אז זהו, אני רשמית, הלכתית וחוקית

מתבוללת

New member
אני חושבת שהטיש הוא רעיון טוב...

נשפוך בטח נשפוך. אז את מגיעה נכון? כן החופש הזה, הוא משכר אותי- אני אומרת לך... קיבלתי ת'חיבוק,

חוסיד

New member
ברכות!!!

זה נשמע שיצאת מצרה לרווחה! רק מענין אותי האם הרווחה פתוחה לרווחה? או שמא עצם היותך גרושה ועברת את הקטע הזה הוא חור שחור בלב? אבן קטנה? בתקווה שלא כך אלא שהכל חלק על מי מנוחות... נ.ב. נשמע מהסיפור שמקופלים בו הרבה פרטים .אם הם פורסמו כאן בבלוג או משהוא אשמח לקבל הפניה לשם תודה ובהצלחה!

מתבוללת

New member
תודה!

מפיך זה נשמע נורא, לא, לא יצאתי מצרה לרווחה, ממש לא, פשוט תיקנתי טעות ישנה , לא נורא העיקר שזה היה בר תיקון... הרווחה פתוחה לרווחה (למרות שאני לא בטוחה שהבנתי למה כוונתך
) לא, עצם היותי גרושה ממש לא חור שחור בלב, שום אבן, פשוט טוב לי מדי (האם זה עוול?) אמת, יש פרטים בתוך הסיפור הזה, הם לא פורסמו בשום מקום אבל אין זה סוד, ואני חשבתי שכל העולם מכיר את הסיפור,,, אתה לא רוצה שאתחיל- האמן לי! אבל אם בכל זאת זה מעניין אותך, אתה מוזמן לשאול ואני אענה..

חוסיד

New member
טוב אני בא מכיוון

ששם זאת אומרת אצלינו בציבור החרדי. גט מביא תיק למפחה. תיק שנפתח לפעמים בשידוכי האחים בכניסה לבתי חינוך ועוד ובכלל. (את וודאי מכירה את הנושא) לעומת הציבור הכללי שם לפי איך שראיתי כאשר למדתי נהיגה אצל מורה גרוש. שנמצא בקשר יומיומי עם גרושתו ומשפחתה. ומהמבט הראשון לעיל שהבאתי ובאתי ממנו. זה נשמע חוץ מהפרוצדורה גם בלוק ריגשי על הלב?!

מתבוללת

New member
מישהו מוכן להסביר לי?

לא הבנתי דבר וחצי דבר ממה שכתבת. אולי תפשט לי. אתה שואל , קובע? או מתעניין???

barr1969

New member
אני אסביר לך

האיש אומר ככה: אצל הציבור החרדי כשמישהו מתגרש הוא מפיל תיק על המשפחה שלו <תיק במובן של אסון, צרה, מפנה רע. לעומת טיק שפעמים ילדים להורים גרושים מפתחים אבל זה לא קשור לפה ולא על זה דיבר החוסיד>. אז הילדים שלו לא יוכלו להינשא לבחורה הכי יראת שמים בסמינר כי הוא נחות ממנה בהיותו בא ממשפחה מפורקת. לפעמים מוסדות חינוך מסרבים להכניס ילדים כאלו כדי להשאיר את המוסד על "רמה" ,שלא יצא עליו שם רע של מי שקולט ילדים ממשפחות הרוסות. מה לעשות, מתבוללת, הילד שלך לא יוכל להנשא לשיינה ברכה מהסמינר הגדול בירושלים, כי אמא שלו לא עלינו התגרשה. והיא עוד חילונית ר"ל. אבל החוסיד שלנו למד נהיגה אצל מורה חילוני שסיפר לו שאצלם גירושין הם דבר שבשגרה ככה שהחברה מקבלת ילדים כאלו בלי יחס מיוחד, לא עושים עניין, כמו שאומרים <אולי כי חילונים לא משתמשים בשיטה הנפלאה ועתיקת היומין שקורין אותה שידוך>. יותר מזה: חילונים נפרדים לפעמים כידידים, וממשיכים לשמור קשר עם בן הזוג לשעבר. <מה שאסור לחרדים בכלל משום מראית עין- כי הוא רגיל אליה> מסיים החוסיד את דבריו אפופי הסוד בנימה אישית: הוא שואל האם מלבד כל התהליך הטכני של קבלת הגט- יש גם אבן על הלב. אני לא יודעת מה לענות לו ...לא עברתי את זה במהרה בימינו. <פה מסתיים תפקידי כמתורגמנית. חמישים זהובים חסידיים דמי טרחה>

