אז ככה...

מורני !

New member
אז ככה...

רק שתעריכו .... באתי מהעבודה כרגע.. ואני צריכה לקום ב6 ולחזור לעבודה.. ובכל זאת נכנסתי לברך את כולכם שנה טובה. טוב כשאני אומרת כולכם אני מקווה שאני לא אשכח אף אחד... נתחיל באושר... אושרית שלי ... אני אאחל לך את כל מה שאני אאחל לעצמי ועוד הרבה יותר... מאחלת לך לפגוש אותו... ולהיות שלו ואיתו בכל דרך שתוכלי... שהאהבה שלכם תנצח את כל הגבולות והייעוד שלכם יגבור על כל הקשיים. מאחלת לך את כל הבריאות שאפשר לאחל לאדם אחד... וחומד.. תמסרי גם להורים שלך ... גילי... מאחלת לך המון המון אושר (תרתי משמע
) בשנה הבאה עליינו לטובה... שיהיה לך המון הצלחה בלימודים... וכמובן... אהבה. המון. מאסטרו... מאחלת לך שתדע בביטחה מי החברים שלך.... שהן יצדיקו את הבחירה שלך בהם כחברים. מאחלת לך את כל האושר שאני יכולה לאחל ... שתמצא את המקום שבו אתה הכי רוצה להיות בשנה הזו.... תמסור להורים שלך ממני חג שמח ושנה טובה. סנופית יפה שלי.... את הבת הכי אהובה שלי (אממ למרות שת גם היחידה.. אבל.. את יודעת.. את עדיין הכי אהובה..
) אני מאחלת לך שנה בלי קשיים.. לא בלימודים ולא בשום מקום אחר. מאחלת לך שנה שקטה.. מלאת אהבה וחיוכים. מאחלת לך שכל ציפיותיך יתמלאו ובקשותייך ימומשו. בדותית.... לך אני מאחלת שהדברים הטובים ינותבו לחייך בהתאם לטוב שנמצא בך... שתדעי לפתח בעצמך את התכונות שאני כל כך אוהבת בך... ותלמדי לבטוח קודם כל בעצמך ואחר כך בסביבה. מאחלת לך שהאהבה אמיתית תדפוק על דלתך... ושתדעי לאמצה קרוב אל ליבך בתבונתך הרבה. תמסרי חג שמח לאמא שלך .. . שניני .. את בטח בחו"ל... מקווה שהטיול שלך יעמוד בכל הציפיות שלך... ושהשנה שלך תמשיך באופן מעולה כמו שהיא התחילה... וכמה שלפעמים קשה... הטוב תמיד מנצח. ככה זה... דרכי עולם. אוהבת אותך המון. קופלית... חג שמח מקסימה שלי... מאחלת לך שנה מלאה בחיוכים ואושר... שלא יקרעו אותך יותר מידי בצבא ההגנה שלנו.... ושתמצאי את השלווה ... זוהר... אתה אחד האנשים היותר אמיתיים שאני מכירה. אני מאחלת לך שנה שתשקף את כל התכונות שיש בך... שנה אמיתית, ספונטנית... מאחלת לך שכל האנשים סביבך יזכו ללהביט בך ולראות את הדברים שאותם אני רואה בך... והכי הכי מאחלת לך שהאנשים סביבך יחזירו לך באותה מטבע שאתה נותן להם. וויש... מאחלת לך את השנה הכי מקסימה שיכולה להיות לאדם... מלאת אושר, אהבה, חיוכים - שהשנה הזו תגשים את כל מה שאתה מצפה ממנה. דובש... אני מכניסה אותך בברכה של וויש.. גם כי בשבילי את חלק מהברכה שלו וכן הוא חלק מהברכה שלך.... וגם כי... נו את יודעת.. אילוצי מקום בזיכרון ..
... דובש.. שתהייה לך שנה מלאת באושר. מלאה. מלאה באהבה (כי אין דבר כזה יותר מידי טוב) ... שהשנה הזו תביא איתה את כל הדברים שאת התפללת להם... איטלקי.. אני מאחלת לך המון הצלחה בדרך החדשה שאתה הולך בה... באהבה שמצאת ... בלימודים שהתחלת.. מאחלת לך שיתגשמו כל הציפיות שלך מהשנה הזו ושתצליח לעמוד בכל הקשיים שהחיים יזמנו לך ... ותעשה את זה בצורה הכי טובה שאפשר. סרטה... מאחלת לך שהשרות הצבאי יעבור לך בצורה הכי חלקה שאפשר.... שהבריאות לא תטריד אותך עד גיל 70 לפחות.... שנה טובה ומלאת דבש. אקזוטי... מאחלת לך שהשנה לא יטחנו אותך בצבא... ... טוב נו נעבור לאיחולים יותר ריאלים..
