אז זהו, אני רשמית, הלכתית וחוקית

מתבוללת

New member
זה דווקא קרה בסוף!

אחרי שנגמר הטקס המטומטמם הזה כבר לא אצרתי כוח וצחקתי בקול גדול (ומי שמכיר אותי יודע שיש לי "צחוק גדול") הדיין שואל אותו:"אני רואה שהיא ממש שמחה מה כ"כ משמח אותה?", ואני ממשיכה בצחוק ויוצאת, הוא קורא לו אליו ושואל אותו מה היא כ"כ מרוצה, (שאלתי אותו אח"כ מה הוא ענה לו) אז הוא הסביר לי שפשוט חיכיתי לזה כבר ואני מרוצה שזה הסתיים. לפי דעתי הדיין היה בטוח שהמאהב ממתין לי מאחורי הדלת ויחד אנו צועדים בזה הרגע לרבנות להינשא... מטורפים שכמותם...

י ע נ ק י

New member
תאיייילנד מהר מהר !!!

אוי נשמה כמה שחיכיתי שהסרט הזה ייגמר לך ותראי את החופש ואת אויר העולם החזקתי לך ידים ואני רואה שזה עזררררר אמשיך להחזיק לך ידים ולא ארפה עד שתתקשרי אלי אני בתאיייילנד זרוקה על החוףףףףף תמשיכי לעשות חיים את צעירה בגוף ובנפש תמשיכי לצחוק ולהצחיק את כולנו והלוואי שכל אלו שרוצים שיקבלו את הגט מהר כמו שאת קיבלת בלי מריבות ובלי מכות ואך טוב ושלום ישרור בבתי ישראל ובבתי האנוסים

uri80

New member
../images/Emo49.gif ! וסחתיין על ההתאפקות מול

הדיינים. לא בטוח שאני הייתי מצליח. כל הכבוד ורק אושר ושמחה.

מתבוללת

New member
תתקשר לאחל גם לו מזל טוב!../images/Emo13.gif

גם לו מגיע... אחרי 4.5 שנים של לחיות במחיצת אישה הרסנית, אני באמת מקווה שגם לו יתחילו עכשיו החיים!

אם

אם זה הולך כמו ברווז ועושה קולות של ברווז כנראה שזה ברווז נראה שזה טוב עבורך מזל טוב ! בהצלחה !

admor

New member
המון מזל טוב

אז זהו שאין לך סיכוי אצל הדוסים אישה רעה בדעותיה, ושאינה צנועה כבנות ישראל הכשרות -- מצוה לגרשה, שנאמר "גרש לץ, וייצא מדון" (משלי כב,י); ואישה שנתגרשה משום פריצות, אין ראוי לאדם כשר שיישאנה, שאין זה מוציא רשעה מביתו, וזה מכניסה לתוך ביתו אבל אצל רשעים כמונו יש סיכוי

מתבוללת

New member
אפרופר "אישה רעה"...

הדיין שואל את הבחור איפה למדת? הוא מציין שם של ישיבה- הוא שואל- ועכשיו מה עושה? הוא אומר לו "עובד" למה אתה לא לומד? קשה, נשבר לך?, הוא- מגמגם,,, אז אני נכנסת ואומרת לדיין זו אשתו שגררה אותו, הוציאה אותו מבית המדרש וקלקלה אותו. הוא אין עליו כל אשמה... הדיין פותח עלי זוג עיניים- מה?, זו את שדרדרת אותו?, אז מה-הוא שואל אותו- אתה חצי צדיק היום, הוא אומר לו: לא, אני רבע צדיק והדיין מסתכל עלי בתוכחה קשה, יעני-ראי, ראי מה עשית לעלם חמודות זה- אמרתי לו, אל דאגה עכשיו כשאין לי השפעה עליו הוא אט אט יעלה במעלות התורה והיראה.. הוא הסתכל עלי במבט של :"עויכרת ישרואל שכמוך",,, נו נו, אז סיכוי אצל אנשים מסוגו בטח כבר אין לי..

admor

New member
קשה קשה לעבוד

מה קרה למה רק לאמורים היה מותר להיות סנדלרים ונפחים? טוב יש ירידת הדורות בזמנם הרבנים לא רצו להיות כרחיים על צוואר הציבור היום כשהדור כזה חלש ורובו איננו שומר תורה ומצוות חשוב הוא כגוי וגזל הגוי איננו גזל

דסדס

New member
נשמה שלי!

מזל טוב! הרבה הצלחה בחיים החדשים... תזמיני אותי כשתעברי דירה! דיר באלקום אם לא! באמת מתה עליך.... מאחלת לך רק טוב! דסדס

מתבוללת

New member
בטח כפרה!

אני בונה עלייך בהעברת הדירה- שלא תעזי להבריז לי... תודה נשמה טובה שכמוך.. גמני אוהבת אותך.

nuli82

New member
לא מקורית, לא בזמן ובכל זאת

מתבוללת יקרה שלי, כ"כ כ"כ שמחה בשבילך! (מתה לדעת איך עשית את זה כ"כ מהר) שיהיה רק טוב! עם הרבה הצלחה ושלא תפקפקי במעשייך! (יענו שלא תתחרטי שעשית את זה) מצטערת שאני לא בטיש עכשו כדי לתת לך את החיבוק
והנשיקה
מקווה שייצא לי בפעם אחרת.. חושבת עליך המון ומתה לדעת את הסוד. נולי.

למעלה