אז אדם שאין לו סמכות ואין לו אחריות, מתקשר אל מנכ״ל פייזר כדי

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

Harrington

Well-known member
מנהל

אז אדם שאין לו סמכות ואין לו אחריות, מתקשר אל מנכ״ל פייזר כדי​

סתם חרטוט. זה שלאדם אין אחריות לא אומר שהוא לא אחראי או לא מעוניין לסייע כשהוא יכול. כלומר זאת לא נקודה שלילית. לכל אדם עלי אדמות יש סמכות להתקשר לכל מי שמתחשק לו, כך שגם זאת לא בעיה (זאת הייתה בעיה אילו הוא היה מציג עצמו כראש ממשלת ישראל כשהוא לא, אבל בהנחה שלא באמת צריך לבדוק אותה שלא כך הוא נהג, הרי שכאמור, אין כאן שום בעיה משום סוג).

גם האמירה שהחיסונים לא קיבלו את אישור הFDA מחורטטות. ראשית כי מה שקובע במדינת ישראל זה אישור משרד הבריאות ולא אישור הFDA. שנית מאחר והחיסונים דווקא קיבלו כמובן את אישור הFDA זה מכבר. לכל היותר אפשר לטעון שעוד לא התקבלה שם החלטה בנוגע לחיסון שלישי. דא עקא, זאת החלטה שממילא צריכה להתקבל בישראל על-ידי משרד הבריאות ולא נתניהו הוא הקובע לגביה. כך שאם נתניהו מסייע במילוי המלאים ליום בו יתכן שמשרד הבריאות המוסמך יקבל החלטה כזאת, אשריהו, גם אם ליואב לימור זה עושה יום חמוץ בבטן.ן

לאונידס

Active member
עשה סלט,
קודם כל לא בטוח שנתניהו באמת התקשר, נתניהו לא בדיוק תמיד אומר אמת.
אני בהחלט יכול לתאר לעצמי מצב בו מנכ"ל פייזר יגיד שלא היה ולא נברא ואז נתחיל לשמוע סיפורים בסגנון "התקשרתי במרץ, כשעוד הייתי ראש ממשלה" או סתם משיכת כתפיים "אז תפסו אותי בעוד שקר, אז מה?"

שנית פייזר חברה עסקית ענקית,
החברה מקבלת הזמנות מסודרות דרך מערכת התפ"י שלה, הזמנות גדולות של עשרות מליוני דולרים עם משמעות אסטרטגית עוברות דרך ההנהלה והלקוח מקבל התחייבות אחרי שבודקים את העדיפויות כושר הייצור העולמי שרשרת האספקה ההובלה וכו'.
נתניהו יכול לספר איזה סיפורים שהוא רוצה אבל זה לא איזה אלברט בורלא שיש לו קיוסק או פיצוציה שאפשר הגיד לו "אחי אתה יכול לעזור לי בסיגריה?" ואם נתניהו חבר של אלברט אז הוא מקבל את הסיגריה.
אפשר לדבר עם המנכ"ל ולמנכ"ל יש בהחלט השפעה, אבל אין מצב שהמנכ"ל עושה בחברה מה שבא לו.

שלישית גם אם נתניהו לא שיקר (נניח), וגם ניסה להפעיל השפעה בכיוון חיובי לטובת מדינת ישראל ולא טובתו האישית (ממש נניח...), מי יודע על איזה חיסון מדובר?
האם מדובר על החיסון שקיבל אישור מה FDA ואגף הרוקחות של משרד הבריאות הישראלי ופייזר צריכים להפטר מהמלאי או החיסון החדש שמותאם לזנים החדשים ועדיין לא קיבל אישור לא בארה"ב ולא בישראל?

בינתיים זה בשבילי כרגיל, עוד בלון נפוח שנתניהו הפריח שכל מה שיש בו זה קצת אוויר חם.
כי אם היו פרטים שמראים שמשהו רציני אני בטוח שנתניהו לא היה מצטנע באיזושהי פינה ולא מפרסם אותם.

קירשנבאום8

Well-known member

jackie111

Well-known member
אני לא בטוח שזה מה שקרה.

בטח מנכל פייזר נדרש לא לספק לישראל
חיסונים כל זמן שתהיה ממשלה חלופית.

Katomishh

Well-known member
גם זה לא נראה לי
אבל אני לא מתווכח כי אין לי מידע לגבי זה :)
נתניהו סיכם הזמנת חיסונים לשנת 21, רצה להזמין יותר אבל גנץ טירפד את המהלך.
הסיכום הנוכחי לאוגוסט הוא בסך הכל הקדמת משלוח של 200 אלף מתוך 18 מיליון מתוך ההסכם שנחתם.

dory30

Well-known member

אז אדם שאין לו סמכות ואין לו אחריות, מתקשר אל מנכ״ל פייזר כדי​

יש לזה הרבה שמות בעברית: עבריין, מסיג גבול, גנב בלילה.

למעלה