אז אני פונה פה אליכם..

אז אני פונה פה אליכם.. ../images/Emo11.gif

אורמור,ליס,סודה,דייג,אור1,צאר טליונה,פפו,אישה,טושה ואחרים הכותבים המוכרים בפורום.. אם אתם רוצים שמי שיכתבו פה.. זה הלוקות,הסופטיות..ועוד אישה מתוסכלת..(להלן-רכיכות) והשמיני אכול השנאה-שטענתם בפאתוס שהוא נורמלי אבל הודעתו נוטפת הארס-רשומה מתחת.. ואם יוברר לי,לאחר שענני הצביעות יוסרו שזה רצונכם - אז אדיוס.. כיתבו לי את זה כאן.והפעם,אני מבקש מכל הרכיכות לסתום!!!!!!!! בעיני-הרכיכות הטרוריסטיות פה ואילו שבניו יורק...- חד הן. אין שום הבדל בדפוסי הפעולה. ושועלה-הפעם החרישי גם את בבקשה. מחכה. מרק.

Sודית

New member
קקטוסון, קודם כל ת´רגע, קח ../images/Emo72.gif

פעם אחת חייבת להתערב אם אתה כל כך נגד כל הרכיכות המופיעות פה אז למה לעזאזל אתה כל פעם חייב לענות להם? רק אתה ושועלה מעודדים אותם להיות פה. אף אחד מאיתנו לא עונה להם חוץ ממכם, אתם היחידים שמחזיקים אותם עדיין פה תאמין לי מרקי, באים לפה בשביל הכייף, אני לפחות. לא מבינה למה צריכים לריב פה אם יש למישהוא משהו נגד מישהוא שיעשו זאת בפרוזדור, לא בחדר הזה. אני מצידי, אמשיך לכתוב כשבא לי, ומקווה ומייחלת שיפסיקו הויכוחים. סודית מהאום

הודעה נבחרת מטעם תפוז????../images/Emo5.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo5.gif

הודעה נבחרת מטעם תפוז ?????? שם הכותב: אלון גל יש גם פתרון כזה לזרוק את הדתות שלנו לפח חשבתם על זה אנו במאה ה 21 ידוע שיש לנו לאנושות יכולת לחסל את עצמנו את כל האנושות ואנחנו עוסקים במלחמות דת אבל המלך הוא עירום כי אין אלוהים לא יהוה ולא הנביא מוחמד ולא הנביא ישוע אין אין יש אותנו ואת ילדינו אז אני אומר יהוה אם צילך מאיים על ילדיי אוי ואבוי לך אוי ואבוי לך יהווה מות תומת ובילדיי לא תפגע

עליזה..

New member
מרקיהו... ../images/Emo10.gif

מרק...ידוע לך מה דעתי עליך... אני מאד מעריכה את כתיבתך...אך כשאתה נילחם כאן ומיתעמת עם אותם אנשים שזאת מטרתם היחידה... לא מוצא חן בעיני ואמרתי לך אין ספור פעמים אל תתייחס...ואתה בשלך.. זה שאתה קוטל את נוסע על לא עוול בכפו...לא מוסיף לך.. נוכחת לדעת עכשו שעייט זה מישהו אחר..ובמקום להיתנצל בפני על ההיתעקשות שלך..ובפני נוסע כמובן... אתה עדיין טוען שהוא משתף של עייט... מאד לא נוח לי להיכנס למריבות כאלה...כי זה לא סיגנוני מקווה שתחשוב עןד טיפ טיפה...ותגיע למסקנה שזו סתם שינאת אחים... שיהיה לכולם שנה טובה ומתוקה. עליזה

ליסי-הנוסע חשף פרצופו,גם בשמו..

כבר לא צריך להתחזות זה להשכלה בלבד. אני ממשיך ועוקב בעינין..

