אז גם נטשתי את פמפרס

mentorit

New member
אז גם נטשתי את פמפרס

ילדה ראשונה ורק פמפרס מהיום הראשון....לא הבנתי מה קרה להם פתאום שהכל דולף לנו החוצה אני גרה בחו"ל ופה יש רק פמפרס אז השלמתי עם העובדה לפני יומיים מצאתי פתאום באחד הסופמרקטים- גם האגיס וגם צ'יקו! כ"כ שמחתי שאתם לא מאמינים קניתי האגיס ואני פשוט המומה כלום לא דולף!! מה נהיה?? אז ככה- זו לא פירסומת אבל אני חושבת שהגיע הזמן שפמפרס יקחו עצמם בידיים כי הם איבדו עוד לקוחה בהתקף ה"התחדשות" שלהם.... (ואני לתומי חשבתי שזה כי יובלי שותה הרבה)

אני נטשתי את פמפרס

כי הם פשוט מסריחים בטירוף! אף טיטול לא דלף אצלנו באופן מיוחד ובפעמים הקודמות שקניתי טיטולים לא היה טיטולים פרימיום במידה של אראל, ופמפרס היה יותר זול מהאגיס אז אמרתי שננסה, אבל יש להם כזה ריח חריף! אז היום קניתי טיטולים פרימיום שהם הכי זולים ובהם אני משתמשת ביום, והאגיס ללילה (מצוינים אפילו ל-12 שעות)

זואיzoe

New member
צודקת

פעמים ספורות התפתתי לקנות פמפרס רק כי היה מבצע. הם דקים מאד ומסריחים לאללה. גם הרגיל וגם אקטיב פיט. גם אני עם האגיס.

sipor

New member
נטשתי אותם לפני חודשיים.

בדיוק בגלל הסיבה שאת מתארת.. זה לא יאומן איך מאז ששינו את הגיזרה צריך להחליף את כל הבית.. לרחוץ ולהתנקות בבוקר.. היום החיתולים שלהם לא שווים כלום.. ועם אגיס היא קמה יבשה ונקיה.

אצלי הפוך... מהאגיס הייתה דליפה

תמידית עד שהתחלתי שבוע שעבר עם פמפרס ואני דווקא מרוצה מהם

מגלשה

New member
איזה קטע

הקטנה שלי (בת 9 חודשים) הלילה קמה פעם ראשונה רטובה בגב מפיפי. היא עם פמפרס מיום שנולדה, מקווה שזה לא יחזור על עצמו.

למעלה