מתבוללת

New member
יפה לך הלוק החדש!

שכחי מכסף עבודת התנדבות יש פה בפורום, על "חסד" לא לימדו אותך? ואם כבר יש לי עוד תהיה- לא הבנתי על איזו אבן הוא מדבר, התכשיטים שקיבלתי באירוסים ובמשך שנות נישואי לא הוחזרו לבעליהם, אבל אני הורדתי אותם ובדעתי למכור אותם כך שאין זה יושב על ליבי. (חוץ מזה שלא קיבלתי ממש אבן יהלום זה היה רק זרקון- אבל מה זה משנה) האם לזה התכוון המשורר?

barr1969

New member
מהיום רק דברים טובים.

מזל- טוב, יקרה. <ברר יורדת לזוטות ושואלת בתימהון האם תאריך היעד שדיברת עליו לחתונה לא היה היום בבוקר?>

מתבוללת

New member
חן חן למתחנחן../images/Emo39.gif

צ'טערת ,נתקלתי בבעיה טכנית, אני עובדת... והחתן עדיין לא בנמצא, חוצמזה אם זכרוני אינו מטעה אותי את התנדבת להיות שושבינה לחתן ולא לי... ויש לך עוד תלונות?! ברשותך- הייתי רוצה לדחות את העניין לחמישי הקרוב. ומי בכלל מתחתן בבוקר? את השתגעת????????? ובכלל, פחות מחתונה כמו של סלבריטיאת אני לא מתפשרת!!! בבקשה אני סומכת עלייך שתארגני משהו כבר...

barr1969

New member
בחמישי אני מרימה כוס מיץ תפוז לחייך

והשבוע נשתה את הלימון לחוד או שנוותר עליו בכלל. שלא תדעי לימון אף פעם.

גולדמן1

New member
וואו !! ../images/Emo72.gif

עצמאית! איזה כיף לך! תתחדשי!
חופשיה! מאושרת! תיהני מכל רגע! >> גולדמן מתנדב להזכיר: היום הוא היום הראשון של שארית חייך<<

BatHell

New member
../images/Emo49.gif! שמחה בשמחתך!

מאוווווווווווד שמחתי לשמוע! באמת! בהצלחה בדרכך החדשה <את מעדיפה את זה ככה, נכון?...>.

הרי את מגורשת ופנויה לכל אדם. לא?

ה'לכל אדם' הוא הקטע הכי חשוב. תיהני, תשתוללי ואל תמהרי להתחתן שוב. מזל טוב.

dbutcher

New member
מזל טוב |ושאלה|

רגע זה אומר עכשיו שאנחנו יכולים?? סתאאאם אני לא מפזר ילדים שוב!!! שיהיה לך המון כיף עם החיים מעכשיו והלאה ואני שמח בשבילך שזה מאחוריך כבר <קצב רוצה לראות את מתבוללת מסמיקה בשנית>

מתבוללת

New member
ילדים בהיכן?!

למה אתה חושב שאני כן מוכנה לפזר??? הספיק לי אחד לכל החיים!. <אני מחפשת בנרות מי שייטול את מה שנשאר......>(אמתממבינימלמהנימתכוונת) אוף איתך, תמיד אתה תופס אותי לא מוכנה ומסמיקה. <מודה שזה לא קורה לי בד"כ>

למעלה