אז איך אתם מדרגים את המתמודדים שנשארו

amir6661

New member
דירוג..

1. שי 2. ליאורה 3. טלכו 4. זיו 5. אביגיל 6. אוהד 7. ליעד 8. טומי 9. הדס 10. ריקי

Matsman

New member
ככה

1.טלכו 2.שי 3.גיסנו 4.טום 5.אוהד 6.ליאורה 7.אביגיל 8.ליעד 9.הדס 10.ריקי

מדרג...

1. ליאורה
2. טלכו 3. אביגיל... מה אני אעשה, מת עליה
4. אוהד 5. ליעד 6. טום 7. זיו 8. ריקי 9. הדס 10. שי ואני נורא מופתע מכמה החבר'ה פה אוהבים את שי!

OOOO0

New member
הדירוג שלי:

1.טלכו 2.ליאורה 3.שי 4.הדס 5.אביגיל 6.ליעד 7.טום 8.אוהד 9.זיו 10.ריקי

סאמוואן

New member
חברים יקרים שלי../images/Emo140.gif

אני חייבת להגיד לכם כמה אני שמחה לראות שאצל רובכם שי במקום הראשון...משום מה מאז שהתחילה העונה השלישית והצטרפתי לפורום,לא ממש הייתה מי יודע מה אהדה לשי(טוב נו גם אני לא אהבתי אותו עם זיו)...אבל הוא שחקן מצויין ומגיע לו להיות המקום הראשון... אז נקווה שימשיך ככה
(ולא,לפני שמישהו פה מתחיל עם השטויות שלו,אני לא קרובת משפחה של שי או הוא עצמו...אני כולה אחת שאוהבת אותו:))

mika32

New member
ברגע

שהוא נפרד מזיו הוא כאילו הפך למשהו אחר וטוב יותר אני אוהבת אותו כי הוא שילוב של מוח וגם כוח פיזי דבר שלא מצאתי באף שורד אחר.

סאמוואן

New member
טוב נו אז עליתם אי אפשר לשקר יותר../images/Emo3.gif

לפחות אני יכולה לקוות שייתנו לי את המיליון??

בטטהמן

New member
תורי

1. הדס 2. אביגיל 3. ליאורה 4. שי 5. זיו 6. טלכו 7. ליעד 8. אוהד 9. טום 10. ריקי

בטטהמן

New member
הדס היא משהו מיוחד

יש העונה שלושה מתמודדים ששונים באופיים ממה שראינו בעונות הקודמות: שי, זיו והדס. מתוך השלושה אני הכי מתחבר להדס. זיו אמנם מרשים אותי בשליטה שלו על השבט, אבל הוא נורא וולגרי. לכל השאר אפשר למצוא מקבילה בעונה הראשונה או השניה: טלכו דומה לאריק, טומי לאיתי וכו'.

NP16

New member
דווקא בא לי:p

ממ זה יותר איך שכרגע..בעיקרון הפייבוריטית שלי היא ליאורה אבל היא לא משחקת הכי טוב. 1. שי -למרות שצריך לחכות לראות מה ההשפעה שלו על הדס וריקי, הוא עדיין תמיד חושב קדימה ומחובר לאנשים הנכונים בלי לעשות הרבה טעויות,אפילו שהוא נוטה להיות שחצן מדי. אבל כרגע יש לו הכי שליטה על מה שקורה. לא במקרה הוא זכה באתגר הפרס הקודם שקשור ללדעת דברים על חברי השבט ושלא יפילו אותך. 2. טלכו - למרות השאננות,עדיין יש אנשים שאוהבים אותו אישית ולבנתיים שולט במשחק וחושב נכון. 3. ליאורה- היא לא מספיק שולטת אבל היא יודעת תמיד להיות בצד הנכון ולמשוך אש למישהו אחר . מכאן זה פער רציני!!! ליאורה,שי וטלכו הם השלושה השחקנים היחידים לדעתי. 4.אוהד- המצב קשה, אוהד הוא כלומניק , אבל הוא יודע לשחק על 2 הצדדים , ולפחות הוא לא עושה דברים שמעצבנים אותי :p 5. זיו- שוב, כי המצב קשה, זיו יכל להיות יותר גבוה אבל הוא בעצמו חופר לעצמו את הבור ולא קולט את זה .הבנתי את היהירות עד עכשיו. אני לא מבין את היהירות אחרי שהוא מפרק את ברית טינאגו. הוא בעצם סומך עכשיו על ריקי והדס וזה טיפשות. אם זה לא מפריע לי בקטע אישי, וזה דווקא לא כלכך, מפריע לי שהוא מפריע לאחרים, הוא בטח לא משחק נכון. 6. טום- כי לפחות הוא מנסה לעשות משהו בזמן האחרון, אבל עדיין תמים נאיבי שלא עשה כלום עד היום, וגם שהוא רוצה להדיח את זיו זה לא בקטע אסטרטגי אלא בקטע אישי. אני בטוח שלטום אין בראש רשימה הדחה , הוא די חושב מפרק לפרק נראה לי. 7. כל הבנות המעפאנות
אני לא יודע מי יותר גרועה מהאחרת!!!!!!!!!! אין לי כוח אפילו להסביר את הטמטום שלהן... אולי ריקי 10... ריקי יודעת רק להצביע נגד ליאורה ואז שמישהו אחר יעוף..ואם היא נופלת בפח של שי היא סופית המתמודדת הכי טיפשה שהייתה אי פעם בהישרדות. לא יכלתם להשאיר אותה המודחת הראשונה מהשבט שלה כמו שצריך?

אורישקי

New member
לאחר שדיברתי עם נדב באופן אישי../images/Emo3.gif

הוא אמר לי שהארבע האחרונות שלו הן: 7.הדס 8.אביגיל 9.ליעד 10.ריקי

דרגתי את 5 הראשונים בלבד

דרגתי את אותם ה-5 הרשונים ושלדעתי יגעו הכי רחוק במשחק (כך אני מקווה) ושאני גם מרגיש כלפיהם יותר אהדה 1. טל כהן (טלכו). 2. ליעד. 3. זיו. 4. שי. 5. טומי

למעלה