אז.. יש חיים אחרי מקלאוד

אז.. יש חיים אחרי מקלאוד ../images/Emo70.gif

אני מודה הכל התחיל כי היה לי משעמם
החלטתי לצאת לציד אינטרנטי על השחקנים האהובים עליינו ולגלות מה לכל הרוחות הם עושים בימים אלה. היו כאלה שלא ממש מצאתי עליהם מידע, (מאט פסמור,ג'ילאיין אלכסי) היו כאלה שממש הפתיעו אותי אבל לא עם בחירות משחקיות או משהו (סימון!) והיו כאלה שגיליתי מה הם עושים. אז הנה המידע לפניכם

אהרון ג'פרי

הוא אולי הכי עסוק שם מכולם! שימו לב. אהרון הצטרף לסדרה ניו זילנדית מצליחה שנקראת outrageous fortune שזו דרמה קומית שבמכרזה עומדת משפחה של פושעים שמנסה לשקם את עצמה אחרי שאבי המשפחה נכנס לכלא. אהרון שיחק שם בתפקיד אורח בעונה השלישית! חוץ מזה יש לו סדרה חדשה בה הוא משחק בתפקיד הראשי - הסדרה נקראת the strip וזו סדרה על מחלק משטרה אהרון משחק שם בלש די מרכזי. וחוץ מזה הוא גם הולך להיות על המסך הגדול! שמעתם בטח על הסרט וולברין (השווה מה X מן). אז אהרון הולך לשחק בסרט הזה את אחיו החורג של לוגן (הלא הוא וולברין). תודו שיפה לו ..

מאט פסמור וסימון

לא,הם לא זוג. הם פשוט עושים אותו דבר בימים אלה
שניהם משחקים בסדרה אוסטרלית שעוד לא עלתה לאוויר העולם אבל תעלה בקרוב. הסדרה נקראת the cut ויהא על סוכנות שחקנים . מאט בתפקיד די ראשי סימון תפקיד אורח. הסדרה מדברת על סוכנות שחקנים שאביו של מאט מנהל עד שהוא נפצע ואמו של מאט קוראת לו לחזור לנהל את העסק המשפחתי. כמובן שיש מלא שלדים בארון ושמייח
וסימון אגב, הייתה אמורהל התחתן אבל היא ביטלה משהו עם זה הארוס שלה בגד בה עם מישהי לעייני כל העולם

סחת'יין עלייך מזל שיש עוד מישהו שנשאר חי כאן!

אם תצליחי להביא כמה תמונות עדכניות של סימון זה יהיה מה זה נהדר.

GiRiLy

New member
ממליצה על הסדרה THE CUT

ובנוסף למאט וסימון אפשר למצוא את קרייג (קיין) שגם הוא שיחק במקלאוד.

למעלה