אזעקה - זקוקה לעזרתכם

lia2606

New member
אזעקה - זקוקה לעזרתכם

שלום מזה מספר שנים אנו מתגוררים ברחוב רמז בקדימה. לא רחוק מאיתנו קיים בית שמערכת האזעקה שלו צורחת במשך שעות. מספר פעמים ביקשנו מהדיירים שיטפלו בנושא. ואכן הם טיפלו ומניין הצעקות של האזעקה ירד לארבע עד חמש פעמים בשבוע. שיפור גדול!!!!!! אני מגדלת כבר ילד שני תחת הזעקות, בכל פעמים שהאזעקה מתעוררת מתעורר גם הילד שלי משנתו, הכלבים מייללים והשמחה גדולה. ביקשנו, ביקשנו שוב, ניסינו להתעלם וכלום לא עוזר. התחושה היא שזה לא מעניין את הדיירים כהוא זה. ( מיותר לציין שהבית שייך לאחת מראשי מפלגתו של מנדי רבינוביץ שרצה בבחירות למועצה והתדפקה על דלתנו מספר פעמים על מנת שנבחר בהם) מה עושים???? איך מפסיקים את המטרד? אנאאאאאא עזרתכם תודה וחג שמח

Master Stav

New member
האמת היא שבאמת מיותר לציין את השייכות הפוליטי

ת אין שום קשר לעניין , הגישי תלונה במשטרה על מטרד רעש והדבר יטופל במהרה .

lia2606

New member
בוודאי שיש קשר

לטעמי אדם שרץ כנציג ציבור ומבטיח מיני הבטחות שונות אולם יחסי האנוש שלו וביניהם יחסי השכנות שלו כו ירודים אין כל משמעות לדברי ההבטחות הפוליטיות שלו. ולעניינינו - למשטרה אין עניין ביחסי שכנים אלא אם מדובר לאחר חצות

Master Stav

New member
בואי נעשה סדר

אטי אפשר לטעות בי ממחבבי מנהיגות מצחצחת .... ובכל זאת אין שום קשר אליהם אלא פשוט להיותה של אותה אחת נציגת ציבור כול נציג ציבור צריך להתנהג כאחד כזה ולא רק טרום בחירות לגבי המשטרה , יש לך טעות אזעקה שפועלת בתדירות שכזו מהווה מיטרד וככזה היא מעניינת מאד את המשטרה אני ממליץ לפנות אל השוטר המקומי ולהעזר בו .

kirschi

New member
אזעקה, ואזעקת שוא

ראשית, אני מצטרף לסתיו - אין כל קשר לשיוך הפוליטי, ואף אוסיף שמיותר לציין את שם הסיעה. לגבי המטרד גופא. בכל עימות יש תוקפן ויש קורבן. במקרים רבים מרגיש הקורבן רגשות אשם להתלונן נגד התוקפן, ובינו לבינו עושה רציונליזציה מדוע לא לפעול כנגד התוקפן - רגשות אשם, זה לא כ"כ נורא וכו וכו. ההיפך הוא הנכון. - אפשר מותר ורצוי לפנות למשטרה. אם כבר פנית אל השכן, בודאי יש למשטרה עניין במטרד בלתי פוסק. - אפשר להתייעץ עם עורך דין. מדובר באיכות החיים ובבריאות הנפש שלך ושל משפחתך. שווה, לדעתי, לשלם כמה שקלים עבור מכתב מנוסח היטב, והצהרצ כוונות לפנות לערכאות משפטיות במידה והמטרד לא ייפסק. בברכת חג חירות שמח, אילן

pninak12

New member
אזעקה

הי ליאה, מצטרפת לדעתם של חברי, וטוענת בתוקף שאין קשר בין שיוך מפלגתי ובין האזעקה שפועלת לה לשווא... על הרבה פחות מזה, אחד השכנים שלי התלונן על שכן אחר, והמשטרה טיפלה בנושא בנאמנות רבה. אגב, את יכולה לנסות לבקש שלא יפעיל את האזעקה עד שלא תמצא התקלה, כשלא מפעילים את האזעקה היא לא עובדת גם לשווא... הוא חושש שיפרצו לו? אולי ככה תזוז תכנית הבטחון באמת. אגב, החג היו כמה פריצות לאורך הרחוב שלי, מעניין לתעד את כמות הפריצות שהיתה במהלך ערב אחד בלבד...

