אזעקה

lulu no 1

New member
אזעקה

אשמח לקבל פרטים והמלצות על אזעקות ואמצעי הרתעה והגנה ליאכטות תודה

sailor1

New member
לאחר "חווית" הפריצה אצלנו התקנתי

אזעקת רכב רגילה בסירה. פשוט הלכתי לחשמלאי הרכב שלי וקניתי מערכת פשוטה עם שני גלאי נפח כזאת שכבר לא מאושרת להתקנה ברכבים ע"י חברות הביטוח, אבל לסירה זה מספיק טוב, וגם יותר זול. את הצופר התקנתי בתוך הסירה משתי סיבות עיקריות 1. כי בחוץ בלאו הכי אף אחד לא ישים לב ו-2. תנסה להיות בתוך הסירה כאשר הצופר מחריש לך את האזנים ולהתרכז בלגנוב משהו. בהצלחה יוני

lulu no 1

New member
תודה רבה

אני חושבת שמצאתי משהו ספציפי ליאכטות, אני חושבת שזה יותר אמין,כותבת לך מסר בכל מקרה תודה

lulu no 1

New member
לא הצלחתי לשלוח לך מסר

רציתי רק להגיד שבים סוער יכולים ליפול חפצים בסירה וזה יכול לגרום לאזעקת רכב לפעול, ולכן אני מחפסת משהו שמיועד ליאכטות בכל מקרה תודה רבה

sailor1

New member
לא הצלחתי לרדת לסוף דעתך

למה צריך להפעיל את האזעקה בים, במרינה התנודות של הסירה לא אמורות להיות כל כך אגרסיביות. בכל אופן במערכת אזעקה שהתקנתי לא הופעלה האזעקה אלא במיקרה אחד בו נשארה דלת אחד התאים לא מעוגנת. חוץ מזה כל דבר שנושא עליו תוית של "יאכטה" משום מה מחירו קופץ פי כמה וכמה. יוני

lulu no 1

New member
התכוונתי בים במרינה...

אשמח מאד בכל מקרה לקבל פרטים על האזעקה שהתקנת. למרות שאני מעדיפה משהו ימי, אינני שוללת את האזעקה שהתקנת ,במיוחד אם אתה מרוצה ממנה,ואין תקלות תודה רבה

sailor1

New member
כפי שכתבתי קודם מערכת רכב פשוטה

כזאת שאין בה תחכום רב, שלט להפעלה וניתוק שני גלאי נפח וזהו. מערכות כאלו היו מאד נפוצות בהתקנה לרכבים אבל היום הן לא מאושרות להתקנה ברכב לאור דרישות הביטוח. אגב למערכות אלו יש יציאה ששמשה במקור למהבהבי הרכב אני ניצלתי יציאה זו וחיברתי לאורות הניווט למקרה זמישהו בכל זאת יגלה עיניין בצפירה ויוכל לזהות את הספינה מרחוק (יעיל בעיקר בשעות החשכה). יוני

אשמח גם לקבל את המידע. ידוע לי על מערכות עם מודול סלולארי שמוציא SMS עפ"י החישן שהופעל.

lulu no 1

New member
גם ממך אשמח לקבל פרטים

על המערכת, שם היצרן,אם ידוע לך תודה רבה

למעלה