אז אולי באמת מישהו ישים סוף לשאלה הזו...

שהלילה הזה.....

פעם ראשונה לבד. פעם ראשונה חג בלי הילדים מהרגע שנולדו. ו... פעם ראשונה שאני אצל אמא שלי בפסח לבד.... מאז שנולדתי הייתי אצל אבא שלי. ואחרי הנישואים, זה כבר לא לבד... אז עכשיו ל-ב-ד!!! לילה שכולו חגיגת גרושים. אני ועוד שני אחים שלי ואמא שלי.

גם הלילה ../images/Emo86.gif

ממש כמו בשנה שעברה רומא מגיעה - מקווה לתוצאה דומה :) הגענו..נלחמנו..ניצחנו..בואו נאכל - תמצית החגים היהודיים. לא מתחבר לזה - סורי

אני גם לא אוהבת את כל החגים האלה,

מאז שסבא שלי נפטר, הם לא באמת מעניינים, כשיהיו לי ילדים, הם יעניינו אותי יותר, כי בתור ילדה ממש אהבתי את החגים.

אצלי הלילה הזה יהיה דווקא מאוד שונה....השנה

השנה אני בלי הנסיכה לצערי (באמת הייתי מעידפה להיות בחו"ל איפה שהוא ולא בבית להתבאס בלעדיה) חוץ מזה אמא שלי עושה פסחא דה פולניה החג הזה (שהיין יהיה קרוב אליי..) 2 דודות פולניות (אסלי אסלי פולניות!!) מגיעות עם כל הגדוד שלהן..+גפילטע ושאר מטעמי האומה. קיצר - אני מכינה לי פיתה עם חומוס מתחת לשולחן+מלא יין. מי מקבץ פליטים אחרי הסדר? יאלה איפה עושים פארטייה אח"כ? הייתי שמחה להציע אבל אין איפה כרע...יאלה דברו!!!! מי שבלי ילדים ומי שעם ילדים....

Bubble Girl 27

New member
אני כנראה בלי הילד גם

עוד לא סגור אני אדע השבוע סופית... אם אני נטולה אחותי מסיבת טרפה של אחרי אוכל... אם אני אוכל לזוז

kleo patra

New member
ואני עם הילדים

אני שמחה להיות איתם כמובן- אך הייתי שמחה יותר אם לא היה את המשתה אצלנו בבית
זה פשוט משתה. לדעתי בכל חייכם לא ראיתם דבר כזה. ל 35 איש ומעלה ,הערכות מוקדמת של שבוע לפני. אני הולכת לנוח לפני ליל הסדר

השנה אני בלי הילדים

זה אומר שיהיה משתה מצומצם ואני אוכל להסתובב עם שורטס, טי-שירט וקרוקס - כמו שאני אוהב.

בהחלט הכיוון של ...

לא להיות בכלל בסדר- מתחיל להישמע לי יותר ויותר..... טוב. נחיה ונראה. אחרי שחשבתי על זה הרבה - אין לי בכלל סבלנות לזה אם אני בלי הנסיכה.

DANAQ32

New member
אצלי השתנה לכיף

עושים את החג עם חברים ולא עם המשפחה אז לא יהיה משעמם, רק צחוקים וכיף.

למעלה