אז היה Everesting בנס-הרים, ביום ראשון הקרוב בחרמון

ariasdo

New member
לרוכבים הפעילים בפורום קשה לפרגן לרכיבה מיוחדת וייחודית בארץ

כולם רואים ומבינם שהפורום הצטמק מאוד המדיה לחשיפה עוברת שינוי , אם כל זאת יש עדיין קצת צופים מכל קצות הארץ וגם מעט כותבים בפורום .

לפחות מאלו שהם פעילים וכתבים מדי פעם הייתי מצפה לקצת פרגון על ביצוע אתגר קשה , שזה נטו רכיבת אופנים , פעם ראשונה נעשה בארץ על עלית הדגל הר החרמון .

תסלחו לי אבל לעת זקנה נהפכתי לרגיש .

ליאן אם אתה חושב לבצע אתגר מיוחד כך בחשבון שאני ואולי עוד כמה בודדים נפרגן לך .
למרות שרוכב שמבצע אתגר זה קודם כל בשביל הגשמה עצמית בהסגת מטרה ואתגר שהציב לעצמו .

יום טוב

אריה סדובניק
.

Infin1ty

New member
אני רוצה לציין שאת ה Everesting בחרמון

לא עשיתי בשביל הגשמה עצמית בלבד, אומנם מאוד רציתי לעשות שם Everesting ביום מן הימים, יש לי השנה Everesting חשוב שאליו בעצם אני מתכונן מתחילת השנה, אני הולך לעשות Everesting בסטלביו, מהצד של Prato, היפה ולפי דעתי הקשה יותר (ה 10 ק"מ האחרונים שם לא פשוטים).
האתגר נעשה בשביל לגייס תרומות ל Nepal כחלק מקמפיין #climbfornepal, שת"פ עם MORE Than Sport, Strava ו Everesting.cc.
יש תכתובות מייל שיוצאות מידי פעם בין כל אלו שעשו Everesting, אמרו שיש את זה ביוני, רק עד לפני שבועיים בערך, החלטתי שאני לא יכול לשבת מהצד בזמן שכל החברים שלי מהאתגר הזה (שעוקבים אחרי, מדברים איתי) עושים את זה, זו הייתה החלטה מהירה שנעשתה גם מיד אחרי מחנה אימונים קצר (בן 8 ימים) שעשיתי באיטליה, שאגב, בו, עשיתי כ 38 שעות רכיבה על גבי 23,700מ גובה מצטבר.
&nbsp
יש לי עדיין משהו לא סגור עם החרמון, אני כרגע לא במצב שקול להחליט, אבל יש מצב שעד סוף החודש, אשלים את המשימה.

כבוד לכל נסיון ותודה לאריה ועוד:

אלי קלמן דלאל ואנוכי רצינו זה זמן להצטרף לרכיבה ששוקי שקד מהדצנטרילים תכנן מהחרמון לאילת ואז לחזור לחרמון בעצמנו. הרכיבה הזו נדחתה שוב ושוב עד שבוטלה ע"י שוקי שהפך לטרי. אלי מתכוון לבצע את הרכיבה בנובמבר אבל לי יש כרגע בעיות בריאותיות שמסרבות להיעלם וחלקן אף מחמירות. בשבוע האחרון השתמשתי בפעם הראשונה במילה "סבל" בשביל לתאר את תחושותי אז אולי בפעם הבאה אשתמש באופניים ככלי להבראה במקום כלי למימוש האגו עד עכשיו. או שלא. בהצלחה רבה לאלי - אחד האנשים שתרמו רבות לענף ולא קיבלו הכרה מספקת לפועלם.

odedbc

New member
רפואה שלמה. מנסיון ארוך ורב שנים, אם כי צנוע בהרבה

הטיפוס לחרמון מהווה אתגר ומקור להנאה כמעט מיסטית.
גם כשהוא לעצמו ללא מכפלות .
יש מי שמטפס, דופק כרטיס או מסמן V ביומן.
ויש מי, והם לא מעט (גם אני) שחוזרים לחרמון שוב ושוב בחיבה.
ושוב, כבוד לאינפי על הביצוע המרשים.

למעלה