אז יצא המרצע מהשק

25306yosef

New member
הם אפילו לא שחזרו את כל ההודעות שנמחקו.

אז אל תשלם להם. אבל גם אין טעם לחפור כאן, אנחנו לא הכתובת
פעם אחת בלבד הם שחזרו את ההודעות המחוקות אבל מאז היו עוד 3 פעמים מחיקות וההודעות בפורום הזה לא שוחזרו.

מה יש לך להוסיף בעניין אי שחזור ההודעות המחוקות?

האם זה כל כך קשה לשחזר הודעות מחוקות?

למה הם לא שחזרו את כל ההודעות שנמחקו?

אם רק היו עושים את הצעד הקטן הזה (לשחזר הודעות מחוקות), לא הייתי כותב עליהם שהם יושבים בחיבוק ידיים ולא עושים כלום.

אני מפנה את כל השאלות הללו אלייך מאחר ואני לא אקבל תשובות לשאלות הללו מהנהלת תפוז. ממך אולי כן.

trilliane

Well-known member
מנהל
הם שחזרו את ההודעות המחוקות בפעמים הקודמות. זה לא היה מייד

פעם אחת בלבד הם שחזרו את ההודעות המחוקות אבל מאז היו עוד 3 פעמים מחיקות וההודעות בפורום הזה לא שוחזרו.

מה יש לך להוסיף בעניין אי שחזור ההודעות המחוקות?

האם זה כל כך קשה לשחזר הודעות מחוקות?

למה הם לא שחזרו את כל ההודעות שנמחקו?

אם רק היו עושים את הצעד הקטן הזה (לשחזר הודעות מחוקות), לא הייתי כותב עליהם שהם יושבים בחיבוק ידיים ולא עושים כלום.

אני מפנה את כל השאלות הללו אלייך מאחר ואני לא אקבל תשובות לשאלות הללו מהנהלת תפוז. ממך אולי כן.
והשחזור היה מבולגן (כלומר הן לא חזרו לפי הסדר) אבל היה.
&nbsp
אם תכתוב בפורום משוב תקבל תשובות.

25306yosef

New member
הם שחזרו את ההודעות המחוקות פעם אחת בלבד.

והשחזור היה מבולגן (כלומר הן לא חזרו לפי הסדר) אבל היה.
&nbsp
אם תכתוב בפורום משוב תקבל תשובות.
בפורום תחבורה ציבורית הם שחזרו את ההודעות המחוקות פעם אחת בלבד. זה לא היה מייד, אבל שוב, הם שחזרו את ההודעות המחוקות פעם אחת בלבד!!!

בכל הפעמים האחרות שאתר תפוז נפרץ (בכל הפריצות לתפוז שהיו לאחר הפריצה הראשונה), לא שוחזרו ההודעות בפורום תחבורה ציבורית.

ושוב, אני מדבר על פורום תחבורה ציבורית בלבד. לא ידוע לי מה בדיוק קרה בפורומים האחרים בתפוז.

בפורום מסעדות מחיקת ההודעות התבצעה בצורה שונה מאשר בפורום תחבורה ציבורית.

ולא, אני לא מתכוון לכתוב בפורום משוב שחסום לתגובות גולשים. אם הפורום היה פתוח לגולשים הייתי כותב שם אבל כאמור אין לי כל עניין לכתוב בפורום שחסום לגולשים.

trilliane

Well-known member
מנהל
הם שחזרו יותר מפעם אחת לפי מה שאני ראיתי.

בפורום תחבורה ציבורית הם שחזרו את ההודעות המחוקות פעם אחת בלבד. זה לא היה מייד, אבל שוב, הם שחזרו את ההודעות המחוקות פעם אחת בלבד!!!

בכל הפעמים האחרות שאתר תפוז נפרץ (בכל הפריצות לתפוז שהיו לאחר הפריצה הראשונה), לא שוחזרו ההודעות בפורום תחבורה ציבורית.

ושוב, אני מדבר על פורום תחבורה ציבורית בלבד. לא ידוע לי מה בדיוק קרה בפורומים האחרים בתפוז.

בפורום מסעדות מחיקת ההודעות התבצעה בצורה שונה מאשר בפורום תחבורה ציבורית.

