים רבים וזה הקשה על העבודה שלנו. בקופסא השניה היה בצק נפלא, בדיוק כמו שצריך, כמעט לא דרש לישה. קופסא שלישית שפתחתי בבית היתה ערבוב של השניים: למעלה בצק חלק ונעים לעבודה, בחלק התחתון של הקופסא היה קשה כמו אבן.

metokonett

New member
אז עידכונים

זה מפעל במעלה אדומים של בחור יהודי בשם יורם ואצלו עובדים ערבים שלדעתי הם ישראלים כי אין אפשרות להיכנס מהשטחים יש שם מס' מחסומים התנאים במפעל קצת מיושנים החל משבוע הבא זה עובר למפעל גדול של מוצרי אפיה ברמלה ושם זה יעבור השבחה וגם יקור במחיר ולדעתי בכל המפעלים היום עובדים יהודים ערבים ועובדים זרים וזה ממש לא משנה כל עוד הסחורה טובה ומספקת את מה שאנו דורשים תמורת מה שמשלמים

מסכימה עם מתוקונת לחלוטין!

למה לא לפרגן לחברה חדשה? במיוחד אם המוצר הוא טוב. אנחנו רק מרוויחים מהתחרות, לא?

הקופסא שפתחתי אתמול היתה נוראית

בקושי רב הצלחתי לעבוד איתי הוא היה קשה ולא אחיד, הגמישות בקופסא הזו נעלמה לחלוטין פיסול הדמות ממש היתה ברמה של כמעט בלתי אפשרית. אני כבר זמן מה עובדת איתו ובאמת כל פעם זו הפתעה. מה גם שהוא מתקלקל מאוד מאוד מהר בעיקר השאריות הצבועות, הן מחזיקות כשבוע שבוע וחצי ואז יש להן ריח רע ומרקם מתפורר. נראה מה יהיה האיכות שלו במפעל החדש. אני איתו ברגשות מעורבים.

למעלה