אז יש הבדל בין PRE או לא? רשמים.

motir

New member
אז יש הבדל בין PRE או לא? רשמים.

טוב חברים, נעשה את זה קצר: 1. ביקרתי את יניב הערב 2. הוא בחור נחמד וחביב. פתח את הדלת ערום, אבל התלבש כשהבין שאני לא הבחורה שהוא הזמין חצי שעה לפני. 3. שמעתי את הקרמונה אודיטור שלו, רמקולים מעולים. הבמה פשוט משגעת. שמעתי גם את הגברת המנורות, אין לי נסיון בתחום אבל אהבתי את מה ששמעתי. ועכשיו לגולת הכותרת: השוונו שני PREים. אחד של ROTEL והשני PRE מנורות, אינני יודע מה הדגם, אך המחיר כ-15K ש"ח. חבר'ה - ההבדל בין שני ה-PREים היה שמיים וארץ. כרגע זה לא חשוב מה אהבתי, אבל חד-משמעית אפשר לקבוע שיש הבדלים בין PREים, וההבדלים משמעותיים מאוד. זהו. אני את סדנת הלימוד שלי להיום עברתי

YanivZX6R

New member
../images/Emo13.gif

שמחתי לארח מוטי. למי שמועניין יותר בפרטים המערכת כוללת: רמקולים: קרמונה אודיטור הגברה: מונובלוקים של מנלי סנפר(אפשר להגיד מזל טוב על שדרוג ההגברה אצלי
) מקור : רוטל 971. בגלל ששידרגתי מאינטגריד למונובלוקים אני מחפש פרה, אלי היבואן מDB AUDIO היה נחמד והשאיל לי 2 PREים הביתה. ROGUE 99 ו ROGUE Metis . נתחיל בזה שמי שלא מכיר את אלי או את החברה מומלץ בחום לגשת להדגמות שלו הבחור מחזיק ציוד לא "יקר" ונותן תמורה אדירה לכסף. הזמנתי את מוטי להרשם מהמערכת ובאותו זמן גם החלפתי לו PRE לבדיקה. הפרה המוחלף היה ROTEL 980BX, בזמנו עלה 2500 ש"ח. ההבדלים היו גדולים מאוד לא היה מקום לספק. תודה לאלי על השאלת הציוד. ותודה למוטי על הביקור. דרך אגב מוטי, שכחת את הדיסקים!!! אז זרקו איזה מזל טוב ולכו לשמוע את מרטין ברדיו .

Audio Analogue

New member
תתחדש, אמרת שאני מוזמן ולא הודעת לי

מתי לבוא לשמוע את הרמקולים של קרמונה אדיטור, שכחת?

boazj

New member
הי יניב, מזל"ט

נדמה לי שגם אתה וגם רונן (DON) קניתם מונובלוקים של מנלי, אבל מחפשים פרה בכיוון אחר (לא של מנלי). יש לזה סיבה מיוחדת ? באופן טבעי הייתי מצפה שהבחירה הראשונה תהיה פרה ומונובלוקים מאותו היצרן, בהנחה שכרגע אין לך כלום

TakeOne

New member
תתחדש ../images/Emo77.gif מה ההבדלים שמצאת בין

המטיס ל - 99? מסקרן.... ומה ההבדלים בין השילוב של המונו בלוקים עם הפרה לבין האינגרייטד שהיה לך?

YanivZX6R

New member
הבדל עצום

נתחיל בזה שהאינטריד שהיה לי לא הספיק לרמקולים, המנורות היו EL84ועכשיו החלפתי למונובלוקים עם EL34מנורות זה סאונד שונה מאוד.המונובלוקים הם 100 וואט לעומת 50 בקודם. הסאונד נהיה ענק, הבמה התרחבה מאוד עקב כך גם יש יותר פירוט. עכשיו רק צריך להתאים להם PRE טוב.

TakeOne

New member
../images/Emo45.gif אשמח לשמוע חוות דעת גם על

ההבדלים בין שני הפרה שלקחת כעת לבדיקה.

YanivZX6R

New member
שלט

הפרה של מנלי מצויין, במידה ואני לא אמצא פרה עם שלט שיהיה שווה להם אני ייקח אותו.

רונן ס

New member
לא הבנתי למה לא קנית אחד מהקדמים

שבחנת אם הם נותנים "תמורה מדהימה לכסף"?

motir

New member
אפרופו שלט..

השלט של ה-PRE הזה הוא ללא ספק החיה הכי יפה שראיתי בחיים שלי. שלט כבד כבד, מאלומיניום מלא, עם שני כפתורים וזהו. עיצוב נקי... נוזל לי ריר רק מלהזכר באיך שהוא נראה

motir

New member
תראה תמונה:

תמונה לא מחמיאה, אבל ככה הוא נראה. והוא כ-ב-ד.

למעלה