אז זהו...

• פותח הנושא mf
  • פורסם בתאריך

mf

New member
אז זהו...

הגעתי אל הישורת הסופית. בעקבות שרשור שהרצתי כאן לפני מספר ימים לא קטן, צריך להחליט- בנדיט 1200 או TDM850. הבנתי ששני הנ"ל מתאימים למטרות השימוש שהצבתי לעצמי. התקציב מאפשר רכישת מודל 98-99. למישהו יש נסיון עם כלים מהשנים האלה? האם נחשבים אמינים? סה"כ מחיר המחירון שלהם דומה. יש המלצות? במה הייתם בוחרים?

kazzzy

New member
TDM, ולו רק בגלל עלויות ההחזקה הנמוכות-

צריכת דלק ב120- 1:20 טיפולי 10,000 ולא 6,000 כבשאר הדו"גים אופנוע אמין ברמות מטורפות!!! אני מחליף עכשיו את הTDM שלי לאחד יותר חדש, אחרי 35K ק"מ של כייף. הכלי הזה פשוט נהדר, ומומלץ בחום על ידי. ארי

mf

New member
עוד מישהו?

בטוח שיש כאן עוד כמה רוכבים בפורום על שני הדגמים מהשנתונים האלה או שיש להם נסיון על הכלים האלה..

בורגמן

New member
דעה אישית--טאדאם

אז ככה. ברשותי TDM שנרכש לפני מספר חודשים לא רב שנתון 97 פלוסים: כלי נוח, חזק ולפי מה שאני שאלתי לפני כולם ציינו--אמינות לגבי ה 1:20 קשה לי להגיד שלי ב 140 גומע 1:13 היום בטיול בנסיעה של 100 נסע לראשונה על 1:18 מהירות שיוט נוחה 140 בעיה אחת מרכזית----שמן גם שואב באופן טבעי--כך בנוי האופנוע אבל לבדוק---צרה החלונית תקועה מתחת לפרינג ויש צורך בחבר טוב לבדיקה סה"כ מאוד מרוצה ובזמן הקצר כבר עבר כ 10 אלף ק"מ

bikbak

New member
TDM

פחות צילנדרים = פחות הוצאות אמין חסכוני חזק מיועד ליום יום + טיולים

kazzzy

New member
תבדוק מה גורם לצריכה הגבוהה, ולגבי בדיקת שמן-

אני משאיר אותו בהילוך, מכובה כמובן, כורע ברך לידו ומושך אלי את הכידון עד שהוא מתאזן, ואז אני רואה את החלון בצורה טובה. רצוי בפעמים הראשונות שחבר יעמוד ליד, אבל כשמתרגלים זה שטויות.

../images/Emo45.gif הבנדיט מדהים

יש לי מודל 97 ואני פשוט
. ירון - תמונה שווה אלף מילים. אבל אהבתי לקרוא. סחטיין!

tdm

אופנוע מדהים מכרתי לאחר כשנה אחרי מעבר מסופר טנרה.לוורדרו רכבתי עליו אני ואישתי שתחייה למעלה מ 30k שנינו היינו מאוד מרוצים. מהירות שיוט של 130 אצלי אכל כ- 18-18.5לליטר טופל במוסך מעולה לפי דעתי וללא בעיות כלל.חוץ מהחלפת צמיגים וטיפולים שוטפים. הכי חשוב טיפולים בזמן, חוץ מזה ללא בעיות כלל. נהדר ליום יום למרות שבתוך ת"א נוטה להתחמם לפעמים ולהפעיל מאורר. מחוץ לעיר מדהים לא שיש לי רקע עם אופנועי כביש רציניים אבל נותן תחושה של אופנוע שיכול לעשות הרבה. המורכבת טוענת שזה האפנוע שהרגיש הכי נוח. ממליץ בחום רק יש לבדוק כמו כל דבר !!!

DORON 69

New member
בנדיט 1200

אצלנו יש חבורה של רוכבים הם כולם על בנדיט כבר כמה שנים טובות מאד מרוצים לא מזמן חלקם החליפו לחדשים. אז לפני שאתה קונה בדוק למה אתה מתחבר יותר ושיהיה לך בהצלחה

mf

New member
סיבכתם אותי...../images/Emo13.gif

אבל תודה לכולכם.

למעלה