אז אפשר גם להוסיף לאוסף 20 עליות בנס-הרים :)

ariasdo

New member
אין מילים רק תיזהר שמע"צ לא יגישו תביעה על שימוש יתר בכביש

צפרגול

New member

YotamKa

New member
INSANE

מכיוון שבלי לדעת ראיתי אותך בפעולה, אני גם צריך להאמין שבאמת רכבת על אופניים את יתר הפעמים?
אז אני מאמין.

המספר של 20 פחות מרשים מהסה"כ - 227 קילומטר עם 7,800 טיפוס - 11:15 שעות של טחינה של העלייה המזופתת הזו.
איך אתה בכלל קם בבוקר כשאתה יודע שזה מה שבישלת לעצמך?

ariasdo

New member
הזמן הכולל 675 דקות= 33:45 ממוצע לסיבוב הלוך ושוב מדהים ...

קצת פרשנות שלי ונתונים .
לפי הבנתי ארז מטפס בקצב 26-27 דקות אבל יורד מהר מאוד טס כ 7-8 דקות .
בזמנו שימנו ושלומי עשו ב 2010 10 פעמים הם טיפסו בקצב ממוצע של 33-34 דקות רק בכיון העולה .
זה לא השוואה הוגנת או כמו שאומרים זה לא כוחות בגלל הפרשי הגילים כ 30 שנה .

אתה ב 2008 בגיל 33 בשיא הכושר טיפסתה 8 פעמים בקצב של 25 דקות לכיוון העולה .
רק ירדתה הרבה יותר שפוי ולאט כ 10 דקות בכיוון היורד .

הניתונים מהזיכרון שלי מקווה שהוא עדין תקין .

אריה סדובניק

YotamKa

New member
אני טיפסתי ב-2010, גיל 35.

ראיתי את ארז תוך כדי טיפוס, הוא טיפס בקצב טוב (לדעתי את הטיפוס שראיתי 25 דקות אבל אולי בבוקר הוא מטפס מהר יותר מהממוצע). הוא שוחח עם חבר שלו כאילו הם בחוף הים כך שהכל מדוד אצלו וברור שהוא מסוגל לרדת את העשרים בדקות שלמות.
בחישוב שלך לגבי זמני עליה וירידה צריך לקחת בחשבון את ההפסקות. אני שמתי בקבוקי מים למעלה ועצרתי לשתות בסוף כל שני טיפוסים או שלושה. אני מניח שגם ארז יורד מהאופניים פה ושם.

Infin1ty

New member
באימונים לצערי אני נאלץ לעצור בשביל להחליף בקבוק

ולקחת עוד אוכל לעליות הבאות, לפעמים גם להחליף בגדים.
באתגר עצמו יהיה לי ליווי צמוד שיחלק לי מים ואוכל, אני מכוון לצמצם את העצירות, העצירות לא עושות טוב (לי לפחות).
בדר"כ אני מחנה את הרכב למעלה שיש בו מספיק בקבוקים (ומים אקסטרא), אוכל וגם ציוד ספייר אם יקרה משהו (שרשרת, כבלים, צמיגים וכו'..)
אגב, למען הסר ספק, אף אחת מהחברות האלו לא נותנת לי חסות, ניסיתי הרבה סוגים שונים של אוכל ומותגים, בסוף לקחתי מה שעבד לי לנכון (חלקם הציעו לי חסות מלאה וסירבתי, אחד הדברים שהבטחתי לעצמי זה לא לקחת דברים בחינם בגלל שהם בחינם, כל מה שאני משתמש בו, החל מציוד ותזונה, אלו דברים שלי אישית עובדים ונוחים ואם אני מרגיש שמשהו לא מתחבר לי, גם אם זה בחינם אני לא הולך להשתמש בו), לא מצולם פה, אבל כל 5 עליות אני אוכל טורטיה מקמח לבן עם ממרח (חמאת בוטנים וריבה, טחינה גולמית ודבש, ממרח תמרים וכו'..), בבקבוקים (בחלקם, אני יודע לפי הסוג בקבוק) יש גם קצת איזוטוני עם חצי סקופ של אבקת חלבון.

Infin1ty

New member
יותם ראה אותי מטפס עם חבר

אבל אולי הוא לא שם לב, אותו חבר הוא בן 60!!!, ואותו חבר עשה באותו היום כ 10 עליות!, וזה עוד ששבוע לפני הוא סיים את ה EPIC ויומיים לפני הוא רכב די הרבה :)
&nbsp

נטע88

New member
אני רק שאלה

ככל הזכור לי הטיפוס לנס הרים מהשלט ועד לאנדרטה הוא 7.2 ק"מ .תקנו אותי אם אני טועה.
אני מעריץ את הביצוע אבל שמישהו יסביר לי איך 226/20=7.2 ק"מ?

Infin1ty

New member
אני לא עושה דברים שאני לא אוהב

ואולי ישמע לכם מוזר, אבל אני אוהב את האתגר הזה, אוהב את העליה הזאת (העליה הראשונה המשמעותית שעשיתי בתור רוכב), אחרי הפסקה של שנתיים מהאופניים, כשחזרתי הבטחתי לעצמי שאני לא עושה דברים שאני לא אוהב, למדתי להנות מהדבר הזה שנקרא אופניים, מהרכיבה, ממה שזה נותן, למדתי המון מהאתגר הזה, על עצמי, על החיים (מוזר, אבל חושבים על המון דברים...)
&nbsp

Infin1ty

New member
אגב, חלק מה LAPS שם לא עשיתי בזמן (לא לחצתי בזמן)

אבל רוב העליות עשיתי ב 26-27 דקות, חוץ מהשתיים האחרונות שעשיתי ב 24-25 דקות.
וגם לצערי הייתה הפסקה ארוכה בגלל תקלה טכנית, נשבר לי פדל בעליה השמינית, כנראה לא הייתי מסיים את זה אבל rocknroad בלטרון שלחו לי את המנהל סניף לסוף העליה עם פדל חלופי שיחליף לי אותו, אפשר להגיד שהם הצילו לי את היום.
&nbsp
&nbsp

כל הכבוד ארז, לסיזיפוס יש מה ללמוד ממך.

עלה והצלח, אני עוקב בדריכות.

rubber duck

New member
מבין שהחלטת להפוך לאוסילוסקופ .........

כבוד על מבצע מרשים

שרון

למעלה