אז ככה...

lilit jam

New member
אז ככה...

אני(22) וחבר שלי(26) ביחד כבר 10 חודשים, הסקס מצויין ואני נהנית מכל רגע אבל מה... אני לא... לא גומרת... זה התחיל רק בחודש האחרון... כשעברתי תקופה דיי קשה והראש שלי מפוצץ במחשבות... ועוד עכשיו, בכלל...! ומאוד קשה לי עם זה... גם בגלל שאני מתה עליו וגם בגלל שאני בחורה מאוד מינית... עד לפני חודש, הכל היה פיX, ואני מדברת איתכם על... מולטי-פיX... אמנם הוא הגבר הראשון שלי (בהווה ובעתיד), אבל אני יודעת שזה יותר נפשי... זה התחיל אז... מה עושים??%#!??

lilit jam

New member
ד"א...

הקישורים לא ממש עובדים...

לא בטוח שהבנתי

האם כוונתך היא שעד לפניי חודש גמרת ועכשיו משהו השתנה ואינך גומרת עוד? שלומלום

sheron55

New member
לפי דעתי

אם את מתכוונת לכך שלפני התקופה הקשה {עם המחשבות הטורדניות} כן גמרת- זה אומר רק דבר אחד-שהמחשבות הן אלו שמפריעות לך- ואת הרי יודעת שצריך ריכוז כדיי לגמור- אז..כשאת נכנסת למיטה- נקי את עצמך מכל מחשבה אחרת- רק הבנאדם שמולך והסקס ביניכם- זה הדבר היחידי שצריך להעסיק אותך- אני אתן לך שיטה של חברה- כל ערב {בלי קשר לסקס או לא סקס} לפני השינה היא מקדישה לעצמה ולמחשבות- חצי שעה {זה הרבה אומנם- אבל את יודעת איך זה- מחשבה מובילה למחשבה אחרת}-- וכעבור חצי שעה היא נכנסת למיטה עם ראש נקי ממחשבות- והולכת לישון בשקט בשקט- {או לשכב ברעש ברעש} זו המלצה שהיא קיבלה בעקבות נדודי שינה שהגיעו לחייה בעקבות מחשבות טורדניות שלא עזבו אותה למנוחתה- תנסי- זה אומנם הרבה תירגול- אבל לאט לאט זה גם עובד -ובהצלחה... אז שיהיה לך בהצלחה.

למעלה