אז איפה הקטץ'?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
(זה לא מדור פרסומי)
לפני שנתיים בערך שידרגתי את מערכת החלונות שלי מ-7 לחלונות -10
בחברה שאני רוכש אצלה ציוד למחשבים וגם תוכנות הם ביקשו בזמנו 570 שקלים עבור חלונות 10 PRO
עכשיו החלונות 7 שהיתה מותקנת אצלי הייתה חוקית לגמרי, רכשתי אותה דרך אי ביי ממישהו שגר באירלנד בסכום פעוט .
ולכן לא היה לי לב להוציא עכשיו 570 שקלים על תוכנה אחת
למעשה אני צריך שתי תוכנות, אחת גם עבור הלפטופ של מיכאל.
בצר לי התחלתי לחפש בכל מיני מקומות ולבסוף מצאתי באי ביי אפשרות לרשיון ואקטיבציה לתוכנת חלונות 10 'פרו' למכשיר אחד ב 15 ₪
חשבתי לעצמי שזאת בטח בדיחה, כאילו מה? איך זה בכלל ייתכן?
אבל החלטתי בכל זאת לנסות ביודעי שבמקרה הכי גרוע אפסיד 15 שקלים.
ובאמת התקנתי את התוכנה וכשהתבקשתי לאקטב אותה מסרתי למיקרוסופט את הקודים שסופקו לי וכבר שנתיים
אני מסודר ואף מחובר תמיד למיקרוסופט ומאז לא הייתה שום בעיה, התוכנה עובדת מצויין.
התברר לי רק שבמידה ואחליף מחשב אז התוכנה מתבטלת וזה ההבדל בין רכישה מאי ביי לבין רכישת דיסק של התוכנה ב 570 שקלים.
עכשיו לאחרונה רכשתי עוד תוכנה ב-15 שקלים ושוב התקנתי למיכאל חלונות 10 וגם אצלו האקטיבציה עברה בשלום
וגם לאחרונה נודע לי שמיקרוסופט מחלקת חלונות 11 בחינם אז קפצתי על המציאה והתקנתי לו חלונות 11
המחשב שלי ישן מדי ולא מאפשר חלונות 11 אבל אצל מיכאל זה הלך חלק וגם החלונות 11 אוקטבו לעילא.
אז אני באמת לא מבין..
איך הדבר הזה אפשרי בכלל?
איך מ-500 שקלים זה ניתן במחיר זעום של-15 שקלים?
ואני אומר לכם, הדבר הזה עובד.
תמיד לימדו אותי שאין ארוחות חינם ואין יש מאין.
אז איפה לדעתכם הקטץ' פה?

שמלת תחרה1

Well-known member
(זה לא מדור פרסומי)
לפני שנתיים בערך שידרגתי את מערכת החלונות שלי מ-7 לחלונות -10
בחברה שאני רוכש אצלה ציוד למחשבים וגם תוכנות הם ביקשו בזמנו 570 שקלים עבור חלונות 10 PRO
עכשיו החלונות 7 שהיתה מותקנת אצלי הייתה חוקית לגמרי, רכשתי אותה דרך אי ביי ממישהו שגר באירלנד בסכום פעוט .
ולכן לא היה לי לב להוציא עכשיו 570 שקלים על תוכנה אחת
למעשה אני צריך שתי תוכנות, אחת גם עבור הלפטופ של מיכאל.
בצר לי התחלתי לחפש בכל מיני מקומות ולבסוף מצאתי באי ביי אפשרות לרשיון ואקטיבציה לתוכנת חלונות 10 'פרו' למכשיר אחד ב 15 ₪
חשבתי לעצמי שזאת בטח בדיחה, כאילו מה? איך זה בכלל ייתכן?
אבל החלטתי בכל זאת לנסות ביודעי שבמקרה הכי גרוע אפסיד 15 שקלים.
ובאמת התקנתי את התוכנה וכשהתבקשתי לאקטב אותה מסרתי למיקרוסופט את הקודים שסופקו לי וכבר שנתיים
אני מסודר ואף מחובר תמיד למיקרוסופט ומאז לא הייתה שום בעיה, התוכנה עובדת מצויין.
התברר לי רק שבמידה ואחליף מחשב אז התוכנה מתבטלת וזה ההבדל בין רכישה מאי ביי לבין רכישת דיסק של התוכנה ב 570 שקלים.
עכשיו לאחרונה רכשתי עוד תוכנה ב-15 שקלים ושוב התקנתי למיכאל חלונות 10 וגם אצלו האקטיבציה עברה בשלום
וגם לאחרונה נודע לי שמיקרוסופט מחלקת חלונות 11 בחינם אז קפצתי על המציאה והתקנתי לו חלונות 11
המחשב שלי ישן מדי ולא מאפשר חלונות 11 אבל אצל מיכאל זה הלך חלק וגם החלונות 11 אוקטבו לעילא.
אז אני באמת לא מבין..
איך הדבר הזה אפשרי בכלל?
איך מ-500 שקלים זה ניתן במחיר זעום של-15 שקלים?
ואני אומר לכם, הדבר הזה עובד.
תמיד לימדו אותי שאין ארוחות חינם ואין יש מאין.
אז איפה לדעתכם הקטץ' פה?
לא חשוב היכן הקטצ' מתי אתה בא להתקין במחשב שלי?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא חשוב היכן הקטצ' מתי אתה בא להתקין במחשב שלי?
תראי, אם את גרה בתל אביב, אז לא תהיה בעיה. אחרת תצטרכי להגיע אלי הביתה יחד עם המחשב שלך.
אגב ההזמנה הזאת תקפה לכל חברי הפורום (באהבה רבה), למעט אלה שאני לוסובלותם. |חיוךרחב|