... מאחלת לך שייתנו לך הרבה גימלים השנה..
או לפחות ב´... שהשרות הצבאי יעבור לך בצורה הכי מהירה שאפשר... ותפיק ממנו את המירב ... בארי... מאחלת לך שהשנה תהיה השנה הכי יפה שיש.... בלי אלימות... (
).. רק רציתי להגיד שאני חושבת שאתה אחד האנשים היותר טובים שאני מכירה... ואחד המעטים שאני ממש סומכת עלייהם... מקווה שכל ציפיותך מהשנה הקרובה יתממשו .... שתמצא את העבודה של חלומותייך..... וכמובן... אהבה. קנדי... יפה. את אחד האנשים היותר מדהימים שאני מכירה. וכן היותר יפים. אני מאחלת לך שתקומי בבוקר ותביטי במראה ותיראי את היופי שבחיוך שלך. מאחלת לך שליבך יאהב ללא סייגים וללא גבולות. שכל המשקעים משנים עברו ימחקו להם ויעלמו והכי חשוב שתאמיני בכוחך ובמה שאת ... מבפנים וכן, גם מבחוץ. אקסוש. היית חסר לי בין כל החברים שלי ביום ההולדת שלי. אני מאחלת לך את כל אשר אני מאחלת לעצמי... את השקט. את ההשלמה... עם עצמך - עם העולם. שתמצא את המקום שבו תרגיש בטוח לחיות בו... מאחלת לך שתאהב בלב שלם... ושתחייך מכל הלב... צוש. השנה שלך התחילה כל כך טוב.. עם העבודה החדשה.. והחיים החדשים שבהם התחלת. אני מקווה שכל השנה תיראה כמו ההתחלה שלה... שתבין שבידך הכוח לשנות את הדברים ובידך הכוח לנצח. שתיראה את העוצמה שבנכחותך ואת המשקל שלך בחיי אחרים. תמסור גם בבית.. שנה טובה מלאת אושר, בריאות ושקט. תגוש. טוב .. מה שלא תגידי.. איך שלא תעשי... לטוב או לרע היום זה יום מיוחד. (או אתמול.. :))... וכמה רע.. תמיד יש גם טוב. מאחלת לך שהאושר והאהבה ישכנו בחייך תמיד... מאחלת לך שלווה... לילות שקטים... חלומות שמחים. מאחלת לך לחייך המון ורק מהלב. אוהבת אותך.... והכי הכי מאחלת לך שיהיו לך חברים כמו שאת חברה לאחרים. איילי... מאחלת לך שיחבקו אותך כמו שאתה מחבק אחרים... שתשאב כוח מאחרים כמו שהם שואבים ממך.. שבחיוך שלך תפתח הרבה לבבות כמו גם יפתח ליבך שלך. מאחלת לך המון הצלחה בדרך החיים שבחרת לך עם האנשים אותם בחרת לבלות אותם. ג´וני... חשבתי הרבה על מה שאני אאחל לך.... וגיליתי שבעצם יש לי לאחל לך בעיקר שתמיד תשמור על כל הדברים שכבר נמצאים בך.. העוצמה, החוזק, היכולת לראות טוב בכל דבר, היכולת להוציא את המירב גם ממצב קשים... היכולת לחייך - תמיד. היכולת להיות רציני כשצריך, והכי לא רציני - בזמנים אחרים... מאחלת לך שתמיד תעמוד בציפיות הגבוהות שיש לך מעצמך, מאחלת לך שתדע לבטוח באנשים הראויים ... שתמיד יקיפו אותך חברים אמיתיים... שתמיד תהייה לך סיבה לחייך.. מאחלת לך לא לאבד את הכוח שיש בך... חג שמח... שנה נפלאה... שנה מלאה הצלחה.. טוב אנשים אני כבר שפוכה ואני צריכה לקום עוד מעט.... יש עוד הרבה אנשים שלא איחלתי להם... אני אמשיך בהזדמנות.. .בלי שוב קשר.. לכולם אני מאחלת שנה טובה... המון אושר... שנה ביטחון, שלום ובריאות. אוהבת אותכם.

