אזרתי אומץ....

yael 1969

New member
אזרתי אומץ....

ונפשתי לי בנחת שני לילות. המשאבה, אני וחברה טובה (ובסדר הזה). בעלי קיבל ממקום העבודה סופ"ש זוגי חינם במלון (שווה ביותר) בצפון הרחוק. מאחר ואין אפשרות לשלב ילדים במקום וברור ששנינו לא יכולים לצאת יחד בשלב הזה של החיים, היה ברור שרק אחד מאיתנו ינצל את העניין. אזרתי אומץ והתנדבתי. וודאתי מבעוד מועד שיש מקרר בחדר ואיך שהגעתי למלון יצרתי דיבור עם הברמן כדי לגייס עם עזיבתי שפע של קרח על מנת לשמר את החלב שאשאב שם בטמפ' הנכונה עד הבית. קניתי קלקר ענק ושלל בקבוקים ובין ארוחה למסאז' - שאבתי. חזרתי הביתה הערב עם 2.5 ליטרים של חלב כשעל כל בקבוק מספר כרונולוגי. הגעגועים היו רבים אך גם ההנאה ולפני השינה ווידאתי ששתיהן לא שכחו את מלאכת היניקה.

והילדות באמת מקסימות!

גדולות רק בשבועיים מהילדים שלי

ממה מיה

New member
איזה אומץ !!!! ומי שמלך זה בעלך !

עם הבכור, הפעם הראשונה שנשאר לילה בלי הורים היתה כמדומני בגיל שנתיים וחצי כשחזרנו לארץ. הפעם אני בהחלט מתכוונת שזה יהיה הרבה יותר מוקדם, אבל כבר בגיל ארבעה חודשים ? וואהו אני כולי הערצה. אני לא מסוגלת. גם לא אהיה מסוגלת לשאוב כל כך הרבה וגם נפשית להיפרד. לא חושבת שבעלי היה מחזיק מעמד בלעדיי עם התינוקות + איתן. כל הכבוד לבעלך

yael 1969

New member
אכן... מי שאזר למעשה אומץ היה בעלי.

תיקתק את העניינים - חבל על הזמן. אמבטיות, כביסות, רישום במחברת (כן - אני מקפידה על זה), ויטמינים, בקבוקים.... חזרתי אתמול בערב הן כבר ישנו. מזכירה שיש לו 4 פיות להאכיל, 4 אמבטיות לתקתק, 4 צמות לקלוע (בינתיים), וכו' ולא רק את התאומות. מסכימה איתך - הוא זה שראוי ל...

YYY איזה כיף לבלות ככה ../images/Emo47.gif לך

ולבעלך. 2.5 ליטר? אני בשוק, אני בהלם, אני ה-מ-ו-מ-ה. אבל אין כמו אמא - לא פלא שהן לא שכחו איך יונקים.

למעלה