אז היתה לי יום הולדת...

נועה 202

New member
אז היתה לי יום הולדת...

היתה לי יום הולדת 22 בסוף השבוע האחרון... ומשום מה תמיד תמיד בימי הולדת יוצא שאני עצובה ומדוכאת כי לא השגתי את המטרות שהצבתי לעצמי או שהחיים שלי עדין לא נראים כמו שרציתי שהם יראו בגיל המסוים אליו הגעתי... ומשום מה ביום הולדת הזאתי לא נתתי לעצמי להסתכל על הדברים הרעים - וזה היה מאוד מאוד קשה! לא קל בכלל כשהמוח רק זורק מי לא שלח יום הולדת שמח ומה לא עשיתי או השגתי עד היום- אבל לא נתתי לזה להשפיע עלי. כל הזמן הזכרתי לעצמי את הדברים הכן טובים שהשגתי עד היום- שהינה אוטוטו אני מסיימת שנה ראשונה בלימודים גבוהים שיש לי קבוצה קטנטנה ואיכותית של אנשים שיודעים עלי הכל - כולל מה עברתי ומה קרה לי שאני אמיתית יותר מתמיד- אולי לא בצורה מושלמת- אבל השנה הרשיתי לעצמי לבכות, להתפרק, להישען על אחרים- ובשבילי גם זה סוג של הישג! הזוגיות שלי באגדות- אבל אני ננמצאת בקשיים אבל בסך הכל אני נמצאת בקשר בריא, שמעריכים אותי בו, שאוהבים אותי בו, שמקשיבים לי. ואולי הדבר הכי מדהים שהבנתי ביום הולדת הזאתי- שבאמת באמת לא צריך שהכל יהיה מושלם כדי להיות מאושרים. אפילו כשיש המון המון בעיות ומכשולים- עדין אפשר להנות מהחלקים הקטנים שכן מסתדרים - והדברים הקטנים האלה- הם אלה שמחזקים ועוזרים להתגבר על כל מכשול שיבוא... אז רק רציתי לספר לכן קצת... שיהיה לילה טוב, נועה.

Numby

New member
אז היה לך יומולדת! ../images/Emo65.gif

דבר ראשון מזל טוב! וסליחה שהייתי מאלה שלא שלחו יומולדת שמח... טוב לשמוע שאת מסתכלת על הדברים החיוביים בחיים, אולי נשב יום אחד ותלמדי אותי איך עושים את זה... תבטיחי! בכל מקרה, נועוש, שיהיה לך רק טוב, המון המון אושר בחיים, ותמשיכי כך, נשמע כאילו את על המסלול הנכון... אוהב תמיד.
עידן.

ella bella1

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gifמזל טוב!

נועה מתוקה!!! המון המון מזל טוב!!! גם אני אהיה בת 22 עוד 4 חודשים. איזו הודעה משמחת! זה בהחלט הישג להצליח להסתכל על הדברים הטובים! אני ממש גאה בך! כל הכבוד לך, הגעת למסקנות מעולות
אני מאחלת לך חיים נהדרים, מלאים באהבה, פתיחות וקבלה, שכל חלומותיך יתגשמו, שתתגברי על כל המשברים ושתחיי חיים מאושרים!!!!!!!!!!!!!
אלה

קודם כל המון ../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

ושנית: אהבתי את התובנה המקסימה שלך, שאני רק עכשיו לאט לאט לומדת: "באמת באמת לא צריך שהכל יהיה מושלם כדי להיות מאושרים. אפילו כשיש המון בעיות ומכשולים - עדיין אפשר ליהנות מהחלקים הקטנים שכן מסתדרים, והדברים הקטנים האלה, הם אלה שמחזקים ועוזרים להתגבר על כל מכשול שיבוא"... לך היה יום הולדת, ונתת לי משפט מקסים במתנה, אז
וגם
דומי

אוווו מזל טוב!!!../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif

איזה כיף לך להיות בת 22!! אני מתה להיות כבר בגיל הזה... ואני שמחה מאוד שסוף סוף גילית שחייב להיות לחיים טעם נוסף!!! לי זה נשמע כאילו את כבר ממש ממש בסוף דרכך אל האושר!!! ואל העושר. עם הלימודים הגבוהים...
מזל טוב שוב!!! ענבל

נועה 202

New member
תודה רבה!

