אז היום הפרק האחרון..

Moreiro

New member
אז היום הפרק האחרון.. ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

מתרגשים?

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo7.gif לא רוצה פרק אחרוןןן../images/Emo7.gif לרדת מיום אחד בשבוע בלי תוכניות טלוויזיה שאני אוהבת ליומיים בשבוע עם תוכניות שאני אוהבת, זה לא כיף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif אני תמיד שונאת שתוכניות שאני אוהבת נגמרות...בייחודאם מעורב בהם מישו בשם מייקל (ע"ע מייקל אנטוניוניני או וואטאבר, מייקל וארטן ומיייקל ווסלי סמית'), או בריטי\אוסטרלי\ניו זילנדי (ע"ע ניו-יורק לונדון, השבט 558, being eve, סודות החיים 955) ועכשיו נגמרררררר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif הו, הזנות../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

anat765

New member
יהיו עוד פרקים?!?!?

למה זה היה חייב להגמר ככה? הם כל כך חמודים ביחד!! ומייקל אררררר כזה שווה.... גום לוק!!!!! סדרה של שווים!!! תהיה עוד עונה?

גאלה222

New member
כזאת אכזבה מהסיום הזה.

אידי מבולבלת לגמרי, לא יודעת מה היא רוצה. היא השאירה לו הודעה במשיבון שיתקשר אליה........ אז הוא בטח יתקשר.... חבל רק שאנחנו לא נראה מה קורה שם. הקטע עם ההודעה של אבא של קתרין שמודיע לאידי שהוא ואשתו החליטו לסיים את הנישואין שלהם היה משונה. נו נו, הכל נשאר במשפחה..... חבל שהסידרה נגמרה

../images/Emo2.gif מה זה פרק אחרון../images/Emo35.gif

נכנסתי לפה במקרה, ופתאום אני רואה את ההודעה הזו.. לא הוגן, כל הסדרות שאני אוהבת נגמרות
א
ו
ף

למעלה