אז הצלחתי לראות את הפרק של 20/4

אז הצלחתי לראות את הפרק של 20/4

וואו! איזה יופי של פרק (חוץ מהקטעים המיותרים של ג'ון ואבנג'לין)! נדמה לי שזו הפעם הראשונה שחשפו את הרוצח של פול קרמר ואחרי שראיתי היום את דיויד טום מגלם את פול, די חבל לי שרצחו אותו, הוא נראה כמו דמות מרעננת
והאם זה אומר ששוב נורה תחזור להיות דמות מרכזית?

Ledi D

New member
היי! תפרט קצת, בבקשה

קודם כל תודה לך על התשובה שלך במסר אישי, רק אני לא ממש הצלחתי להיכנס להורדת פרק, סליחה על הבורות , לא הבנתי איך מגיעים לזה, הגעתי רק לאתר הזה ומה הלאה? יש שם הורדות מוסיקה וכו' מה זאת אומרת נורה תחזור להיות דמות מרכזית? מה קשר שלה לרצח או שהיא תגן על רוצח בבית משפט ? דיויד טום חזר לתפקיד קבוע או שזה רק פלאשבקים כמו שקורה אחרי רצח בסדרות? ואיך יהרגו את ג'ניפר? הבנתי שעוד כמה שבועות היא תיהרג ואחיה ויל (יאמי) חוזר לביקור קצר בלאנוויו בגלל זה. ואיך אדריאנה בתה של דוריאן? תראה כמה פיספסנו: פתאום לקלי יש אח ולקאסי אחות... סליחה על כ"כ הרבה שאלות , אני יודעת שאפשר למצוא את כל המידע הזה באתרים האמריקאיים , פשוט לא תמיד יש לי זמן וסבלנות לחפש את זה שם ביי בנתיים תודה

blair manning

New member
האאאא לא נושמת!!!

ג'ניפר עומדת למות?! ואי איזה כיף, שונאתתתתתתתתתתת אותה!!! רק למה צריך להחזיר שוב את וילי דבילי?!

דיי אני בהלם

ג'ן תמות
רק למה לא היתה אזהרת ספוילר, אני לא קורא - רק אם נתקל בדרך
בהתחלה לא אהבתי אותה, אח"כ התרצתי. היא יחסית סבבה. אבל אם באמת יחזירו את וויל שוב זה יהיה שווה את זה. אני מת עליו! (הוא גם חזר לכמה פרקים בהלוויה של סם, יש לי בקלטות את זה). ולגבי דיוויד טום - ראיתם איך הוא השמין בפנים

../images/Emo58.gif למעלה?

אין לי שמץ לגבי המוות העתידי שציינת, למרות שלא נראה שהסיפור שלה גמור. היא לא מבודדת מהסביבה ויש לה קשרים לדמויות אחרות... אולי הרוצח שמחקה את הרציחות בספר של מרסי יטפל בה? ולגבי הורדה - יש בטאגליין (ממש כאן למעלה) הסבר מפורט. באתר עצמו את צריכה לגלול למטה עד לחלק של הטלויזיה או להריץ חיפוש על one life to live

ולגבי נורה

מכייון שהיא נשואה לדניאל שרצח את פול ושבוגד בה עם מישהי אחרת, נוכל סופסוף לראות אותה בסצינות טובות ולא מתווכחת עם בו האם כדאי או לא כדאי להתחתן עם דניאל. ידענו שיש משהו רע בדניאל, פשוט לא ידענו כמה...

Woods rules

New member
You have a little mistake here...|ס

As you've said Daniel has a lover, but.... The lover isn't a woman - it's a MAN!!!!!!!!!! So Our little sweet DA is a gay and a murder (he killed Paul and Jen...) and he makes hell for Nora - Good for him!!! Just because of that I give him a littlr credit!

Chinita

New member
ספוילר מעודכן...

היא כבר מתה... דניאל היקר (נראה לי) הרג אותה. יאללה שיגלו כבר מי זה השרץ הזה, לא סבלתי ולא סובלת ולא אסבול אותו לעולם! אלק' תובע מחוזי! יוחזרו בו ונורה לאלתר

למעלה