אז זהו, אני רשמית, הלכתית וחוקית

מתבוללת

New member
אז זהו, אני רשמית, הלכתית וחוקית

ג ר ו ש ה ! אני מעבירה את הסרט קצת אחורה ולא מאמינה שזה נגמר כ"כ מהר, עד לפני כחצי שנה מי חשב בכלל שכ"כ הרבה דברים ישתנו לי בחיים... מי בכלל חשב שאעמוד היום ואהיה לבד, עצמאית וכ"כ בטוחה. אני פשוטשיכורה לא מעכלת עדיין, לא מאמינה. הצלחתי, חתמתי את הנושא הזה והוא סגור. האמת,- אפילו אני לא האמנתי שז ישפיע עלי, לא חשבתי שמסמך מטעם הרבנות <שאין אני מאמינה בהם בגרוש> יביא אותי להכרה מלאה בכך, כאילו סופסוף נפל לי האסימון כשיצאתי משם, כשהלכתי לישון בלילה אמרתי לעצמי:" וואו את גרושה, יש לך מסמך שמוכיח," אני מודה שזה מוזר אבל בעצם הדבר הזה הוא בבחינת סגירת מעגל מבחינתי. נותר דבר אחד אחרון כדי להשלים את הפרק הזה בחיי והוא לעזוב את העיר שכל חיי הקודמים שייכים בה וכל צעד ושעל מזכיר לי כ"כ הרבה דברים שאולי הייתי מעדיפה לא לזכור בתדירות רבה כ"כ, אך אל דאגה גם זה יגיע במהרה, עד לתחילת שנת הלימודים הבאה אני כבר אהיה בעיר אחרת,בפתח דף חדש בחיי, דף נקי וחלק, דף שבו אני האחראית הבלעדית על חיי,אני היא המחליטה והקובעת וגם המיישמת כל שלב ושלב בחיי, תחושת העצמאות הזו גורמת לליבי לפרפר בהתרגשות עצומה. משהו בי כ"כ עולז, שרירי הלחיים כבר כואבות לי בפנים בפנים, אני שיכורה... ולכל אלו שמעניין אותם עד כמה הטכס עצמו משפיל אז ככה, אני מודה שיש רגעים קצת מביכים במיוחד היחס של הדיינים כלפי האישה אבל ברגעים האלו שהרגשתי שהנה אוטוטו אני מתפרצת ומתקוממת מולם מייד הפכתי את הגלגל במוחי ומצאתי מקומות של גיחוך, והאמינו לי יש שם כ"כ הרבה כאלו, נשכתי שפתי וחיכיתי שיסתיים לו הטכס ואז פרצתי בצחוק גדול ומשחרר, אני הרי גרושה כבר, הכל כבר מותר לי, מה הם כבר יכולים לעשות? להשיא אותי מחדש? לבטל את הגט? אז פשוט צחקתי צחוק משחרר. אז למי שעומדת לעבור את זה בקרוב או ברחוק (ולא, אנני מטיפה חלילה לגירושים- <רק זה עוד חסר למוניטין שלי...> מצאנה איך ובמה להנות מהטקס המטופש והמגוחך הלזה. בקרוב אצל כל הממתינות בציפייה דרוכה! אז לסיום אני אצטט מפי הדיין, הרי אני מגורשת ופנויה זה היה חשוב לי עד מאוד לשמוע את זה מפיו ,מאוד מאוד! הרי עכשיו אני יכולה להתחיל לחגוג, וכהוכחה -עוד מחר אני מתחתנת או לפחות מתיימרת <רק דבר אחד חסר חשיבות ופעוט כ" חסר לי חתן יש מתנדב בקהל? שושבינה כבר מצאתי והכל מסודר.... משהו טוב קרה לי בחודשים האחרונים, משהו טוב כ"כ... וזו רק ההתחלה- אני בטוחה!

spag

New member
../images/Emo6.gif וואלה! מזל טוב! איך שאני שמח!

לפתוח דף חדש ונקי זה משהו שהרבה אנשים היו חולמים עליו (אני ביניהם).
בהצלחה, |גרשיים| גרושה |גרשיים|.

מתבוללת

New member
אם אתה באמת רוצה בטוחני כי תצליח!

הפוך חלום למציאות, האמן לי שזה אפשרי, אני הוכחה לכך ועוד רבים כמוני!

goylem

New member
מזל טוב

והמון הצלחה בהמשך הדרך, או אם תרצי, בדרך החדשה..

מתבוללת

New member
תודה תודה,

כן, אני מעדיפה "בדרך החדשה" על פני "בהמשך הדרך" וזה כי פתחתי לי דרך חדשה...

מתבוללת

New member
ואללה?

ואני חשבתי שרק התחלתי עם חוויות משמעותיות בחיי... נו טוב, אתה הרי בטח חכם ממני, אבל מצטערת, אני לא מוכנה להשלים עם זה! יהיו לי בטח עוד חוויות משמעותיות בחיי, רק התחלתי לחיות כבר למצות חוויות משמעותיות?? בבקשה תגיד שהתכוונת למשהו אחר!

R a c h e

New member
../images/Emo49.gifיקירתי

טוב לקרוא שדברים טובים קורים, וכשהכל תלוי בך, השמיים הם הגבול. בנושא החתנים, לא מצאתי מבחר עד עכשיו, אבל נשאיר אותך לבדוק את השוק ובעצם, מי צריך חתן בדיוק........? לוחצת את ידך
ושולחת חיבוק גדול
ונשיקה
,

מתבוללת

New member
כן, גמני מאוט גאה בעצמי../images/Emo98.gif

כן כן, אני מסכימה איתך שההיצע דל מדי וזו בהחלט בעיה,
אני לא מתכוונת ממש לבדוק את השוק, אני די סומכת על הבדיקה המקיפה שעשית את בשביל כולנו
< בכל אופן יש לי מעט כבוד לגדולים...> ואת צודקת גמני לא מבינה מי צריך חתן בדיוק....?
אבל נו, הייתי ילדונת מה ידעתי אז...
תודה תודה

babylon_a1

New member
תתחילי פה....

אומנם הם לא נראים כל כך טוב אבל האופי בסדר
http://switch3.castup.net/cunet/gm.asp?ClipMediaID=32119&ak=null

מתבוללת

New member
מי צריך אופי הם גופה כזו?../images/Emo3.gif

הם בטח לא יפזלו אפילו לכיוון שלי, מרימה ידיים מראש...

stאסתי

New member
יפה שליייייייייייייייייי

מתי חוגגים?:) אולי נשפוך כמה בירות לציון המאורע?:) וברצינות..אין אין אין אין דבר יותר מיוחד ומאושר מהחופש!! אני מאוד שמחה בשבילך ומתה כבר לראות אותך ולתת לך חיבוק ניצחון:) }{

למעלה