ליסי עליזה נוגה לא אהבתי מה שעשית ../images/Emo5.gif

אפילו דיי כואבת...לא חשבתי שתבוא ממך בעיטה הראת תמיד שפנייך לשלום ... שלחתי לך אימל וכמובן חזר...

נגה...

New member
גברת..

הבהרה קטנה. ליס או עליזה איננה נגה. נגה תמיד מופיעה כנגה ואת הפראנוייה תעבירי הלאה ותתנצלי בפני ליס-עליזה

אישה50

New member
מרקי, אנסה שוב לסביר והפעם לאט לאט

את מה שלדעתי יכולת (לו רצית) להבין בעצמך: למרקי שבשם "האמת היחידה" "החברות", "המוסר" ו"הצדק" לכאורה אינו בורר את המילה או התגובה ומתלהם,בשפה גסה למרקי שמלא טרוניה על כל דעה אחרת או שונה או על דרכה של ההנהלה למרקי שבשם החברות לשועלה אינו מתחשב באף בקשה למרקי שנותן ידו לשינאה ומריבה בתגובה אינסופית לכל "רכיכה" (בשפתך) למרקי הנ"ל אשמח לומר לך לדרכך ואשמח שכך יעשה מתוך בחירה והבנה... לעומת זאת, את מרקי שמוכן ויודע להתספק בכתיבה, בהבעת דעה (גם אם מדעתי תהיה שונה) בדרך יפה ובכבוד הראוי לכל דעה את מרקי שיודע לכבד את העובדה שגם הוא, כמו אחרים, לא תמיד יזכה לתגובה ושאי הגבה אין פרושה זילזול או שינאה את מרקי הנ"ל אקבל בשמחה, בברכה ואהבה אישה - מדברת רק בשם עצמה

אני ומרקי לא זוג לא צמד חמד (הבהרה) ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אני שונה ממנו ...יש מבין.....מרקי לא משתף איתי פעולה...ואני לא משתפת פעולה איתו נגד אף אחד.. אותי לא מעניין לוקה שמוקה סופטי וכל החברים מהעבר שלו..... אני אדם בפני עצמו... ומרקי אדם בפני עצמו.. מי שמחבב את מרקי לא חייב לאהוב אותי.... מי שמחבב אותי לא חייב לחבב את מרקי... בנוסף עייט ההרים לא עייט ההרים כן נוסע לא נוסע ... הרעל של שניהם בא ויצר אחד ...וזה תוצאה אחת של שנאה ....!!!! לכן לא משנה אם יש פה שני אנשים או יש פה אחד מבחינתי זה שיתוף פעולה !!!! ואין לי על מה להתנצל בשם אף אחד הצעתי את כל הדרכים להידברות איתי... אי סי קיו אימל טלפון והכל עד היום נענתי בשלילה... לכן התופעה הזו רק באה להעיד על דבר אחד רצון להתחזות לגרום סכסוך לגרום מריבה וכמובן באה ממקום אחד שנאה...

or1

New member
מרק

שב תנוח ונסה להבין, אורחים כאלה ואחרים כנים אמיתיים ומתחזים מופיעים בכל פורום ומשלא זוכים לתשומת לב הם פשוט נעלמים. אנחנו "יושבים" בחדר 40 ולא בגן ילדים בוא לא נעסוק כל הזמן בחיפוש מתחזים. כתיבתך נאה ומעניינת גם אם אינני מסכימה לה תמיד. תן לנו להתמוגג ממנה ולהגיב. יש בך חכמה שנינות וטוב לב תן לנו להנות מהתכונות הנפלאות הללו. אל תבזבז אנרגיות מיותרות בויכוחים שלתוכם אין לרוב משתתפי הפורום חשק להיכנס. עשה יד אחת עם אלה הרוצים את השקט והשלווה וכולנו יחד נשנה פה את האווירה. לך ולכל מי שחשוב לו שהפינה הזו תישאר שפויה Or1 מאחלת שנה טובה

למעלה