הילוש...

New member
מורני.......

נשמה..... מאחלת אני לך מכל הלב ואהבה שנה טובה ומתוקה. שנת ביראות הצלחה ושיגשוג. שנת אור,יופי, אושר חיוכים והמון המון אהבה. שנה שבה כל משאלות ליבך יתגשמו. תשמרי על עצמך אוהבת אותך הילה

נ ד ב 19

New member
טוב אני מבין...אותך....

גם לא הזמנת אותי ליום הולדת אז אני מבין אותך

נ ד ב 19

New member
בכול זאת....

שתיהיה לך שנה טובה...ומתוקה כתפוח בדבש המון אושר ועושר ושכול משאלות ליבך יתגשמו

*Efrat

New member
מורני... שנה מקסימה !!

ורק טוב... אפרת שאוהבת גם...

מורני....שנה טובה!!!

מהמעט שאני מכירה אותך אני רוצה לאחל לך... שתהיה לך שנה מקסימה ומדהימה מכל הבחינות, שכל מי שאיחלת לו פה שנה טובה יהיה חבר לתמיד כי הם באמת אנשים מקסימים אחד אחד... שיהיה לך תמיד טוב...שלא יהיו לך שונאים רק אוהבים ובקיצור...מאלחת לך את הטוב ביותר שאת מאחלת לעצמך!!! אוהבת מלכתוש

מורני........ ../images/Emo24.gif

שתהיה לך שנה מקסימה..... ותודה על כל הערכה הזו...... מי ייתן והכל יהיה רק טוב......

קספר

New member
שנה טובה מורני

בהצלחה בעבודה בלימודים ושוב מזל טוב הרבה אהבה ואושר כמובן אוהב קספר

רני שילי....

אמא של פופסי...:) (וואי פופסי היא אחותי. אז אולי את אימי האבודה?! חי חו חה) המממממ..... תודה על הברכה.... מה שאני רוצה לאחל לך.. מכל הלב.... שתיהיה לך שנה... עם המון הצלחה... בכל התחומים.. עבודה........וכאלה.. והכי חשוב אהבה.. המון בריאות.. ושוב. הצלחה.. בהכל...... ואני יודעת שתצליחי! אוהבת אותך המון מואה! זה הכל קופלי

SnoopyS*GirL

New member
אני ממש...

גאה!!!! תגידי כמה זמן לקח לך לרשום ת´הודעה הזו?? לא חשופ.. בכל מקרה ... האמא האהובה עליי!! ( ולי אין רק אחת אז תעריכי...) שתהיה לך השנה הכי הכי הכי שיש!! הכי מאושרת הכי טובה הכי מתוקה והכי מוצלחת..!! ואני מאחלת לך את כל הטוב שבאמת אפשר לאחל למישו. באמת. זהו. אוהבת אותך מלא מלא מלא ועוד מלא! ותבדקי כבר ת´מייל יא עגלה.. הבת האהובה עלייך!

t@geYaL

New member
ילדונת ../images/Emo99.gif

באלפי שירים לא נצליח לברך אותך כפי שקיוונו... שתגשימי את חלומך בלי לפחד שחלומך הוא הזיה
שכל דלת שתיסגר תפתח בפניך דלת חדשה
שהאהבה תמצא אותך כמו שאת מצאת אותה
שהלילה יהיה שקט וישרה עליך רוח שלווה
שתצליחי ללכת בדרך אחת ועדיין תראי דרכים נוספות
שהבריאות תהיה מנת חלקך והאושר, תורת חייך
אוהבים אותך המון
תגל ואיילי t@geYaL

למעלה