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מה שולה בזול יוצא יקר
על פי רוב זה נכון מה שאת אומרת.
אבל באופן מאוד מוזר, הפעם וגם בפעם הקודמת זה יצא מאד זול ולא יקר.
את יודעת, יש את הכלל ויש יוצאים מהכלל.
תשימי לב להבדלים 500 ₪ לעומת 16 ₪
עכשיו תעשי את החשבון כמה זה יצא זול באחוזים ואז תראי ישועות, ניסים ונפלאות. :-D

(בתמונה מיכאל נהנה מהווינדוס 11 ) |חמסה|

קבצים מצורפים

• שבת בבוקר יום יפה.jpg
    שבת בבוקר יום יפה.jpg
    KB 431.5 · צפיות: 2

קלייטון.ש

Well-known member
המפתחות הזולים יכולים לבוא ממקורות שרכשו אותם ממיקרוסופט בחבילות גדולות. למשל יצרנים (OEM) או ארגונים גדולים שרכשו אלפי ועשרות אלפי מפתחות בבת אחת.
המחיר שלהם נמוך בהרבה מהמחיר של הקונה היחיד, ובוודאי נמוך כשאין את פער התיווך שהרי חנות המחשבים גם רוצה להרויח.
המפתחות יכולים להיות גם גנובים (דהיינו מועתקים).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
המפתחות הזולים יכולים לבוא ממקורות שרכשו אותם ממיקרוסופט בחבילות גדולות. למשל יצרנים (OEM) או ארגונים גדולים שרכשו אלפי ועשרות אלפי מפתחות בבת אחת.
המחיר שלהם נמוך בהרבה מהמחיר של הקונה היחיד, ובוודאי נמוך כשאין את פער התיווך שהרי חנות המחשבים גם רוצה להרויח.
המפתחות יכולים להיות גם גנובים (דהיינו מועתקים).
זה מאד הגיוני מה שאתה אומר.
תביט, החשש הגדול שהיה לי שאלה הם רשיונות שנקנו לזמן קצר, למשל חודש או שלושה חודשים ואחרי זה לך חפש את המוכר
אבל וואלה לא, אני באופן אישי משתמש ברשיון כבר שנתיים וברוך ה' עדיין לא קיבלתי את ההודעה המעצבנת הזאת שהרשיון עומד לפוג תוקפו.
לגבי גנובים, קשה לי להאמין שחברות כמו אי ביי או עוד חברה שממנה רכשתי את הקודים יתעסקו עם רכוש גנוב.
לדעתי הם יחששו להתעסק עם חברה כמו מיקרוסופט.
חוצמזה מדובר פה ב-16 ₪ אף אחד לא ירצה להתעסק עם סחורה גנובה בשביל סכום כזה.
אם אני שילמתי 16 ₪ מעניין כמה המוכר שילם למיקרוסופט?
שקל וחצי?
מוזר.

נערך לאחרונה ב:
למעלה