ולא, אני לא מתכוון לכתוב בפורום משוב שחסום לתגובות גולשים. אם הפורום היה פתוח לגולשים הייתי כותב שם אבל כאמור אין לי כל עניין לכתוב בפורום שחסום לגולשים.
ואני זוכרת שלפחות באחת הפעמים אתה טענת בתוקף שלא שחזרו וכן שחזרו, אבל מכיוון שהשחזור הוא לא לפי הסדר לא תמיד קל לראות.

פורום משוב אינו חסום אלא מנוטר. המשמעות היא שתגובה לא מתפרסמת מייד אלא רק לאחר אישור. יש הרבה פורומים כאלה בעולם, אגב, זו לא המצאה של תפוז. כרגיל, לא מתאים לך, לא נאה לך – הדלת פתוחה.

חסוך ממני את העצבים שלך עם קווים תחתיים ושלל סימני קריאה. זה פתאטי וזה מיותר. אתה לא משלם כאן שקל ורק מתלונן כל הזמן, גם על דברים שקריים שפשוט החלטת כי ככה נראה לך, וכשמציעים לך לפנות ישירות לגורם האחראי אתה מסרב. יאללה, אכלת ת'ראש. אם מתאים לך להישאר – זה מה שיש, ואם לא מתאים לך, יאללה ביי.

25306yosef

New member
זה לא נכון מה שכתבת. הם שחזרו פעם אחת בלבד.

ואני זוכרת שלפחות באחת הפעמים אתה טענת בתוקף שלא שחזרו וכן שחזרו, אבל מכיוון שהשחזור הוא לא לפי הסדר לא תמיד קל לראות.

פורום משוב אינו חסום אלא מנוטר. המשמעות היא שתגובה לא מתפרסמת מייד אלא רק לאחר אישור. יש הרבה פורומים כאלה בעולם, אגב, זו לא המצאה של תפוז. כרגיל, לא מתאים לך, לא נאה לך – הדלת פתוחה.

חסוך ממני את העצבים שלך עם קווים תחתיים ושלל סימני קריאה. זה פתאטי וזה מיותר. אתה לא משלם כאן שקל ורק מתלונן כל הזמן, גם על דברים שקריים שפשוט החלטת כי ככה נראה לך, וכשמציעים לך לפנות ישירות לגורם האחראי אתה מסרב. יאללה, אכלת ת'ראש. אם מתאים לך להישאר – זה מה שיש, ואם לא מתאים לך, יאללה ביי.
הם שחזרו את ההודעות פעם אחת בלבד!!!!

פעם אחת בלבד!!!

אז נכון שאני כתבתי לך מסר ולאחר מכן ראיתי ששוחזרו ההודעות, אבל היתה זו הפעם הראשונה והיחידה!!!!

ושוב פעם, אני מדבר על פורום תחבורה ציבורית בלבד. אני לא יודע מה בדיוק היה בפורומים האחרים. יתכן שבפורומים האחרים זה היה שונה.

ובאשר לניטור של פורום משוב,

זו בדיוק הסיבה שאין טעם להשקיע אנרגיה בפורום המנוטר הזה. הרי במילא אני לא אקבל מענה או שימרחו אותי מלמעלה ועד למטה.

trilliane

Well-known member
מנהל
<im

הם שחזרו את ההודעות פעם אחת בלבד!!!!

פעם אחת בלבד!!!

אז נכון שאני כתבתי לך מסר ולאחר מכן ראיתי ששוחזרו ההודעות, אבל היתה זו הפעם הראשונה והיחידה!!!!

ושוב פעם, אני מדבר על פורום תחבורה ציבורית בלבד. אני לא יודע מה בדיוק היה בפורומים האחרים. יתכן שבפורומים האחרים זה היה שונה.

ובאשר לניטור של פורום משוב,

זו בדיוק הסיבה שאין טעם להשקיע אנרגיה בפורום המנוטר הזה. הרי במילא אני לא אקבל מענה או שימרחו אותי מלמעלה ועד למטה.

25306yosef

New member
הם שחזרו את ההודעות פעם אחת בלבד.

