אז גם אנחנו חולים.

אז גם אנחנו חולים. ../images/Emo10.gif

אחרי כמעט שבועיים של שיעול בלתי פוסק, ויותר משבוע של חום עולה ויורד אבחנו היום דלקת ראות. הילדון נלחם בכל כוחו במכונת הצילום והיינו צריכים אבא, אמא ואחות כדי להשתלט עליו ולצלם. איזה בכי! הילדון קרעכצן כבר 10 ימים, לא מוכן לאכול כמעט כלום, כל היום רוצה לאמא ובכלל מסכנון קטן. בקיצור מקווה שזה יעבור לו עכשיו שגילינו מה זה. זהו.

גלשני

New member
מה קורה לכולם בפורום?

קישטה וירוסים
ו
ענקי לאמא המותשת והאהובה

עינבלית

New member
קישטא חיידקים וירוסים וטפילים!

כל מה שגורם לנו ולאפרוחינו להרגיש נפלא- שיחזור!

hagaram

New member
../images/Emo184.gif אולי יש לך טיפים לשיעול???

יהלי משתעלת כאילו עשנה קופסא, והיא לא, נשבעת!
אחרי שבוע וחצי של נזלת, מה עושים חוץ מדרוז טק (שלא ממש מחבבת) אדים וקצת טפיחות בגב? רפואה שלמה לכם!!!

sipor

New member
כמה טיפים.

1. להשכיב אותה קצת גבוה עם המזרון כדי שלא תהיה ממש בשכיבה, זה יקל על השעול. 2. יש תרופה הומופטית R9 שעזרה לבת שלי עם השיעול. 3. אני לא יודעת בת כמה היא, אבל אפשר לעשות דבש+חלב, אם היא גדולה. בכל מקרה.. שתהיו בריאים.

hagaram

New member
לא! אין לה חום וחשבתי שמיותר ללכת

זה רק יביא עוד חולירות, לא?

my eyali

New member
ברונכיט לאו דווקא מלווה בחום,

פשוט שומעים שהשיעול נהייה יותר קשה ומלווה בציפצופים.

hagaram

New member
לא נראה לי שזה המצב, השעול מופיע

בעיקר בשינה, אבל שומעים שהיא "מלאה" בליחה. בכל מקרה, קבעתי תור למחר בבוקר, אם לא ישתפר תדה

hagaram

New member
מה הסממנים של ברונכיט?

היא במצב רוח ממש טוב כל היום

ayelet i

New member
מצטרפת להמלצה לבדוק את השיעול....

במיוחד כשהוא נמשך לאורך זמן ועל אף מצב הרוח הטוב. עם שיעול לא משחקים וכדאי מאד לבדוק ע"מ שלא תתפתח דלקת ריאות וע"מ לשלול ברונכיט ו/או כל דבר אחר.

hagaram

New member
השיעול היה יבש עד אתמול, התחיל

להיות ליחתי רק מאתמול, אני מעדיפה לא להוציא אותה היום במזג האויר הזה. אני אחכה למחר תודה על היחס

דפנה מי

New member
איזה מסכן../images/Emo10.gif

כואב ה
על המחלות האלה. שיהיו כולם בריאים

מתרגשת

New member
אוי פשושי מתוקי../images/Emo24.gif

מכיוון שעברנו את זה בדיוק אני רק יכולה להגיד לך שזה יעבור כלא היה. תחזיקו מעמד ואני שולחת המון חיבוקים להחלמה מהירה מהירה

למעלה