אז איך עבר שישבת???

נגנבתי

New member
אז איך עבר שישבת???

אני מקווה שאצל כולם היה רגוע ושלוו, כמו אצלי פחות או יותר... יום שישי הייתי עם חבר שלי, לא יצאנו או משהו פשוט העברנו זמן איכות ביחד... יום שבת על הבוקר נסענו לצומת בילו (מרכז מסחרי ענק שבו כל החנויות פתוחות בשבת) עם אחותו בעלה אחיין שלו ואח שלו, היה סבבה לחלוטין, ויש לציין שהמקום היה חנוק מאנשים!!! אחר כך עוד ישבנו במסעדה, ואכלתי יפה מאוד!!!הכול רגוע איתי פחות או יותר, אבל אני מרגישה עדיין שיש משהו שמפריע לי, ואני עדיין לא סגורה על מה בדיוק, יכול להיות שזה שאני לא יכולה לשתות מוכיח לי שמשהו לא בסדר, זה מפריע לי כי זה נגד השיגרה שלי. יכול להיות שעצם העובדה בכלל שאני לוקחת כדורים מפריעה לי, או שמא זה הרצון להשאר כל הזמן בבית ובמיטה מפריע לי??? אני כבר לא יודעת מה אבל ללא ספק יש פה משהו...אני גם נורא מפחדת שכשאני יפסיק לקחת את הכדורים אז הכול יחזור לי, ואני ממש לא רוצה כל החיים לחיות על כדורים פסיכיאטרים!!! אגב אני חולמת חלומות נורא מוזרים בזמן האחרון, כמו למשל אתמול חלמתי שאמא שלי ילדה לי אח קטן שהוא היה חמוד אבל קצת מכוער ושהיא אימצה עוד ילד... מוזר... בכל אופן שיהיה לכולם שבוע מופלא...

eyola

New member
דו"ח סופ"ש + תגובה וניתוח החלום../images/Emo13.gif

אני הקמתי אוהל באיזור מבודד בטבריה (כן עלק אני הקמתי את האוהל חחח התכוונתי אני הסתכלתי איך מקימים לי אוהל:)) והתעוררתי מרשרוש המים ממש בפתחו ומאוויר צח שנגע
(במעט שישנתי) זה היה פשוט מנקה שלווה אמיתית ובתוספת חברה מעולה (ידיד שלי) היה פשוט כיף. לגבי מה שעלית אם את לא רוצה להיות תלויה בכדורים כל חייך את צריכה להתחיל לעבוד וזו לא עבודה פשוטה אז תני גז. וכמו שהקטשופ הטיפש אומר "תרימי תחרב וצאי לנצח במלחמה!" החרדה עולה ממחשבות.. מתבניות שליליות שיצרנו הזמן הזה עם הכדורים שנותנים מעט מרגוע הוא הזמן המושלם להתבונן.. להבין.. לראות איך את חושבת, לרכוש כלים להתמודדות, להתפתח, להחכים, להכניס מלא עשייה ואהבה לתוך החיים שלך, כמה שיותר שתרגישי מאויימת לא תצטרכי להתחיל לברוח מעצמך אלא פשוט תשלפי את כל העוצמות שהתוודעת אליהם. כמו שהחרדות עולות ממחשבות והרבה אנרגיה שלילית שאנחנו יוצרים ככה הם גם יעלמו בדרך ההפוכה על ידי מודעות, אומץ, וחיזוק עצמי בלתי פוסק אהה וגם הרבה סבלנות ותמיכה בעצמנו. יהיה בסדר. לגבי החלום: אמא מסמלת בחלום את הצד אותנו, את הצד שבנו רגיש, חם, יצירתי, יולד הרעיונות הנתינה והרגש שבנו. הצד הדואג, האחראי, הנשי, המנוסה ובשל יותר בחלקים הנשיים האלו שבנפש האדם. הלידה פה מאד קשורה לדמות האם- הדמות היוצרת. היצירה' הילד היה מכוער זה קצת מסמל על כך שאת לא ממש מקבלת או מעריכה את מה שיוצא ממך, את יכולת הנתינה היצירתיות ארו שאר הדברים שהעלתי קודם שה"אם" מסמלת. את חושבת אולי שהם לא מספיק נראים יפים בעינייך, ממה שאת מראה ומוציאה- יולדת ממך. האח יכול לסמל אני חושבת עוד תחום בעצמך, אולי את הצד היותר זכרי שבך שהוא צד יותר אקטיבי יותר, היותר לוחם, יותר מעשי שאת מייחלת לתמיכתו, לליוויו. שיהיה לצידך ויתן לך מתכונותיו, ילמד אותך להביא לפועל את היצירתיות והרגש שלך. זה מאד תלוי בשאר הפרטים בחלום, בצבעים, בתחושות שלך בו. והתחושות אל הדמויות זה בעיקרון פירוש אפשרי לפי הסמלים שהעלית.

נגנבתי

New member
איולה סחטיין עלייך

לא פראיירית את בחלומות, אה? תודה על הפירוש, אגב יש לי ספר חלומות מאוד שמן שאני נעזרת בו כל פעם, אבל אחרי 10 דקות אני כבר לא זוכרת מה היה הפרוש...

למעלה