אז איך עבר עלינו היום...

גליה0

New member
אז איך עבר עלינו היום...

נסענו לבירה, כמה זמן שלא נסעתי לשם... בדרך האוטו עשה רעשים מדאיגים ועצרנו בצד, התחלתי לקלל אבל פתאום הכל היה בסדר. הגענו לשערי צדק ומצאנו בקלות את הגנטיקה למרות שהבית חולים כולו בשיפוצים. ולעיקר - הם עושים בדיקה של עובר לפני החזרה ולפי תא אחיזה, שזה הידע שיש לנו הגנטיקה לא יעלה וצריך להוציא מהקופה שגם ההפריה לא תעלה לנו זה יקח כ 4-5 חודשים עד שהם יכינו את המעבדה לבדיקה, ברגע שהמעבדה מוכנה הם יפנו למחלקת הפריות ואז יצרו איתנו קשר להתחיל בטיפולים את השאיבה + החזרה עושים שם, את השאר - בדיקות וזריקות אני אוכל לעשות במרפאה שלי היא הסבירה לנו שמוציאים ביציות ומפרים אותן, ביום ה2-3 כשיש 6-8 תאים לוקחים תא אחד ובודקים אותו תוך יום-יומיים חיבת להיות להם תשובה כי חייבים להחזיר את העובר לרחם ולכן המעבדה חייבת להיות מוכנה ב 100% שלא יהיו פאשלות אבל, טוב הוא תמיד חייב לבוא... היא אמרה שאם מוציאים 10-12 ביציות, צריך לקחת בחשבון כמה דברים: לא מכל הביציות נהיה עובר חלק יהיו חולים לא מחזירים עוברים שאינם מושלמים כך שאנחנו יכולים גם להגיע ל עובר אחד בריא שניתן להחזיר וגם אז לא תמיד נקלטים וחוץ מזה , לא ניתן להקפיא עוברים, בגלל התהליך שהם עוברים הם אינם שורדים הקפאות ואנחנו כבר חשבנו על מה הלאה אז זהו שהלאה זה יהיה הכל מהתחלה לקחו לנו דם, תמר התנהגה למופת היא היתה מאוד נחמה וסימפטית אז הלכנו לתאם פגישה עם מנהל מחלקת הפריות ובגלל מצבנו היא נתנה לנו תור לעוד 3 שבועות שזה נחשב שם למהר בטרוף אז יש לנו עוד הרבה שאלות שלא נענו ונקבל את התשובות בקרוב אח"כ נסענו לגן החיות התנכי והיה ממש נחמד חוץ מהחום המטורף וכמות המבקרים העצומה ואז חזרנו לביתנו הקט

bis fd

New member
יום ארוך

גליה המון הצלחה
וכוחות

שמחה שהתחלתם להזיז דברים../images/Emo24.gif

אני בטוחה שהדרך הזו טוביל לתוצאה טובה ( מי יודע אולי אפילו ליותר מאחת )

zimi

New member
גליה!../images/Emo9.gif

אני חושבת שאת בכיוון הנכון. נשמע לי דרך לא קלה וקצת ארוך אבל עם טיפה סבלנות אני מאד מקווה ומאמינה שתגיעו לתוצאה הטובה! אם מי פגשתם בגנטיקה - גם אנחנו היינו פעם לפני הרבה שנים...

זה בטוח לא יהיה קל אבל שווה את

התוצאה! התהליך שהסברת טוב כל-כך לא יהיה קל, זה ברור. אבל אני חושבת שזה שווה את הנסיונות, העיקר שיצא לכם ילד בריא ולא תצטרכו לעבור את הסיוט הזה שוב. זה גם יחסוך לך את ההפלות אחרי סיסי שלייה לא טובים. שיהיה בהצלחה!!!

גליה0

New member
שכחתי לכתוב

שבכל מקרה אני אצטרך לעשות מי שפיר.... הם לא ממליצים על סיסי שליה בגלל אחוזי ההפלה אבל זה מה שאני ארצה יעשו לי למרות שכרגע אני עומדת יפה בכל הסטטיסטיקות ההפוכות לא נראה לי שאני אקח את הסיכון עם סיסי שליה אבל כשנגיע לגשר הזה, נחליט

אמללי

New member
גליה ../images/Emo24.gif

נשמע שאתם באמת בכיוון הנכון!!!
נכון שאין ודאות שהכל ילך קל ועל הפעם הראשונה אבל נראה שיש הרבה הרבה יותר סיכויים להצלחה (תחשבי שבעצם בפעם אחת את כאילו מנסה 12 פעמים...) גם נראה לי שאתם על דרך סלולה מבחינת התהליך והזמן הדרוש להכנות... תחשבי שבכל מקרה אחרי הפלה היית צריכה לחכות מס' חודשים אז נראה לי שהזמן הדרוש למעבדה הוא בדיוק הזמן שבכל מקרה היה גם דרוש לך... גליה, שיהיה המון
בהמשך הדרך!!! וכל הכבוד על הכוחות
!!!

למעלה