אז הקפאתי קיפוד תהרגו אותי!

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
אז הקפאתי קיפוד תהרגו אותי!

איפה הימים בהם ראשי אייל היו מעטרים קירותיהם של כל בקתת עץ או ארמון מלוכה? ניסיתי, השקעתי, פיניתי לו מקום בפריזר - מה כבר ביקשתי? פוחלץ עם קוצים ולשון בחוץ. זהו. באמא'שלי. יום אחד אני אוספת גוויה של קיפוד, שלוש שנים אח"כ הוא חוזר לרדוף אותי. מזל שאת שאר הקורבנות שלי קברתי עמוק יותר... איפה מילר הזה שאני אסגור איתו חשבון? כאילו, מה הוא עשה?! הריץ חיפוש בגוגל תחת "קיפוד קפוא"? (מממ... הנה רעיון מעניין...) ואיך לעזאזל נכנסים החמוסים לסיפור? אני לא הקפאתי אף חמוס! שמישהו יסביר לי את פשר שמועות ההופעה, אם כבר צוחקים עלי לפחות שגם אני אשתתף... <במילים אחרות - יש הקלטה?>

idanias

New member
שלום,מקפיאת קיפודים../images/Emo11.gif

חח יש הקלטה אני כבר אשיג לך:]

dndboy

New member
../images/Emo103.gifמה שלומו?

עדיין מת בצורה קיפודית כזו? O=

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
ובכן

משאלתך אני מבינה שאתה לא נוטה להקפיא קיפודים על בסיס יומי. אין בעיה! צורתו של קיפוד קפוא לשעבר אחרי שלוש וחצי שנים אמנם קצת פחות קיפודית, אך קיפודית בפוטנציה. לו רק תחום הפחלוץ בארץ היה קצת יותר פורה, קיפודי העולם היו מונצחים ביתר קלות. הנה, החכמת. יומטוב שיהיה,

Sweet Fantasy

New member
רשמת שם שקברת אותו ../images/Emo6.gif

זה היה רק כדי להרגיע את הרוחות? יש תמונה שלו?

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
מממ... תראה...

אני כבר לויודעת מה נראה רע יותר להקפיא קיפוד או לקבור אחד... אני חושבת שלשם המיסתורין שאופף כל אגדה טובה, אני אשאיר זאת לדמיונכם הפורה.

Sweet Fantasy

New member
תראי** ../images/Emo8.gif

אני בעד קבורה, אבל גם שימור לדעתי זה לא רע, אמשח לראות תמונ (באמת!!) אם באמת החלטת לשמר.

למעלה