אז.. אני אנסה לתת לעצמי (?) מתנה(?)

אז.. אני אנסה לתת לעצמי (?) מתנה(?)

אתם לא צודקים.... וזה כ"כ עצוב... איזה מין נקודת מבט מוטעית...דיי... ואני עוד יותר שונאת את זה.. שאני לא יכולה לבכות עכשיו... רוצה לבכות בגללכם..(בשבילי) לא מרשה לעצמי בגלל המציאות. אני בכלל לא יודעת מה להגיד לכם על זה... כשאני מנסה להראות לכם שאתם טועים- אתם מתעצבנים ומשתיקים אותי.. אין לכם כוח לשטויות שלי... כאשני שותקת על זה.. זה פשוט מתפוצץ לי בבטן.. אבל לפחות ככה יש פחות סיבות שאני צריכה להראשות שאתם טועים.. (כי כל פעם כזאת מובילה לעוד פעם..) כ"כ לא אוהבת את ההתנהגות הזאת.. כ"כ... כ"כ מאוכזבת... רק שומעת את קולכם ועולה בי הרגשה כזאת... נגעלת מזה.. רוצה להתרחק מזה כ"כ... רוצה להתרחק מהאנרגיות של מי שמתנהג ככה... אבל העולם משתיק אותי. העולם אומר לי לשתוק. אז אני באמת מנסה לשתוק... כל פעם מחדש... אני שותקת. ומחכה. הנה קיבלתם.... למרות שלא מגיע לכם.... ואתם אפילו לא יודעים תמיד שביקשתם... --------------------------------------------------------------- טוב די הבנתי אותך כבר!

odeleya

New member
העולם משתיק??????

אני לא חושבת שהעולם ישתיק אי פעם מישהו שנולד אליו... תאמיני לי העולם יודע טוב מאוד שכל בן אדם שמגיע אליו, העולם צריך לנצל אותו... העולם... אולי האנשים שבעולם קצת פחות מבינים את זה... אבל לא מותק.. העולם לא משתיק אותך!.... אני בטוחה!

ה מוזה

New member
אומרים ש

שתיקה שווה זהב אבל לפעמים היא כמשקל סלע בזלת חונקת את הנפש ........ העולם יקירתי{על שלל האנשים שקיימים בעולמך) לא משתיק אלא פשוט לא מקשיב
זה לזו רק לעצמו ולדרך שבה הוא בחר מבלי להקשיב לדמעות שבדרך,לילדות שכ"כ רוצות שהעולם לרגע אחד פשוט,יקשיב . לא,אל תשתקי תמשיכי לנסות,תמשיכי להיות מי שאת יש מי שמקשיב גם כשכל העולם סובב על צירו {מקווה שיש לך קצת פחות שתיקה חונקת וקצת יותר שקט }

תגובה

אפשר להוכיח לאנשים שהם טועים, בתנאי שנעשה זאת בעדינות מבלי לתקוף כשלא צריך. חשבי איך להסביר את עצמך בברור ובהגיון ואז האנשים החכמים יקשיבו לדבריך. גם אם לא ישתכנעו הרי את חושבת שהם טועים, אז לא צריך להפריע לך מה שאחרים חושבים.

למעלה