אז איך אתם מדרגים את המתמודדים שנשארו

אורישקי

New member
אז איך אתם מדרגים את המתמודדים שנשארו../images/Emo35.gif

נותרו 10 מתמודדים בלבד וההדחה קרבת ובאה.. אז מעכשיו בכל ימי שבת-ראשון אני אתן לכולם לדרג את השורדים שנותרו.וביום ההדחה אחשוף את הדירוג המשוקלל של הפורום-בו גם נוכל להשוות לתוצאות שייצאו בהצבעה. אז המתמודדים שנותרו הם: אביגיל אוהד הדס זיו טום טלכו ליאורה ליעד ריקי שי הצבעה נעימה

אורישקי

New member
הדירוג שלי....

קשה... 1.ליאורה
2.שי 3.זיו 4.אביגיל 5.טלכו 6.טום 7.אוהד 8.ליעד 9.ריקי 10.הדס

אורישקי

New member
ושימו../images/Emo23.gif

רק דירוג שכולל את כל עשרת המתמודדים ייתקבל.לא דירוג שיהיה: 1.זרובבלההההההההההההההההה(סתם שם
)יואו איזה מלכה היא 2.יוכבד/יונה קשה לי להחליט מי

טוב....

אם כי לעתים זה משתנה אצלי לאחר תוכנית מסוימת בהתאם לגילויים חדשים. נכון לעכשיו: 1. שי 2. טלכו 3. זיו 4.טומי 5.ליאורה 6.ליעד 7.הדס 8.אוהד 9.ריקי 10.אביגיל

mika32

New member
../images/Emo2.gif

גב' אקוקה מקום שלישי ?
נראה לי שלהרבה ירד מטלכו אחרי הפרק האחרון

גב' אקוקה בזמן האחרון מפתיעה לטובה

אני פשוט אוהבת את הנמרצות שלה, ואתמול היא כבשה אותי לגמרי כשהעדיפה את המשימה, לא שהיה לי ספק שהיא תעשה את זה. פשוט לא מתאים לאישיות החזקה שלה לאכול ולוותר על המשימה.

mika32

New member
הייתה לי תחושה שהיא לא תאכל

למען האמת הייתי בטוחה שהיא גם תנצח.

היא מאוד חזקה באופי

היא באה להישרדות נחושה, היא יודעת לנצל פירצות קטנות במערכות היחסים שם, והיא מוכיחה כל הזמן שהיא לא נחה אלא הראש כל הזמן עובד ועושה שיקולים. ולמרות שהיא רעבה היא דבקה במטרה. ועל זה מגיע לה כבוד. גם אני חשבתי שתנצח, אבל לא נורא. היא במקום טוב וכבר לא מדברים עליה כמועמדת להדחה, וזה הישג.

mika32

New member
אני כבר רוצה

שנגיע לשלבים האחרונים של התוכנית אחרי שחנוך נפל כבר אין לי סבלנות.

mika32

New member
אין

לי שמץ..... אגב אין לי מושג אם מותר לכתוב את זה פה אבל...... חנוך עונה לשאלות כרגע בפורום הרישמי.

mika32

New member
נכון לכרגע....

שי טלכו הדס אביגיל טום ריקי אוהד ליאורה ליעד זיו

למעלה