אז איך עברה עליכן הארוחה??

אז איך עברה עליכן הארוחה??

לי היה די נחמד... חזרתי לפני רבע שעה בערך והחלטתי להיכנס לכאן קצת (וגם לאכול באותו הזמן... חחחח
) אמממ... יש לי שאלה אליכם ואליכן: הגובה שלי 160... מה אתן חושבות שהמשקל מינימום בשבילו?? וכמה זה כבר נמוך מידי?? ובאמת תשובות כנות (לא לפי טבלאות וחישובים כי אני מכירה אותם) אז שוב שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה
אוהבת המון
דובשנית

דובשנית מתוקה! ../images/Emo74.gif

שמחה שנהנת!
. אצלינו כרגיל ארוחת החג הייתה די עצבנית.. ככה זה אצלינו בחגים
. אבל טוב נו, מה זה משנה?!
. בקשר לגובה ומשקל- את יכולה לשאול בפורום תזונה. ניב התזונאי שם ממש נחמד, והוא מומחה ויוכל בטוח לעזור לך. והרי בסך הכל- רזה ושמן זה הכל יחסי, וגם מאד עניין של טעם... הכי חשוב שתאהבי את עצמך. איך שטוב לך עם עצמך- ככה תהיי! שנה טובה ומתוקה, וחג שמח! אוהבת
ס.ש.

שנה טובה

גם לך נשמה! תאמת אני חושבת שאני רזה אבל בכל זאת אני אוהבת את עצמי, ככה שאם הייתה לי אפשרות לבחור בין להישאר כמו שעכשיו ולאכול לפי הרצונות שלי ללהשמין הייתי בוחרת להישאר כמו עכשיו ולאכול איך שאני רוצה... הבנת או שאני מסובכת מידי???? אז כמה לפי דעתך זה רזה מידי לגובה 160??? שיהיה לך יום נעים, אוהבת דובשנית

לדעתי... ../images/Emo8.gif

לגובה 1.60? משקל מינימום?... המממממ... (חושבת לרגע)
... נראה לי משהו כמו 40-45... אבל עזבי אותי ממספרים יבשים!!!!! הכי חשוב זה מה שאת מרגישה, יפה שכמותך...
ואם את מרגישה טוב עם עצמך, אז מה המספרים האלה חשובים?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! אוהבת אותך מאוווווד מאווווווד מאוווווווד!!!!!!!!!!!!!
עדי

עדידוש!!

תאמת?? לי כבר לא משנים המספרים!!! אבל הם חשובים לבריאות שלי... למרות שאני כבר הרבה יותר חזקה!! ואני מאוד מרוצה מאיך שאני נראית אבל ההורים שלי לא כל כך... אוווווף שהסיפור הזה יגמר כמה שיותר מהר!!

בטח שאת חזקה, יפיפיה!!!!!!!!!!!!!!!

נו, באמת, כאילו וו, זאת את...
ואת תראי איך את תשמיני, הבריאות שלך תשתפר וההורים שלך יהיו מאושרים!!!!!!!! Just wait and see...
you can do it, girl!!! oh, yeah...
אני מאמינה בך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חזקה שכמותך... ארלונד שוורצנגרית קטנה שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בעצם, מה זה "קטנה"?!?!?!?! גדולה!!!!!!!!!!!!!!! את חזקה!!! ואת תצליחי, יפיפיה!!!!!!!!!!!!!!!
אגב, למה את לא בוחרת סמיילי משלך?... תבחרי משהו!!!!!!!! סתם כזה, שיהיה...
אוהבת מאוד, דובשניתוש חזקה!
עדי

תודה נשמונת!

איזה מותק ומעודדת שאת!! אני פשוט
אותך!!! רק שתדעי בקשר לסמיילי... סימן ההיכר שלי זה סמיילי ואני לא בוחרת אף אחד כי אני יותר אוהבת לגוון... נשיקות דובשנית

Alinush*

New member
לפי דעתי.......

את צריכה להיות איפושהו בין-40 ל- 47 הארוחת חג שלי הייתה ממש חרא!!!!! אכלנו דברים שאפילו לא ידעתי שהם קיימים.... ואני לא רוצה גם לדעת ממה הם עשויים וגם אתו לא(לטובתכם)..... שה מתוקה כמו-
!!!!! קבלי:
ו-
ו-
ו-
!!!!! שנה טובה!!!!!!!

LOST YAEL

New member
כולם..אומרים

שבין 40 - 47 ת´שמעי אני לא יודעת כמה את שוקלת אני 1.60 ואני שוקלת 43 ושקלתי גם 40 זה על הפנים ...אני נראת כמו שלד לפעמים אין לי ציצים כלום אז תשארי לך בטווח ה48-50 זה אחלה וגם בריא יעל

Alinush*

New member
יעלוש לצערי הרב.........

אני שוקלת............. 61 אז יש לי עוד איזה 10 קילו להוריד......

תודה נשמה!!

שנה טובה ומתוקה הרבה יותר מ
לפחות מתוקה כמו שוקולד!!! אוהבת דובשנית

rutti

New member
דובשניתוש ממי

לדעתי ,אם את מתחת לגיל 18, המשקל האידיאלי בשבילך הוא בין 45 ל50. מתחת לזה זה כבר רזה מידי. איך הולך לך דרך אגב, מתוקה. מקווה שהכל טוב אצלך!!! ביי מקסימה!

תודה נשמה

הולך לי די טוב... אני חושבת... אבל לפי המשקל שאת חושבת... ממממ... בואי נגיד יש לי דרך ארוכה..

למעלה