אזרחי ישראל מבולבלים רק בגלל רשתות השידור 11 12 ו 13 ו14

תושב אחד הקיבוצים בעוטף עזה שנצפה מופיע בהפגנה למען שחרור חטופים שבה נאמר שחרור בכל מחיר נשאל האם אתה מוכן לחזור לקיבוץ שלך אם ישראל תקבל את תנאי החמאס לסיום המלחמה ולשחרור למעלה מ1000 רוצחים ביניהם מפלצות הנוח'בה ולנסיגת צה"ל לקווי ה 6.10 בשחרור 30 חטופים ? התשובה הייתה מה פתאום? לא אחזור לקיבוץ.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחח
אז ביננו או שהוא מטומטם דבר שכמעט בטוח שמאלנים מסתבר הם לא חכמים במיוחד כי הרגש והתעמולה שולטים בהם. או שהוא המסכן מבולבל . בטח עד היום .
בחיי תראו מה טרור עושה לבני האנוש ואם תחברו את הטרור לתקשורת עלובה, מוכה, שמשרתת מפלגות ואידאות ומפרקת את הציבור במקום לחבר את הציבור לעודד את הציבור להסביר לציבור את המצב ולא לשקר ולשרת תעמולה למען אידאה ומחזקת פוליטיקאים מושחתים עלובים ותבוסתנים שהקנאה מושלת בהם אז תבינו שישראל לא תחגוג את יום הולדת ה100 שלה. היא תתפרק הרבה לפני ותחדל להתקיים.
 

SupermanZW

Well-known member
חוחי, מה עם הבתים בפלורידה ב$100K במפרט שהבטחת, מתי הם יהיו מוכנים?
 
לא, אני רוצה לקנות להשקעה, אני לא חי בישראל.
השכונות האלה יהיו מיועדים רק ליהודים שיברחו מארץ ישראל אלה שיגיעו עם הסמרטוטים שלהם שמחים שלא נרצחו בידי כנופיות הרצח של ערביי ישראל והצליחו לתפוס ספינה אניה שלקחה אותם לסייפרוס משם הסוכנות היהודית סידרה להם כניסה לאמריקה.
 
למעלה