אז זה הגיע - הגברת קיבלה משימה להכין עץ משפחת

galizoe

New member
אז זה הגיע - הגברת קיבלה משימה להכין עץ משפחת

"אילן יוחסין" כפי שקוראים לזה, במקצוע מדעים מכל המקצועות. בשלב ההכנה לא עלו שאלות מיוחדות לגבי המבנה המשפחתי שלנו - היא הדהימה אותי איך שתקתקה בWORD עץ יפהפה כרקע כשבצמרת מלבנים לשמות וחיצים לקשרים המשפחתיים ובגזע מקרא לסוגי החיצים (אחים, ילדים, נשואים...) - היא עוד זוכרת מחוג מחשבים בשנה שעברה. היא הכניסה לעץ גם את זוגתו של אבי (הסבתא החורגת) וילדיה ונכדיה (איתם אנו בקשרים טובים) כך שיצא לה עץ עמוס מאוד. מעניין אם לאחר הצגת העצים בכיתה יתעורר דיון נוסף ב'אין אבא' או שהנושא כבר כ"כ מוטמע אצלה שהיא לא חוקרת אותו יותר (ואז כנראה יהיה לי שקט עד גיל ההתבגרות לפחות. כלומר עוד שנתיים
)

נו, עם כזאת כמות של ענפים במשפחה,

איך אפשר בכלל לשים לב שצנח לו זלזל?

נוRית

New member
יפה לה....

אצלנו, לפני כמה ימים, ניסיתי קצת להסביר לקסם כמה הקשרים משפחתיים... תמיד מצחיק אותי בקטעים האלה שהיא אומרת ש"יש לנו משפחה ממש ענקית".... (היא מכירה גם את המשפחות של הגיסים שלי.... זה באמת יוצא ככה משפחה גדולה למדי.... והיא עדיין לא מכירה את כולם
) מעניין יהיה לראות מה היא תעשה עם עץ המשפחה לכשיגיע המועד (באיזו כיתה? ב' או ג'?) אגב - בגן של צ'ומפי יש עוד ילד למשפחה יחידנית, ויש ילדים עם הורים גרושים, וכאלה שלפחות לאחד ההורים יש ילדים מנישואין קודמים. יהיה "שמח" ביום המשפחה....

אורora

New member
יפה לה

ברור לי מראש שנושא האבא לא יטריד במיוחד בהקשר הזה. וחשבתי שזו עבודה לכיתה ז. מקדימים אצלכם

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif במשפחות מענינות לא צריך איזון ../images/Emo3.gif

למעלה