לא היה כל שחזור של ההודעות בפורום תחבורה ציבורית פעם נוספת לאחר הפעם הראשונה שבה שוחזרו ההודעות.

מספיק לשקר ולנסות להגן על הנהלת תפוז שלא עושים שום דבר ואפילו לא כותבים הודעה רשמית.

צריך להקים פורום במיוחד בשביל שניכם

לא היה כל שחזור של ההודעות בפורום תחבורה ציבורית פעם נוספת לאחר הפעם הראשונה שבה שוחזרו ההודעות.

מספיק לשקר ולנסות להגן על הנהלת תפוז שלא עושים שום דבר ואפילו לא כותבים הודעה רשמית.
צריך להקים פורום במיוחד בשביל שניכם

asifp

New member
אגב, גם הפוסט שלי מלמטה

אז יצא המרצע מהשק
"משה" התעצבן שחסמו אותו, לכן מחק את כל הפורום, ועכשיו נראה שהפסיכופת הזה עדיין לא מרוצה שהפורום ממשיך להתקיים אז הוא הראה שיש לו גישה לחשבון של אלן ופירסם את כלל היסטוריית ההודעות הפרטיות של אלן.
אגב, גם הפוסט שלי מלמטה
זה שלפתע יש לו 5700 תגובות (הרבה זמן לא הרגשתי כזה פופולרי
) צריך להימחק, אי אפשר באמת להיכנס אליו.

סנוי

New member
מה זה המחדל הזה?!?!

אז יצא המרצע מהשק
"משה" התעצבן שחסמו אותו, לכן מחק את כל הפורום, ועכשיו נראה שהפסיכופת הזה עדיין לא מרוצה שהפורום ממשיך להתקיים אז הוא הראה שיש לו גישה לחשבון של אלן ופירסם את כלל היסטוריית ההודעות הפרטיות של אלן.
מה זה המחדל הזה?!?!

alantan

New member
אכן, זה כבר עבר כל גבול

אז יצא המרצע מהשק
אכן, זה כבר עבר כל גבול

נתנאל531

Well-known member
בקיצור הגיע הזמן להתארגן עם כמה אלות בייסבול

אז יצא המרצע מהשק
ולחכות למישהוא ליד הבית בשעת ליל מאוחרת...

Bus Nerd

Active member
זה רק ניחוש שלי, לא צריך למהר לאלימות

ולחכות למישהוא ליד הבית בשעת ליל מאוחרת...
זה רק ניחוש שלי, לא צריך למהר לאלימות
יכול להיות שזה ניחוש שגוי

jp3raptor

Member
הזוי!

אז יצא המרצע מהשק
הזוי!
מטורף שמדובר במשתמש של הפורום

Yarenn

New member
לא הבנתי

אז יצא המרצע מהשק
לא הבנתי
מי זה משה ואיך יש לוֹ אפשרוּת למחוֹק את הכל?

DanBus43Maalit72

Active member
חיית המחמד של ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן.

לא הבנתי
מי זה משה ואיך יש לוֹ אפשרוּת למחוֹק את הכל?
חיית המחמד של ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן.
הטעה במכוון משתמשים בפורום, דיסאינפורמציה ועוד התבטא נגד התחבורה הציבורית כחלק מהמדיניות שלו בשיבוח האידיאולוגיה של ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן.
עשה את אותו דבר בפורום אחר בתפוז לפני שעבר אלינו.
עשה זאת תחת שני משתמשים שונים בפורום.

scooby5

Member
מאיפה הגיעה המסקנה הזו ?

אז יצא המרצע מהשק
מאיפה הגיעה המסקנה הזו ?

arseny92

Well-known member
מנהל
אז,עוברים לרדיט? מחיקה כל מספר שבועות מונעת חשק לכתוב פה כלל

אז יצא המרצע מהשק
אז,עוברים לרדיט? מחיקה כל מספר שבועות מונעת חשק לכתוב פה כלל
רק שהארכיון במקום אבל הוא עד אמצע יולי http://www.tapuz.co.il/forums/archive/394/אקטואליה/תחבורה_ציבורית
&nbsp
&nbsp
https://old.reddit.com/r/TransitIsrael/new/

למעלה