אז אני פונה פה אליכם..

מה זה???????????

חכמה? שנינות? טוב לבבבבבבבבבבב?????????????? אקסקיוז מי..... אנחנו לא מדברים על אותה תולעת.

אור-תודה על תגובתך.. ../images/Emo3.gif

ואני חיב תודה מיוחדת לסופטי.. בזכותו-הכרתי אותך. שוב..בזכותו. מוכשר הבחור בזכותו,אני מגיע לפנינים. מרק.

כן, בבקשה, לך, רחוק

ואל תחזור, אף פעם. לך רחוק, הכי רחוק. ושם, הלוואי, שתאבד את הזכרון ותשכח את הדרך חזרה. אין סיכוי שתקיים.

שלהבת*

New member
אובייקטיבי אל תגיב לו במילה אפילו

שיתכתב וישתרשר עם השועלת שלו. אף אחד לא מגיב ועונה להם. ככה הם יתעופפו מכאן בהעדר במה להם לטפשויות שלהם

ולזה אתה קורא אובייקטיבי??????

אני בגמילה מהפורומים מנסה ללכת רחוק לאבד את הזכרון בדרך חזרה לא כתבתי כבר ימים מציצה לפעמים אבל חברים קצת קצת רגישות לאנשים שאתם חושבים שהם שונים מכם אחרים יש במרקי ים של טוב לב הבנה וסבלנות לחברים שלו מי שיודע לתת כבוד אכן מקבל מאיש זה חבל שלא ידעתם לנצל ממנו ולקחת רק את הטוב החומר ועוד הרבה ממנו שאנחנו חבריו יודעים חבל..... שיהיה לכולכם פה רק טוב ושנה טובה

אורמור

New member
רצית תגובה..הינה היא באה ../images/Emo68.gif

אני רוצה...שכל מי שכותב יכתוב פה.. והכוונה לכתיבה..לא שילשול והבאשה כמובן אם נשאלתי לדעתי.. והשמיני אכול ה..מה? דיר באלאק-כן רוצה שישאר כי אוהבת את כתיבתו ומכירה גם את האדם..וכזה הוא. אדם ובאשר לך פרא מסולסל.. אז ככה.. כשאתה יורה חיצים-אני לא אוהבת ופוליטיקה קיצונית-גם לא וכשאתה קופץ כנשוך נחש מכל קישקוש-גם לא אבל.. כשאתה כותב מהלב.. מוציא את היפה שבך או מפגין הומור אני נהנת.. אז לסיכום.. את הקוצים תשלח אתה יודע לאן.. ואת החן תשאיר פה.. ואז תשקוט הארץ 40 שנה.. ותבוא הגאולה על ציון וציון על גאולה וכולם יהיו מבסוטים.. ותוריד ת´מישקפיים השחורות.. מה זה נהיית שב"כניק? אור (ביקשת -קיבלת)

למעלה