אז בסוף המתוקית כניראה הולכת למעון גם שנה הבא

s p r i n g1

New member
אז בסוף המתוקית כניראה הולכת למעון גם שנה הבא

על חודם של שלושה ימים יש לנו זכאות לסובסידיה גם שנה הבאה מהתמ"ת. ולא שאני פתאום מרוצה עד השמיים מהמעון הזה, הוא לא השתפר השנה ונשאר אותו דבר... פשוט אחרי שנרשמנו לגן טרום טרום וחתמנו על התחיבויות כספיות לצהרון ובררנו את כל העלויות ועשיתי השוואה , הגן יעלה לי לפי הסכומים המלאים 12000 יותר לשנה לעומת המעון (בחישוב שנתי ל12 חודשים) וההנחות הצפויות ממש קטנות ומינוריות. קיבלנו תשובה חיובית מהגן מזמן ומאתמול גם מהמעון (היה ברור כמובן כי יש עדיפות בכל מקרה לחד הוריות) , כמעט כל ילדי הקבוצה ממשיכים בשנה הבאה ,מתברר ש18 ילדים מהקבוצה שלה ממשיכים יחד איתה בשנה הבאה ומצטרפים 15 יותר קטנים שאת חלקם והאמהות שלהם אנחנו מכירות מגן השעשועים הקרוב למעון . המתוקית ועוד ילדה ילידות דצמבר יהיו הבוגרות בקבוצה, בכל מקרה הילדה השניה מאד קטנה וזערורית והמתוקית הולכת להיות גדולה הן בגיל והן בגובה. אני מקווה שכמו שאמרו ויעצו לי להיות הכי גדול בקבוצה תורם לבטחון העצמי, וכמובן יתרון עצום שמכירים את הילדים והאמהות וזאת מבחינת הילדים וההורים קבוצה טובה. אז יש לי כבר שני יתרונות חשובים ואני מקווה שבשנה הבאה הכל יתחיל הרבה יותר קל בשביל המתוקית לעומת השנה הזאת ורק נותר לקוות שיהיה שינוי לטובה בצוות של הקבוצה הזאת שהיום הוא לא משהו והשמועה אומרת שראיינו גננת מוסמכת לשעות הבוקר.

3מרגו

New member
אז יצא לטובה שהיא לא מיהרה מדי להיוולד

גם אצלי לא תהיה בעיה להישאר,עם אישור של "עיכוב התפתחות",כמובן. אבל אני שמחה שיש אופציה אחרת באותו כסף,איך אומרים,אין רע בלי טוב. כל בוקר בכי יותר ויותר היסטרי,הרבה ילדים וחוסר יחס...הצוות כל הזמן מתחלף... ובגלל הסעות חוסכים את הבכי(בעצם,למה לא לבכות ברגע הפרידה לפני הסעה).

מרגנית2

New member
בהצלחה במעון

מקוה שישתנה לטובה. בני היה במעון עד גיל 3 והיה מבסוט שם. באמת הקבוצה של הגדולים שונה בתוכן ובצוות.

למעלה