איזה כיף להתחיל ככה את היום... באמת כיף! אז באמת באמת תודה לכולכם- ונמבי אני מבטיחה לשבת איתך על העניין בהזדמנות!

ש1212

New member
נועה יקרה שלי ..את בחורה מדהימה !!!

המון המון מזל טוב .. אושר בריאות ואהבה .. מי ייתן וזו תהיה עבורך שנה של צמיחה מחודשת .. שתשארי תמיד כזו אופטימית .. ושיהיה לך רק טוב ..מגיע לך .. שמחה שהצלחת לראות גם את הדברים הטובים שקורים לך .. אוהבת אותך המון .. ש

חדשה20

New member
גיליתי רק עכשיו...

מזל טוב! הרבה אושר, הנאה, בריאות, הצלחה, וסיפוק. הייתי בטוחה שאת הרבה יותר גדולה ממני ומתברר שרק בשנה...
אוהבת מאוד ושולחת

../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

יקרה שלי! מצטערת שאני מהמאחרים לברך... אז שתהיה לך השנה הכי טובה שאפשר לבקש, שתהני מהיש ותלמדי איך להשיג את האין, שתצליחי להיסתכל על החיים מגובה העיניים, והכי הכי חשוב שתראי את עצמך בעיניים שלי ותביני כמה מיוחדת את!
אחרי שקראתי את ההודעה שלך הבנתי שוב כמה את מדהימה וחזקה!

nic nic

New member
המון מזל טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

היתי בטוחה שאת בינואר...
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! סליחה שאני לא יצירתית, גרועה במילים.. אוהבת

מצטערת על האיחור

מזל טוב מתוקה אני מאחלת לך שהשנה הזאת תהיי כמה שיותר מאושרת שתחייכי וזה יבוא מבפנים שדברים יסתדרו לך רק לטובה והכי חשוב שתהיי מאושרת

gali88

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

המון המון אושר, בריאות, נחת, אהבה, כוח, שמחה וכל אשר בליבך

ms wallflower

New member
קצת באיחור... אבל מזל טוב

המון המון מזל טוב... שמחה לשמוע על התובנות שהגעת אליהן... ושאת במקום שטוב טוב לך על אף הקשיים... שוב מזל טוב....

ליאללל

New member
כיף לשמוע =]

את המילים והתובנות שלך.... ומצטערת שבאיחור כזה רציני, כמעט לא יוצא לנו לראות את הבית ולשבת מול מחשב... אז שיהיה במזל טוב, ושתמיד תמיד יהיו לך ימי הולדת עם תובנות כאלה מדהימות על החיים ועם חיוך על השפתיים.

נועה 202

New member
תודה רבה רבה רבה

לכולן על ההודעות המדהימות!! עשיתן לי את השבוע...:) אוהבת את כולכן, נועה

נועה יקרה

קודם כל נועה זה השם שאני הכי אוהבת בעולם!!! ונועה הוא גם שמה של הגיבורה בספר שלי שבעזרת השם יצא לאור מתישהו מבחינתי משמעות השם היא תנועה זרימה וצמיחה,נע תנוע ודבר שני, לכל ההשגים האלו את קוראת דברים קטנים????????? כל כך הרבה השגים ועוד בגיל כזה צעיר יש אנשים שמתו בלי להיות מסוגלים להיות מי שהם, בלי שתיהיה להם אהבה ובלי שהם יגשימו את החלומות שלהם ואת צודקת לא צריך שהכל יהיה מושלם כדי להרגיש טוב כל עוד הדברים הבאמת חשובים עובדים בחיים אז אפשר להתגבר על כל מכשול אוהבת וגאה מאוד מאוד נטלי

למעלה