אז זהו-ההודעה הרשמית- לא הריון!!!

micadi

New member
אז זהו-ההודעה הרשמית- לא הריון!!!

כלומר ההודעה הרשמית היא לא על הריון לא יחיד ולא תאומים (בעזרת ה' בעיתו ובזמנו-לא עכשיו) ההודעה הרשמית היא- הלל הולכת! לעומת הריון זה אומנם נראה קצת נחות אבל חשוב לא פחות. אז כבר כמה שבועות שהיא הולכת כמו ברווזה- ונראה לי שעכשיו זה זמן מתאים לספר על זה- היא כבר יותר יציבה והולכת ממש מרחקים (מקצה של הדירה לקצה השני- ב"ארמון הגדול" שלנו) וההכנות שעשינו- קנינו להם נעליים האמת לכבוד ראש השנה- קנינו להם אלפנטן צעד ראשון- פשוטות ולבנות (היום כבר לא כ"כ לבנות) אומנם קצת הקדמנו עם קניית הנעליים אבל זה היה בגלל ראש השנה אז בהתחלה הן לא כ"כ הסכימו לנעול אותן והיום הן רק רואות את הנעליים וכבר מושיטות רגל וצועקות- נלה נלה בבה בבה- נעל נעל גרביים גרביים-בתרגום חופשי. שירה עדיין עושה 4-5 צעדים ונופלת אבל היא בדרך הנכונה, זה נראה לי כאילו כל יום היא תתחיל ללכת (למרות שגם לפני חודשיים חשבתי ככה
) בינתיים אנחנו נועלים את הנעליים רק כש"יוצאים" או כשקר. רק עוד דבר קטן- אנחנו קנינו את הנעליים בנתניה (הלכנו עם סבתא) ועשו לנו מחיר ממש טוב- 2 זוגות ב 300 ש"ח, כשהמחיר הרגיל הוא 179 ש"ח לזוג אחד בחנויות אחרות- מומלץ. טוב לסיום- מספר תמונות לשבוע מתוק! הלל בודקת את הנעליים מקרוב-

גלי88

New member
איזה מתוקות!

הן פשוט יפיפיות! ממש לבלוע אותן. מזל טוב על הצעדים הראשונים והמון
לאפרוחיות!

אז נחשתי נכון...../images/Emo9.gif

תתחדשו, תמונות מקסימות כרגיל של בנות מדהימות כידוע. יש לך סטוק יפה לתחרויות תמונת השבוע לזמן הקרוב...

מיכל @

New member
מתוקות כתמיד הבנות שלך!../images/Emo23.gif

תמיד מעלות לי חיוך על השפתיים.
המון מזל טוב לצעדים הראשונים!

איזה בובות מקסימות

ומזל טוב להלל! אבל תגידי מיכל - שאלת תם: הן לא "יצאו" מהנעליים תוך שבוע? כי יובל הולך יציב כבר חודש לפחות או קצת יותר, ואני לא קונה לו נעליים כי ממילא הוא לא הולך הרבה בחוץ, ויש לי הרגשה שנקנה ותוך יומיים כבר יהיה קטן עליו...

עינת א

New member
איזה מתוקות !

מזל טוב, ולפי איך שהן משתוללות.. אוטוטו תתחילי לרוץ באמת !

mirisss

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo6.gifמיכל בשעה טובה יופי להלל

איזה כייף, ההליכה זה השיא של ההתפתחות מבחינת הילד אפשר להגיד שהיא מתחילה עם עצמאות אז שיהיה באמת בשעה טובה, התמונות מדהימות הילדות מקסימות, שיהיה להן ולכם רק טוב, מירי אמא של ימית, מירב, דנה וארי.

gilal

New member
כל הכבוד להלל המתוקה שהתחילה

את צעדיה הראשונים. הן מדהימות, מיכל, ממש מתוקות.

למעלה