אזעקה מהמחשב שלי...

אזעקה מהמחשב שלי...

יש לי מן רעש של אזעקה (כמו של אמבולנס) מהמחשב, מישהו נתקל בדבר כזה? המעניין הוא כשאני עושה שמירה בוורד הוא מפסיק כשאני מתחילה לעבוד שוב הרעש מתחיל שוב, האם למישהו זה קרה? האם זה קשור לחלקים של המחשב (מאוורר, מעבד)? אודה לכם על תגובות אול עלי לכבות את המחשב עד שאביא את הטכנאי

em28

Well-known member
AVAST ?

האנטי וירוס של מיקרוסופט - AVAST - עושה כל של אמבולנס כשהוא מוצא וירוס , בתוספת של קול גברי מסוקס - U've got a virus in your comuter הייתכן ?

kingkung2002

New member
נראה יותר כמו

התרעה על טמפרטורה תבדקי אם יש לך תוכנת לניטור טמפרטורה הפועלת ברקע.

תוכנה לניטור טמפרטורה.. איפה??

לאן אני צריכה להכנס כדי לבדוק את תוכנת ניטור הטמפרטורה ואם כן זה פועל.. מה אני אמורה לעשות, אם אנתק ומשהו לא בסדר????

kingkung2002

New member
תבדקי ליד השעון במחשב

תראי אם יש לך אייקון שאת לא מזהה לחלופין את יכולה להעלות תמונה מסך איזה לוח יש לך?

סביר להניח שזה חימום גם לי זה קרה

המאוור של המעבד עבד אבל בקושי וכשהייתי מעט מאמץ אותו הוא היה מרעיש כמו אזעקה, כמו שהציעו לך תבדקי דרך תוכנת אוורסט מה הטמפרטורה

איפה אני מוצאת...???

איפה אני מוצאת את התוכנה הזו או איך אני בודקת טמפרטורה של המחשב? זה כנראה לא וירוס כי בדקתי והרעש עדיין ממשיך

כנסי לקישור ותורידי משם

אחרי שאת מתקינה פתחי את התוכנה ולחצי על COMPUTER ומצד שמאל נפתחת לך רשימה ואח"כ לוחצת על סנסור מצד שמאל ושוב נפתחת רשימה ואז תראי רשימה של התקנים והטמפרטורות תבדקי ב CPU עד לכמה הוא הגיע בזמן שהוא מצפצף בהצלחה

למעלה