אז בעקבות חזרתה החגיגית של

עבודות נ-פ-ל-א-ו-ת ../images/Emo140.gif שילוב מהמם

רעיון נהדר לשילוב סוג וצבע שונה הכל כל כך מיוחד ויפה - אבל,אהבתי מאד מאד את השרשרת+צמיד פנינה.

תומסקה

New member
מקסים! ../images/Emo9.gif

אהבתי את השרשרת הכחולה!

ים כחול

New member
מעניין ומיוחד מאד ../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

לאט לאט אני לומדת מה את אוהבת

עבודות מאוד מעניינות ויפות

גם אני לא ממש מתחברת לחצי חצי, עצה לניסיון חצי חצי אבל לא ימין שמאל אלא למעלה למטה. תנסי אם בא לך.

KOMY

New member
ניצנצית../images/Emo99.gifגם אני אוהבת אסימטריה

עבודות מקסימות! הולכת לשכנים לראות מה פירסמת שם...

t42

New member
רעיון עיצובי מעניין........../images/Emo140.gif

נראה מיוחד ומסוגנן שילובי החצי חצי....חדשני שכזה...דורש מהמתבונן באמת להביט! בתכשיט בגלל הדיסוננס הציבעוני.!!!...לי נראה שהסיגנון החצוי הזה מעניין וזה רק צריך זמן הסתגלות כי הפוטנציאל גדול ! אהבתי ....יופי של רעיון עיצובי.....

דדשא

New member
שרשראות מעניינות ומיוחדות!!../images/Emo140.gif

שילובי צבעים נחמדים!!

ניצנץ1

New member
תודה על התגובות החמות..

הסבר על הקטע האסימטרי.. תמיד ראיתי עבודות מאד דומות, כאילו ליין אחד שמועתק..כמעט ולא ברור מי המעצבת.. חיפשתי משהו משלי, יגעתי ומצאתי: את האסימטריה אפשר לאהוב או לא לאהוב, אבל תמיד היא תחובר אלי.. כאילו- מי שרואה עבודה " עקומה" יודע שזו אני.. ואני ממש אוהבת דברים אסימטריים גם בחיים: לחבר מין בשאינו מינו- גם בעיצוב של הבית , גם בביגוד, אם כי לאו דווקא בשילובי צבעים נועזים, יותר בסגנון שונה... ואחרי שכבר עשיתי כמה דברים בסגנון, ראיתי שיש דברים דומים אמל כמה ממעצבות האמריקאיות של שנות ה 30 ו 40, חסקל אחת מהן.. איסמטריה בולטת, במיוחד בפנינים.. אבל שבועת צופים- לא ידעתי שהיא בכלל הייתה קיימת עד לפני כמה ימים.. וקטע של וינטג' שאני אובצסיבית כלפיו היה אצלי מאז היותי ילדה- תמיד אספתי צעיפים וכובעים של סבתות וצירפתי לבגדים עכשויים.. רק שכעת זה יצא לאור בתכשיטים- שימוש בחומרים קיימים בתוספות לחומרים חדשים..

למעלה