אזעקה...

avizmil

New member
אזעקה...

עם ביפר? בלי ביפר? זה שווה 500 שקל או שזה סתם עוד דרך להוציא 500 שקל מאנשים? הגנבים (תנו לי רק לתפוס אחד...) לא מנטרלים את זה תוך כמה דקות גם ככה? תודה...

dkt

New member
תגובה

קודם כל אזעקה היא כדי להרתיע לאו דווקא גנב אתה יודע הרבה אוהבים לשחק, לגעת ואפילו לשבת על אופנועים, ברגע שהיא פועלת אתה חוסך לעצמך את זה.... דבר שני יש מה שנקרא צופר גיבוי שזה חובה אם אתה עושה ביטוח מקיף ככה שכאשר מנטרלים את האזעקה הצופר גיבוי ממשיך את האזעקה... לגבי ביפר אני אישית לא ממליץ מכיוון שזה סתם קישוט לדעתי כי בפועל הוא לא תמיד עובד כשהאעזקה פועלת, וגם במקרים כמו מעליות, קניונים הוא גם לא תמיד עובד, ככה שתעשה את השיקולים שלך... שיהיה בהצלחה ותעדכן....

T0MERKE

New member
הביפר של DEFENDER

יש לי אותו מעל לשנה וחצי, מצפצף תמיד, כמובן כשהוא בטווח קליטה. לדעתי שווה כל שקל, במיוחד עכשיו בחורף כשהבית סגור .

avizmil

New member
סבבה תודה בדיוק מה שרציתי לדעת...

אני יוותר על הביפר (שגם אני לא כל כך התלהבתי ממנו) ויתקין צופר גיבוי... תודה

rech

New member
נצל"ש

כשקניתי את הבנדיט,קיבלתי אותו עם אזעקה+ביפר. הביפר לא עבד,וביקשו בחברה 450+- ש"ח על תיקון (למיטב הבנתי מחיר כמעט של חדש). שתי שאלות: -האם לאזעקה,נגיד של סטינג,ניתן להתאים יחידת ביפר של חברה אחרת-דיפנדר? -האופנוע עומד בתוך חדר מדרגות,בקומה 1- (כשהיא לא בדיוק מתחת לאדמה אלא החנייה האחורית של הבניין נמוכה יותר מקדמתו ומשם הכניסה), וחשוב לציין,אניע גר בקומה 6-כלומר הפרש של מרחק 7 קומות+בטון--האם ביפר יקלוט בכלל?

T0MERKE

New member
בקשר לשאלה הראשונה שלך -

בגדול אפשרי להתקין, אני התקנתי ביפר של DEFENDER על אזעקה של סטינג.

למעלה