motisisr

New member
לדעתי המשטרה לא תעשה כלום

אני כבר כמה שבועות מתלונן עליהם על רעש בגן הציבורי מאחורי ביתי הם אפילו לא שולחים ניידת (דבר שבעבר הם היו עושים והרעש היה עובר למקום אחר אתמול עד 3:00 לפנות בוקר ישבו בני נוער וצעקו בקולי קולות אני מתחיל לחשוב על פתרונות שטניים ...נקווה שלא נגיע לשם

O72112

New member
בדיחה רלוונטית

איש אחד רואה מחלון ביתו שני פורצים חודרים למחסנו. ממהר האיש להתקשר למשטרה ומודיע על פריצה בהוויתה. המשטרה מתעלמת שוב ושוב. בטיעון כי אין להם ניידת פנויה. הפורצים כבר בתוך המחסן והאיש מתקשר שוב למשטרה. ומודיע להם כי בהמשך לשיחותיו הקודמות, אין צורך כי יגיעו הוא כבר טיפל בזה בעצמו וירה בהם למוות. תוך 2 דקות בגיעו מספר ניידות וכל מיני רכבים מלווים. וכך נתפסו הפורצים חיים בזמן פעולתם.

Master Stav

New member
מטרדי רעש – החוק ועצות

בשנים האחרונות עלתה המודעות הציבורית והאישית לחשיבות השמירה על איכות הסביבה תוך מטרה לשפר את איכות חיי הציבור והפרט. הדילמה נוצרת כאשר מצד אחד תהליכי המודרניזציה מכניסים שיפורים באיכות חיינו ומגדילים את רווחתנו. מצד שני היות ותהליכים אלו לרוב כרוכים ב"תוצרי לואי" של רעש, זיהום וכד' הם פוגעים באיכות חיינו, ועל כן יש מקום לנסות ולמצוא את נקודת האיזון הנכונה. אין ספק שהמפגע הנפוץ ביותר בו אנו נתקלים הוא מפגע הרעש. רעש מוגדר כצליל שנקלט במערכת השמיעה. הוא נמדד ביחידת מידה הנקרא דציבל. ככל שעוצמת הרעש גבוהה מספר הדציבלים גבוה. לרעש השפעה על גוף האדם ועל נפשו והיא שונה מאדם לאדם. הרעש יכול להעיק על העצבים, להגביר את צריכת האנרגיה של הגוף, לעייף ולפגוע בכושר הריכוז. רעש חזק ופתאומי עלול לגרום לבהלה, למתיחת שרירים, להאצת קצב הלב,להעלאת לחץ הדם ועוד. שקט הוא איכות חיים!

soso1011

New member
יש מצב

מטרידים אותו מחסוי וכול פעם שיענה להשמיע לו אזעקה עם משפט באדיבות תושבי רחוב.............. השרות מוגש לך יקיר האזקה שמטרידה אותנו וזה יפסק מהר

mor0303

New member
שכנה נוספת שסובלת מאותה הבעיה..

אני גם מתגוררת ברמז בסמוך לאותו בית, עליו את מתלוננת.. גם אני פניתי לאותם שכנים, אך הבעיה עדיין נמשכת... העניין מטריד בייחוד בימי שישי ושבת.. ואין עם מי לדבר.. כי הם לא נמצאים בבית.. ניסיתי להתייעץ עם מספר גורמים והפנו אותי לשוטר המקומי,.. אשמח להצעות על מנת לפתור אחת ולתמיד את המטרד הנוראי הזה... שכנה

א ר י י ה

New member
נו, יופי!! אתן כבר שתיים!! לכו לאסוף את כל

הסובלות/ים למפגש. קיבעו יום ושעה וגשו כולכם בהמוניכם לתחנת המשטרה הקרובה (או לשוטר המקומי אם אתן חושבות שזה יעזור) והגישו תלונה רישמית "מרובת סובלים/ות". אם לא יהיה טיפול העבירו את הנושא כולכם יחד לעו"ד (ככה גם תוכלו להתחלק בהוצאות וגם בסוף ברווחים) ולכו לבית משפט או שילחו למרעישים מכתבים שאולי יעזרו!! אופציה נוספת היא להפנות אותם למר מאיר שמואלי שגר בבנה ביתך ועשה אזעקות לרבים וטובים ורבות וטובות ואולי הוא יפתור להם את הבעיה (וגם לכן.......)....... הלוואי ותצליחו!! חג שמח

למעלה