אז איך מתחילים ?

calya

New member
אז איך מתחילים ?

בוקר אחד אחרי ההחלטה. מהיום בלילה הוא כבר לא ישן בבית. נושמת עמוק, חוסמת את הדמעות בגרון ותוהה - איך מתחילים ? מה עושים עכשיו ? בקצרה - באמת היה לנו הכל. אהבה, חברות, כסף, ילדים מקסימים, הווה נהדר ועתיד מזהיר. ואיכשהו התקלקל. זה התחיל לאט לאט ואז אסף תאוצה כמו כדור שלג. "המשבר שלו" הוא קורא לזה. הוא במשבר, עמוק מאד. לא יודע מי הוא או מה הוא רוצה ומסוגל כרגע לראות רק את עצמו. על הדרך הוא גם בגד בי קצרות (זה היה כל כך צפוי שזה היה מבחיל) ואז התחרט וחזר. וניסינו המון, כולל כל העזרה המקצועית שכסף (והרבה) יכול לקנות. ופשוט... לא יכולה יותר. הוא ממשיך לפגוע בי עוד ועוד ועוד. הלב שלי שבור כבר. אני כמו מרי פופינס מנסה להיות חזקה, לתת לו את המרחב שלו, לא לשאול איפה הוא מסתובב ומה הוא עושה, לתת לו את הזמן שלו להתבאס ולחייך בתוך כל זה. אבל אתמול, ממשהו הכי קטן שבעולם בערך, נשברתי. כואב לי מדיי. אמרתי לו שילך, שאני לא רוצה יותר. שאם הוא לא יכול לשים אותי בראש מעייניו לרגע אחד קצר ולוותר בשבילי על משהו, אפילו קטן, אז די. אז אני כנראה לא חשובה מספיק. וזהו, הוא הלך. ואני הרוסה, ושבורת לב, ועדיין אוהבת אותו אבל מבינה שזה רע בשבילי ושאני צריכה להפסיק. ובעיקר לא יודעת מאיפה מתחילים עכשיו ? מה עושים ? איך מפרידים את החיים שלי משלו ? בראש ? בלב ? בפועל ? אפילו לא יודעת בצד הלוגיסטי... יש לנו שני ילדים קטנים (5 ושנתיים) לדאוג להם. מה עושים הבוקר ? תודה. קאליה.

א פרסקי

New member
ברגל ימין עם חיוך

מחזיק לך אצבעות והמון כוחות וסליחה שאני בוטה אבל אם הוא חושב על עצמו תחשבי את גם על עצמך ועם כל הקושי והבגידות אני חושב שאין כאן סיכוי להשארות רק דחית הזמן תקבלי את ההחלטה שלך עם עצמך אבל הרעיון הוא הקבלה ותשלימי איתה המון הצלחה

calya

New member
ובלוגיסטיקה ? מה עושים קודם ?

מוצאים מגשר ? (לא רוצה עו"ד. אולי אני תמימה...) לפתוח חשבון בנק ? למצוא דירה ? (כרגע שוכרים דירה, שילמנו שכירות לשנה מראש אבל אני לא רוצה לגור בישוב הזה, יש לי מערכת תמיכה נרחבת של חברות בישוב סמוך ואני מעדיפה לעבור לשם). איך מתחילים ?

א פרסקי

New member
עם ה..

ההחלטה כבר התחלת עם ההחלטה שזה הצעד הראשון אין כמו מגשר לדעתי עורכי דין רק לעשו את זה מכוער ויקר והילדים רק יפסידו וגם אתם יכולה לצאת מהבית לחברות וצאת להורים לשכור דירה יש המון דרכים ואפשרויות תעשי את זה איך שאת מרגישה הכי נוח גם בסדר יום וגם עם הילדים לאחר שסגרתם את הכל אצל מגשר פשוט חותכים גם חשבונות בנק וגם הכל לאחר המגשר לוקחים את ההסכם לבית דין לענייני משפחה ומשם לרבנות רצוי לשמור על שפיות ולסיים יפה כי אני אומר שהגירושים זאת חתונה קתולית לכל החיים בגלל הילדים

my sunshine

New member
אם

עשיתם הכל, כנראה שזהו.. מגשר, זו הדרך הכי טובה. רק צריכה להיות הסכמה של שניכם. תשבו, תשוחחו ותחליטו יחד כיצד אתם עושים זאת בצד הלוגיסטי [הפרדת חשבונות, מציאת מגשר וכו'] והמעשי [הסדרי ראיה] והדבר הכי חשוב: טובת הילדים....

d a n i e l s 5

New member
"משהו קטנטן "

ככה כתבת ...ואני אומרת אלוהים נמצא בפרטים הקטנים ....... הרגע הזה ....שברור שאין דרך חזרה ....הידיעה הזאת....הורסת . ומתוך ההריסות קמים ....לאט לאט, צעד צעד...... זה הזמן להעזר בחברים ובאנשים הקרובים לך .....לבקש מהם להיות איתך ברגעים האלה , כשנדמה שהכל מתמוטט. זה הזמן להעזר באנשים כאן , בידע שלהם , בניסיון שלהם . שולחת לך חיבוק ענק...... ובהצלחה.

כואבים

זה מה שעושים בהתחלה, כואבים. רק ש... לא מתבעסים מהכאב, לא מתמכרים לו ולא נותנים לו להשתלט. תכאבי, תבכי, השמיים לא יפלו. בהתחלה האנרציה של החיים תשלט עלייך, עבודה פרנסה ילדים ואחר כך יבואו ימים של שקט והתחדשות. זה כואב, זה יכאב, וזה באמת עובר.

למעלה