אז ככה
(כנסו מהר חח)

אז ככה ../images/Emo6.gif(כנסו מהר חח)

חזרתי לפורום(מסיבות שהרוב ראו בשירשור הקודם אה ואני לא מרגישה טוב,לא שזה מעניין מישהו).. בקיצור,חזרתי בשוונג.. ואני חייבת לעשות משהו בשביל הפורום הזה... אוקי סתכלו.. זה משחק כזה..(ד"א חזרתי לכינוי הקודם שלי מגעגועים לאפרתי המושלמת
) הפיה של הפורום-אאוט(כי הרבה ילדים לא נמצאים באותם הימים וזה בלאגןן ) בקיצור,איך הולך המשחק? זה בערך כמו המשחק של רזוש.(שאני לא רואה שיצא לפועל
בכל זאת,זה בנוסף אם הוא יצא מתישהו) בקיצור!! כל אחד פה(רק מי שרוצה כמובן) לכתוב את שמו, דרושש בהחלט הכינוי(ולא לכתוב לי "למה צריך!?") ו2 ילדים בלבד שהוא רוצה להיות איתם בקבוצה,ושם הקבוצה הרצוי(תיכף תיראו בהמשך את שמות הקבוצה) ואם מישהו יכתוב לי יותר מ2,חבל כי אני לא אחשיב את כל השאר מ2 ומטה. לאחר שכולם כתבו,יש לכם אפשרות הרשמה עד השעה 7 וחצי(עוד חצי שעה בדיוק), ואני מחלקת אתכם הפעם ל3 קבוצות, קבוצת ה"אפרתיות"(אהמ) קבוצת ה"נתניות"(זו לא הכוונה חחח) קבוצת ה"..."(אממ?) כמובן שאם קבוצה מסויימת לא רוצה את השם הנבחר, אז בחירת שינוי שם הקבוצה תתנהל על פי הסכמתם של כל חברי הקבוצה. עכשיו- מה צריך בעצם לעשות לאחר שחולקתם לקבוצות? אני אפתח קומונה(בעוד שתיי דקות), וכל פעם אני אשאל חידה(וקשה,תיזהרו ממני חחח) אני "אשתול" רמזים בכל מיני מקומות, ועליכם לחבר את הרמזים ולקלוט מהי התשובה. כל פעם,הקבוצה שתזכה, תזכה במספר נקודות(תלוי בהתאם לסוג השאלה.) לאחר מכן,בשעה 8 בדיוק(לא היום כמובן), על כל חברי הקבוצות(גם אלו שלא זכו) לשלוח לי במסר את שם המשתמש שלפי דעתו-לא מגיע לו להיות בקבוצה שלהם כי הוא "לא עושה עבודה טובה". אני יודעת,זה בערך כמו המשחק של רז(
), אבל חבל זה לא יוצא לפועל..וגם,אם נתחיל קצת מוקדם יותר זה יהיה נחמד
אז כל מי שרוצה להשתתף(אני כמובן לא ניכללת בתחרות משום מה חחח) שימלא את מה שכתבתי להנ''ל. שיהיה לכם יום מקסים (וכמובן, לא לשכוח-אני לא עושה פרוטקציות חחח) לאב יו אול... (אה,ואני מצפה ליראות את כולם משתתפים בכיף
הילה אני הורגת אותך אם את לא חחח)

shirkan21

New member
שירה -הכינוי שלי הוא

ואני רוצה את ספירוש(אסי הכוסיתת) ואת מיכל (Pitok)

אנשים נישארו עוד .. אממ

15 דקות
אז תזדרזו, כי אחר כך אני לא מכניסה עוד..אני אומרת "ההרשמה סגורה" וזהו.. סורי(לא רוצה להישמע אכזרית,אבל זה יוצר בלאגן פשוט.)

shirkan21

New member
אה וקבוצת אפרתי..

לדעתי את צריכה להשאיר עד מחר כי יש כאלה שלא יכלו להיכנס היום...

RaZiK4

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo99.gif וכל מילה נוספת מיותרת.

זה שעזבתי זה אומר שאני לא רואה ת'הודעות שלכםםםםםם???????

טוב אני....

שם:כרמל כינוי:כפרות שלי ילדים שאני רוצה:סוזי(סוזנושו...לא זוכרת עכשיו...) ומעין רוזן 2

אחלה שמעו

קודם כל- מאיה את לא עוזבת יש לי דיבור איתך!!!! ורז- למה אתה מתעצבן?!?!?אז מה!!, אסור לעשות עוד משהו ?!עזבת, אז מה לא נמשיך?לא חבל??? אהה ויש עד שעה 8 וחצי!!! כי ילדים רבים לא ראו את ההודעה :) יום טוב

גלושש

New member
3 ../images/Emo12.gif זה כבר משנה את התמונה אז...

מאיושלמת לירושלמת והדרושלמת <הדר אני מקווה שאת משתתפת>

תיפי1

New member
../images/Emo7.gifשיט... עבר הזמן

מקווה שתחשיבי את זה: שם חופית כינוי: תיפי1 קבוצה: אפרתיות אנשים שיהיו בקבוצה: לא משנה לי

למעלה