אז זהו, ויתרנו עליו?

אז זהו, ויתרנו עליו?../images/Emo168.gif

מודה שנטשתי גם, אבל אני לא יכולה לראות את הפורום האהוב הזה מת. אני פה כבר איזה שלוש שנים, ובזכות הפורום ולהקה השתנו לי החיים לגמרי, ואני לא מגזימה. הכרתי פה אנשים מקסימים, ואפילו זכיתי לנהל את הפורום עד לפני מס' חודשים. אנחנו חייבות להתחיל להעיר את העניינים פה אם אנחנו לא רוצות לחזור לקומונה שלנו...
נ.ב: אני עדיין צריכה להגיד מי אני? כי שיניתי כינוי

לפי הגיטרה מזהים!

שלחתי לתפוז הודעה עם בקשה לנהל את הפורום, אני לא יודעת אם הם קיבלו כי לא קיבלתי תשובה אומשו ועברו כמה ימים .. בכל אופן, גם אני כמה שנים טובות פה בפורום וחבל לי שהוא יסגר אומשו, נקווה שלא ושיהיה טוב!!!

GrowingMadness

New member
../images/Emo45.gif היי לכן בנות :)

וואו, כמה זמן לא הייתי כאן! בטח אתן לא מזהות כי שיניתי כינוי, הקודם שלי היה S h A y K i [כן, פיגור של ילדה בת 12 בערך. לכו תבינו] וממש נחמד לחזור לכאן ולראות שיש כאן עוד בנות מהתקופה שלי
DrainAlltheBlood ,william bucket, love scar me בכלאופנ, נזכרתי בתקופת הפורום שלי ונתקפתי געגועים מטורפים לפורום ולבנות המדהימות שיש פה, אז קפצתי להגיד שלום ולראות מה ניש
ואני ממש מקווה שאתן זוכרות אותי ושאני לא עושה לעצמי פאדיחות עכשיו. כי הייתי ממש פעילה פה בזמנו. D:

GrowingMadness

New member
לא רשמתי גם אותך? ../images/Emo12.gif

אהע, מסתבר שלא. ;; סורי ^^ (ד"א זכרתי גם אותך, שלא תחשבי שלא
)

אני זוכרת אותך! ../images/Emo12.gif ../images/Emo101.gif

ברוכה השבה!
תישארי, יש מקום גם לך

GrowingMadness

New member
וופסס.

היו לי איזה אלף כינויים בתפוז ;; הייתי Sk8er girl המקורית, S h A y K i וכמובן BrokwnRainbow . עכשיו נראה אם עוד בנות נזכרו בי פתאום

GrowingMadness

New member
אז למה מישהי מפה לא מתנדבת? ../images/Emo13.gif

יש כאן בנות עם פז"מ מטורף XD ולאן מאיה התגייסה? (ד"א גם היא מהתקופה של אז זכרתי שהיא יותר קטנה ממני, מוזר
)

חחחחח :)

כןן אני חושבת שכמה שלחו הודעה לתפוז לנהל :) אמממ אינלי מושג אני חושבת שהיא כתבה הודעה על זה יותר למטה..

william beckett

New member
הלו הלוP:

לא לרכל אלי בבקשהXD סתם סתם,אני בחייל האוויר |רספקט| בנתיים הציעו לי תפקידים חרא חבל על הזמן,אז אני יוציא טופס בקשה לעבור לקרביD: אם יהיה לי חופש,לא איכפת לי לבוא למפגש בת"א בחנוכה,אני יבוא במדים כי רק ככה אפשר לנסוע ברכבת בחינםXD

למעלה